Откраднат живот 64: Анатомия на гнева... Става дума за лекар с отнети права

  • 26 816
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 933
Защото може да се гласува за двама.

# 31
  • Мнения: 2 123
Загрижената за майка си Кая не само не се прибира по цели дни инощи вкъщи, но и бедната несмогваща на средства Кая има нелоша колица. Ама, хайде, че много се вглеждаме и ръзсъждаваме.
 

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 17:25 от *Melanie*

# 32
  • Мнения: 2 714
Благодаря за темата.
То се видя в промото, че явно Банков ще провокира момчето да каже истината, за да бъде оневинен Христо. Кой ще помогне да остане в болницата като лекар, не се наемам да прогнозирам. Simple Smile

# 33
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Благодаря за темата.
То се видя в промото, че явно Банков ще провокира момчето да каже истината, за да бъде оневинен Христо. Кой ще помогне да остане в болницата като лекар, не се наемам да прогнозирам. Simple Smile

И аз мисля, че Банков ще убеди момчето да признае истината.

# 34
  • Мнения: 3 004
Едва ли ще се случи толкова лесно, все пак не сме още на финала за да са притиснати от времето. А и ако случая се разреши твърде бързо откъде ще дойде гнева, пък и с цялата си анатомия?
Само при Мазов може да се зароди силен гняв към безумията на жена му. Цонев към Банков или обратно вече не вярвам. Другите също изглеждат кротки докато не видим Фотев на ход.

# 35
  • Мнения: 7 217
Аз също смятам, че Банков ще е този, който ще помогне на Христо за разкриване на истината около смъртта  на детето.

Иначе за гнева - смятам, че не са подбрали никак добре името на сезона. Аз досега гняв у никого не видях. Може би у Цонев в някакви моменти, но до там.

# 36
  • Мнения: 3 732
Предполагам Банков ще изкопчи истината от детето.

# 37
  • София
  • Мнения: 27 225
Виктор Банков.

хайде почва

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
Банков и Жени=супер сцена! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 004
Няма късмет този Христо. Все такива леко странни жени си харесва.

# 40
  • София
  • Мнения: 27 225
Абе аз ли така чух или от пиянските излияния на Кая разбрах, че тя не изпитала нищо, когато Банков казал онова, което знаем, че каза. Т.е. тя няма чувства към Виктор? А защо ревеше тогава. Изобщо не можеш и хванеш спатиите на тази Райкова.  Outta Joint Laughing

# 41
  • Мнения: 7 217
Диаволо, и аз така разбрах. Че няма чувства към Банков.

Въх, този Карамазов... Heart Eyes

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
Аз пък разбрах,че тя загря че Вики хич не се интересува от нея...това от подслушаното.

# 43
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Кофти номер с момчето.

# 44
  • Мнения: 3 004
Кая дословно каза: "Приключи ли всичко между нас? Когато тя го попита това разбрах, че не изпитвам нищо."
Може да се тълкува и многозначно, но за мен основно означава, че е осъзнала, че не е влюбена в Банков както се опитваше да си внуши.

Общи условия

Активация на акаунт