Откраднат живот 64: Анатомия на гнева... Става дума за лекар с отнети права

  • 26 814
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 833
Според мен няма как да е този месец (който и да е той в календара на ОЖ).
Мисля си, че ако въобще ги женят, ще се заговори за сватбата преди това - рокли, партита и т.н. както беше и с другите.
Не да си работят съвсем нормално без нищо да се чуе и хоп - утре се женим.

# 706
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Ако Калин и Наталия + Галя се завъртят на сватбата ще съм още по-щастлива. Ех Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 7 887
Ами Калин и Наталия се ожениха така, повторението е майка на знанието Joy
Да се бракуват и след Калин и Наталия.

# 708
  • Мнения: 12 406
Изобщо не си ги представям Марио и Зорница да направят пищна сватба с рокли и салтанати. По-скоро ще отидат някъде сами със свидетели и ще го направят тихомълком.

# 709
  • Мнения: 6 833
При Калин и Наталия втората сватба беше спонтанно решение, докато сега е планувана и мисля, че ще ни дадат нещо от организацията преди самото събитие.
Като сетя, че почти цял финал гледахме Жекова да си избира рокля....

Иначе и аз мисля, че ще им отива скромна и романтична сватба.

# 710
  • София
  • Мнения: 8 933
40 лева съвсем не са голяма сума за юбилей. Те вече на детски РД се дават по толкова.
Чакам най-накрая да оправдаят Христо и да се свърши с въртенето на парцала. И Банков ако може да не вика повече. Че е по-нелеп и от Цонев.
Стаменова хич не мислеше да палаща протезата, но за да се измъкне пред Ина го съчини.

# 711
  • Мнения: 2 123
Да, филмът е художествена измислица, но все пак не гледаме фантастика. Изкуството е отражение на живота. При отражението винаги има гледна точка, когато се изобразява действителността.

# 712
  • София
  • Мнения: 7 887
На мен пък много ми хареса в последното промо на Вергов гласа, крещеше си точно на място.

# 713
  • Мнения: 12 406
Мел, така е, но специално дали са 20 или 40 лв... то и миналия сезон Мазов спонтанно извади 200 кинта за чанта на жена си. Че и Жекова след това Grinning

# 714
  • Мнения: 2 992
Няма да ме учуди отново да завършат финал на сезон със сватба. Няма да е лошо въпреки, че ще се потретят сигурно, но не вярвам чак да поканят Калин, Наталия и останалите защото и аз не вярвам да решат да правят пищна сватба.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 701
Ами мен, ако някой ме пита какво ще правиш на 12ти, приемам че става въпрос за най-близкия 12ти и пак така, само предполагам, въпросният 12ти би трябвало да се пада преди 13ти. Но май в сериала календарите и представите за време са други.

# 716
  • Мнения: 2 123
Моски, нямам предвид събираната сума. Това въобще не го броя. Пиша за другите фантстики и фантасмагории с които изобилства сериалът.

Вергов да иронизира, да е насмешлив, да е сериозен но не и да крещи. Някак се дави и не му е силна страна.

# 717
  • Мнения: 711
Този съдбовен ден на Христо го чакаме вече 30 епизода. Ами хайде вече, да идва.

Не че нещо, но ми се струва, че и довечера няма да е съдбовният ден, а филма ще завърши в съда, като започне да се гледа делото

# 718
  • Мнения: 12 406
Yahoo, за четвърти път ще бъде Simple Smile
В трети и четвърти сезон се ожениха Калин и Наталия, в пети Магда. Аз го възприемам като традиция на сериала и затова мисля,че тогава ще ги оженят.

Христо утре ще го оправдаят, днес ще се подготвяме за съдбовния ден Grinning

# 719
  • Мнения: 2 364

Вергов да иронизира, да е насмешлив, да е сериозен но не и да крещи. Някак се дави и не му е силна страна.
Вергов в "Class" има една сцена, на която ми идваше да се пъхна под стола Laughing Така че, не е като да не му се отдава. Cтресна мe не само с глас, но и с всяка една вена, която му изпъкна по врата и лицето.

Общи условия

Активация на акаунт