Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 105 028
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 672
Току що ми се обадиха от Спиди, имам пратка от чужбина, но за съжаление днес няма да мога да я взема. Била е без тел. номер, но куриера ме познава и ми звънна. Ще умра от любопитство, някой има ли идея от коя игра може да бъде. Не дължа пари затова си мисля, че трябва да е ог игра.
[/quote
Ти внимавай да не е от една фейсбук страница където се занимава с измама.Да платиш доставка,уж че има телефон,кутията да се окаже празна Simple Smile

# 901
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Мура също са се активирали. Регали из магазините те канят да вземеш вафли над 1.50 . Търканка за 1 фафла или слушалки. Слушалките са яки, но всички търканки дават фафла. Да си знаете

# 902
  • Мнения: X
Не се ли пише вафла ? И всяка карта ли печели вафла ?

# 903
  • Мнения: X
Не се ли пише вафла ? И всяка карта ли печели вафла ?
Личи си, че си от младото поколение.
Ние по - дъртите знаем фафла какво е. Joy

https://www.bgjargon.com/word/meaning/%D1%84%D0%B0%D1%84%D0%BB%D0%B0

В случая е използвано шеговито.

# 904
  • Мнения: 2 134
Обявили са печелившите на Chio пуканки
promo.chio. bg

# 905
  • Мнения: 14 851
Току що получих смс,че печеля чаши от Каменица. 😃 Аз отдааавна не играя,но няма лошо. ☺

# 906
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Не се ли пише вафла ? И всяка карта ли печели вафла ?

Ш'си пиша фафла как си искам Wink Темата за грамотността е другаде Stuck Out Tongue
Убедена съм, че съм  по-грамотна от някои публикуващи тук. А и старите хора са казали,
че с каквито се събереш, такъв и ставаш. Мога да цитирам и Мечо Пух , че "с каквито се събереш-
с такива си се събрал". Хе хе

За да  не е спам- дайте, моля, номер на Калиакра, че никой не звъни за наградата и нямам идея
кой кб да им снимам. Благодаря!

# 907
  • Елхово
  • Мнения: 1 421
Не се ли пише вафла ? И всяка карта ли печели вафла ?

Ш'си пиша фафла как си искам Wink Темата за грамотността е другаде Stuck Out Tongue
Убедена съм, че съм  по-грамотна от някои публикуващи тук. А и старите хора са казали,
че с каквито се събереш, такъв и ставаш. Мога да цитирам и Мечо Пух , че "с каквито се събереш-
с такива си се събрал". Хе хе

За да  не е спам- дайте, моля, номер на Калиакра, че никой не звъни за наградата и нямам идея
кой кб да им снимам. Благодаря!

0887903444 - предния път от този номер ми звъняха! Тази година само си пратих касовата бележка и данните - не са ме потърсили повече!

# 908
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 731
Аз пък да ви кажа, освен във форумните игри и с две бележки в лидл.. никъде не играя за нищо. Чак ми е скучно Sad а тайничко се надявам поне от някъде Дядо Коледа да изпрати някое наградище Simple Smile

# 909
  • Мнения: X
Игра на ДМ, не я схванах съвсем, май е за ваучери с отстъпка при пазаруване от тях:
https://www.dm-xmas2018.bg/home#header

# 910
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Във фб постоянно ми изскачат игри. Виж там.

# 911
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
ma6kata7, благодаря Wink Юниливър внасят какво ли не и вече не мога да смогвам да им записвам кой номер за коя игра е . Но този, който ми даваш, е от промоцията  и на Рексона.

# 912
  • Мнения: 2 629
Днес купих Орбит за над 2лв от Триумф Пловдив, спечелих пакетче дъвки. Имаха много скреч карти, не играя почти никъде в момента, понеже нямам никакво време напоследък, но си ви чета най-редовно Simple Smile

# 913
  • Елхово
  • Мнения: 1 421
ma6kata7, благодаря Wink Юниливър внасят какво ли не и вече не мога да смогвам да им записвам кой номер за коя игра е . Но този, който ми даваш, е от промоцията  и на Рексона.

на рексона не съм печелила - от калиакра е - тогава ми пращаха смс - с номера на касовата бележка, която трябва да пратя - така ми стои в тел! Няма как да е на рексона - пробва ли да звъннеш!

# 914
  • Мнения: 36 993
Ето от тук може да разгледате ваучерите на ДМ - цъкайте на всички кръгчета: https://www.dm-xmas2018.bg/g/V6BKCLMT?fbclid=IwAR3X63AUs9qWN1HX6 … 3pfdZKvkF6kJwQ3T4

Общи условия

Активация на акаунт