Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 102 695
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 826
Получих си колонката от Милка.
Доволна съм!Чакам още 5-6 награди от тях,но вече трудно намирам шоколади с кодове.

# 46
  • Мнения: 243
Късмет през ноември!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Получих си колонката от Милка.
Доволна съм!Чакам още 5-6 награди от тях,но вече трудно намирам шоколади с кодове.

Как ги спечели?! На мен хич не ми върви в тази игра, сигурно 15 кода регистрирах вече и нищо...

Получих си ваучера от Марс преди малко.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 522
Ако някой има талони от Shell за отстъпки на продуктите Филипс моля да ми пише да разменим Simple Smile

# 49
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Има игра на Аквафреш в Лили дрогерия- при покупка над 5 лева се взима скреч карта. Наградите  са дребни, но пък са доста на брой.
Какви примерно? Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 954
Започвам месеца добре - с чаши от Каменица Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 467
Късмет на всички, и благодаря за темата. До сега не съм печелила нищо, надявам се да ми донесете късмет Grinning

# 52
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте . И аз получих ваучера от Марс . Чакам тенджера от Кока Кола . Късмет на всички!

# 53
  • Мнения: 1 775
Има игра на Аквафреш в Лили дрогерия- при покупка над 5 лева се взима скреч карта. Наградите  са дребни, но пък са доста на брой.
Какви примерно? Simple Smile

Разгледай новия каталог, ще ги видиш. Wink

# 54
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата.
На мъжа ми ваучерът от Марс дойде, моят го няма. Той го спечели на 20.10, аз - на 25.10.  Има ли други с неполучени от тази дата?

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Честит празник!

# 56
  • Мнения: 2 579
Благодаря за темата.
На мъжа ми ваучерът от Марс дойде, моят го няма. Той го спечели на 20.10, аз - на 25.10.  Има ли други с неполучени от тази дата?
Мислиш ли ,че всички печеливши до тук трябва да си получат ваучерите в един и същи ден?

# 57
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Някой играе ли на касовбон.бг?Аз от седмица започнах да регистрирам няколко касови бележки.Играя почти всякакви игри и съм доста зарибена,като хоби ми е.

# 58
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Много хубаво ми тръгна месеца. И чаши от Каменица имам. Стават 2 комплекта с този на мъжа ми

# 59
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Получих си кутията с вафли Чудо,Спиди ги разнасят и не ми искаха код,за жалост наградата не е от промоционалните опаковки.

Общи условия

Активация на акаунт