Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 062
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10 379
Аз си купувам понякога портокали и лимони от едно магазинче до ул. "Цар Иван Асен //". Собственичката твърди, че са собствено производство, от Гърция. Наистина, корите им въобще не са силно оранжеви и лъскави, а вкуса им е прекрасен. Само оттам смея да ползвам корите, досега не съм имала проблем.

# 211
  • Мнения: 10 210
Това е много интересно! Кое е магазинчето по-точно, би ли споделила?

# 212
  • Мнения: 10 379
Сега се опитах да го намеря - ако напишеш в Гугъл "гръцки магазини", излиза като магазин "Калимера" на ул. "Янтра" №3.

# 213
  • София
  • Мнения: 30 142
Подариха на големия ми син ето това. Повече от отвратителен вкус. Добре, че първо аз се прежалих и го опитах. Нямам идея каква е цената му, но по вкус не струва и 5ст. "Кауфланд" трябва не без пари да го дават, а да дават пари на клиентите си за това чудо.

Скрит текст:

# 214
  • Мнения: X
Любимият ми двуцветен крем Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 30 142
Любимият ми двуцветен крем Simple Smile
Сериозно или с ирония, че няма кавички?

# 216
  • Мнения: X
Любимият ми двуцветен крем Simple Smile
Сериозно или с ирония, че няма кавички?
Абсолютно сериозно Simple Smile
Мога да си го хапвам с лъжичка до безкрай.
Скоро не съм си купувала,освен ако са го развалили?
Фъстъченото масло на К Класик също е супер.

# 217
  • София
  • Мнения: 30 142
Няма такава гадост според мен. Blush Ще отиде в кофата. Явно е до вкус.

# 218
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Повече няма да влизам в Кауфланд. Отвратителен магазин.

# 219
  • Мнения: 10 703
В Кауфланд има тук-там добри попадения, но НИКАКВИ кремови и от сорта !

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Не знам аз ли съм карък, но много ще се замисля преди да купя обувки за втори път от Deichmann. Преди месец-два купихме обувки за децата - от дамската и мъжката колекция - ботуши и боти. Ботите се очукаха за отрицателно време на носовете - направо парчета падаха. Това го преглътнах, защото е ясно тийновете колко пазят, вечно не видели къде ритат и какво ритат. После обаче се срязаха отстрани, на някаква прегъвка. Е, в крайна сметка се оказа, че имат два месеца гаранция и ги занесохме в магазина, та ни върнаха парите, защото не могат да се поправят. Ботушите на щерката издържаха месец и половина - с около 10-на дена повече от батко й. Започна да се къса ципът. Не да се разшива от кожата, а да се разшиват зъбците от плата на ципа, което няма оправия и трябва да се смени. Айде пак, този път ги взеха за поправка и ще чакаме 10 дена. И на нейните носове кожата е поочукана, но в рамките на нормалното.  Та те така.
А иначе ММ си взе от там за него боти миналата зима, няма проблем...

# 221
  • Мнения: 17 987
И аз връщах ботуши на Мат стар, след обуване само вкъщи, падна един от елементите, които държат връзките. Нямаше проблем с връщането, наистина, любезно бяха, но...май не бих посмяла вече да купя от тях

# 222
  • София
  • Мнения: 11 765
Явно се случва, но ония ден коментирах с мм че имам едни ботуши от Дайхман и 3та година не са помръднали, тип Тимбърлендки са, както и доста лоуфъри, токчета, боти съм взела от там и са в супер състояние.

# 223
  • София
  • Мнения: 9 111
Много са свалили качеството последните години от Дайхман. Ние се разочаровахме много, след като отидохме за ботуши на баткото и дадохме 70 лв. като изрично казахме, че искаме да са му сухи краката. Е пропускаха е меко казано. Една капка да има и му бяха мокри краката. Оказа се, че продавачката е вземала за сина си и знае много добре, че пропускат. Не ни ги смениха/върнаха парите, защото не били "водоустойчиви". Вече в Декатлон - за същите и по-малко пари детето си ходи със сухи крака цяла зима.
И с доста познати си говорих, които също са се разочаровали от качеството на обувките в Дайхман. А преди си имаха качествени обувки. Но явно са наблегнали на продажбата на боклуци напоследък.

# 224
  • Мнения: 9 531
И аз връщах ботуши на Мат стар, след обуване само вкъщи, падна един от елементите, които държат връзките. Нямаше проблем с връщането, наистина, любезно бяха, но...май не бих посмяла вече да купя от тях

мат стар са голям боклук.

Общи условия

Активация на акаунт