Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 104 867
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 639
Аз от нищо не съм спечелила, а естествено и при мен скречкартите на Кауфланд са само кодове, но пък и не се учудвам имайки предвид предишната им игра. На тия нещо не им вярвам върнах се да прочета в старите теми и там всички се оплакваха, че са им се падали само кодове, нямаше нито едно мнение, че на някой е спечелил парична награда, или поне да познава близък, който да е спечелил такава!

# 886
  • Мнения: 998
Миналата година видях една жена на касата да дава скреч карта вместо пари, но явно беше малка сумата защото си беше взела нещо дребно, но не помня точно.
Иначе и на нас само кодове ни се падат.

# 887
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз исках чашки от Лаваца, пък ми се паднаха втори от Каменица Simple Smile
На 1 телефонен номер или различен?

# 888
  • Мнения: 2 690
И аз съм само с кодове от Кауфланд.
За сега от никъде нищо.

# 889
  • Мнения: 36 678
Днес ми дадоха още една стара капачка на кока кола с код - въведох и ми я отчете като специална. До тук имам вкарани три, като само едната е от новите - и трите бяха приети като специални.

# 890
  • Мнения: 1 179
Аз съм спечелила ваучер на стойност 30 лева от играта- Оценете вашия филиал. Вчера го получих, бързи са.

# 891
  • Мнения: 14 821
Аз вчера на излизане от местния супермаркет намерих една капачка,взех си я и регнах-специална! 😃 Вече съм с 5 кода за пуловер.

# 892
  • София
  • Мнения: 1 493

На 1 телефонен номер или различен?
Различен

# 893
  • София
  • Мнения: 12 541
Вчера в Кауфланд (този в Банишора) на информацията ми викат, че не знаели нищо за играта на Престиж с шейните. Иначе сложили кутия от страни. Викат ми да си пусна касовата бележка, как пък не. Като им обясних, че не става така, се сетиха, че имали талончета в един шкаф. ooooh!

# 894
  • Мнения: 36 678
Вчера направих една поръчка от Додис (майка ми поиска да й поръчам нещо) и забравих, че трябва да поръчам две неща на Катрис, за да се включа в томболата за коледния календар.... Чак днес се сетих за тази игра... Sad

# 895
# 896
  • Вестерос
  • Мнения: 38 349
Няма ме в Лаваца, но пък получих мейл, че печеля седмична награда на Кикоман юпи! Simple Smile))
Чак довечера ще мога да им отговоря на мейла с данните ми и бележката, дано не е късно.

# 897
  • Мнения: 643
От 15 скреч карти на Кауфланд само една с 5лв ми се падна!

# 898
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Вчера ударих 10 лв от коледен билет на НЛ.Не мога да регистрирам код от сникърс дава ми,че е грешен.Отказвам се от мираж,направо ми се гади от тях,а резултата е нулев.Пробвах колта с канела и не е чак толкова лоша.

# 899
  • Мнения: 1 179
Току що ми се обадиха от Спиди, имам пратка от чужбина, но за съжаление днес няма да мога да я взема. Била е без тел. номер, но куриера ме познава и ми звънна. Ще умра от любопитство, някой има ли идея от коя игра може да бъде. Не дължа пари затова си мисля, че трябва да е ог игра.

Общи условия

Активация на акаунт