Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 214
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 688
При преоценените стоки и така. Каквото намерят и успеят да съберат от продукта се сглобява и това е. Просто внимание и преценка какво си струва да се купи на половин цена.

# 151
  • Мнения: 229
Никъде  не пишеше преотценени стоки там...
То разбирам да е чаша или прибор, а то си е консуматив, от него зависи качеството на водата която пием! От къде да знам че някой не го е ползвал 3 месеца вече.. може да е замърсен...не е нормално да се продава така. И не в бил намален..
Просто внимавайте  при покупка и вие които четете!

# 152
  • Мнения: 101
Риба тон на Compass. Е отвратителна е от всякаде. С кой акъл взех българска риба тон незнам,но е ужасна. Money

# 153
  • Мнения: 10 088
Аз от Лидъл бях купила консерва на риба тон. Същата работа, а май беше някакъв внос.
От две години на свястна рибна консерва не съм попадала.

# 154
  • Мнения: 14 503
Аз от Лидъл бях купила консерва на риба тон. Същата работа, а май беше някакъв внос.
От две години на свястна рибна консерва не съм попадала.

А от Берьозка? Аз от там купувам.

# 155
  • Мнения: 10 799
В Берьозка е скъпо, освен това там на някой консерви не пишат какви консерванти има в тях. Избягвам да купувам консерви от там. 
В момента голям проблем ми е от къде да си купувам качествено сирене и кашкавал. Оказва се, че в магазините подменят сирената и кашкавалите. Няма как ( дори да са различни партиди от различно време ) какшкавал на една и съща марка при печене да дава такива отклонения в консистенция и коричка !  Просто в магазините правят номера.
   

# 156
  • Мнения: 1 356
И мандрите правят номера. Преди години баща ми работеше в една мандра и имаха в една стая кашони с етикети от поне десетина фирми. Лично съм ги виждала.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 434
Риба тон на Compass. Е отвратителна е от всякаде. С кой акъл взех българска риба тон незнам,но е ужасна. Money
+1 Такава отврат не бях опитвала! Чудя си се и аз как ми хрумна да купя българска риба тон!!!
Лидълската в зехтин не е лоша. Не е Rio Mare, но за цената си ми е ок за салати. Купувала съм и едни в стъклени буркани (марка не се сещам), които бяха супер, но и цената им е солена. Ocean също са ок.

# 158
  • Мнения: 10 212
И мандрите правят номера. Преди години баща ми работеше в една мандра и имаха в една стая кашони с етикети от поне десетина фирми. Лично съм ги виждала.
Абсолютно същото мога да потвърдя за минералните води. Водата една и съща, етикети бол и по поръчка на търговеца.
....
Не я жалете толкова рибата тон, пълна е с живак. По-добре си изберете друг вид риба. Иначе и аз я обичах на вкус, но...

# 159
  • Мнения: 9 050
И мандрите правят номера. Преди години баща ми работеше в една мандра и имаха в една стая кашони с етикети от поне десетина фирми. Лично съм ги виждала.
Абсолютно същото мога да потвърдя за минералните води. Водата една и съща, етикети бол и по поръчка на търговеца.
....
Не я жалете толкова рибата тон, пълна е с живак. По-добре си изберете друг вид риба. Иначе и аз я обичах на вкус, но...

Много риби съдържат живак с нива не по-ниски от тези на рибата тон. Така че "изберете друг вид риба" е малко подвеждащо. Все едно другите риби не съдържат живак Wink

# 160
  • София
  • Мнения: 9 850
Това за етикетите го знам и от позната, работила в шивашки цех. Правят, каквото правят, и после избират етикети. ДиГ, Версаче, Веро Мода, ХиМ, каквото се сетиш.
Та не е особено трудно да се приеме, че и за млечните продукти го правят същото. За месните също.

# 161
  • София
  • Мнения: 11 781
Никога повече сирене Бачо Илия, ужасно, безвкусно

# 162
  • Мнения: 10 212
Скрит текст:
И мандрите правят номера. Преди години баща ми работеше в една мандра и имаха в една стая кашони с етикети от поне десетина фирми. Лично съм ги виждала.
Абсолютно същото мога да потвърдя за минералните води. Водата една и съща, етикети бол и по поръчка на търговеца.
....
Не я жалете толкова рибата тон, пълна е с живак. По-добре си изберете друг вид риба. Иначе и аз я обичах на вкус, но...

Много риби съдържат живак с нива не по-ниски от тези на рибата тон. Така че "изберете друг вид риба" е малко подвеждащо. Все едно другите риби не съдържат живак Wink
А, подвеждащо е, ако човек чете с грешно тълкуване. Wink Никъде не казвам, че само тази риба е проблем, а другите са прекрасни във всяко отношение, но със сигурност казвам, че риба тон не е най-разумен избор. Пък вече всеки си преценява. За всичко. Simple Smile

# 163
  • Варна
  • Мнения: 14 554
    Всяка консервирана храна е вредна, особенно риба.Тя е деликатна и малотрайна храна.Риба Тон е преекспонирана,с рекламна цел. Не случайно е забранена за бременни жени.Не превъзхожда осезаемо останалите риби.Единствено прясната или бързо замразена риби са полезни. ЗА салати си правете домашно маринована.От Варна съм и с удоволствие ще дебатирам по темата.SunglassesНе консумирам месо от веригите.Особенно от" Метро"-реабилилитираха се за вонящо пуешко,в срок на годност. Рибата е многократно замразявана и препакетирвана,става токсична,особенно за деца.

    Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 21:11 от Viviana91

    # 164
    • София
    • Мнения: 30 209
    Тук във форума прочетох доста положителни мнения за шампоани и маски "Милва". Да не остана назад и аз си взех. Явно не са за моята коса или просто косата ми е свикнала с определен вид козметика и не търпи промени.

    Общи условия

    Активация на акаунт