Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 104 833
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 36 666
Бих си поръчала нещо от този магазин, обаче си пазя парите за черния петък - мислех тогава да поръчам много козметика и някои други неща. Дано не се разочаровам....

# 781
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?

Какво да се каже - цяла мафия са и се регистрират по няколко пъти , с комбинации от име, презиме и фамилия или с по няколко имейла , но и печелят задължително от всички възможни игри и то по много награди, обикновено най-големите. Почивки , екскурзии се дават предимно на тях.

Много ми е странно, защото понякога имам чувството, че трябва да работят само за да си плащат данъците към НАП Simple Smile Защото то накрая от 100 игри като се насъбере става стабилна сума.,,

# 782
  • Мнения: 11 761
Петя, и аз като теб, но тая година се бях насочила към 2-3 сайта за хубаво спално бельо, пък видиш ли, те решили вече да не се занимават с черни петъци. Тюх, заръчах си на редовна цена.
И тая година няма шум около черния петък. Никой от никъде не ни подготвя.
Един Кауфланд си пусна брошура с уж черен петък. А то реално намаленото си е както за всяка седмица намаленията. Нищо по-така.
Остана ми да намина в Уайкикито. Там с черен петък, без него, винаги има големи намаления, а дрехите ми харесват. Но все пак ще изчакам.

# 783
  • Мнения: 4 748
Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?

Какво да се каже - цяла мафия са и се регистрират по няколко пъти , с комбинации от име, презиме и фамилия или с по няколко имейла , но и печелят задължително от всички възможни игри и то по много награди, обикновено най-големите. Почивки , екскурзии се дават предимно на тях.

Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?
Пичове викаш? Smiley Те половината включена рода са набори на майка ми.
Може и един, единствен да се занимава, а да разпределя всичко по родата. Майки, баби, бащи, снахи, комшии и т.н. Понеже фамилията освен Пеневи, Димитрови, включва и имена с други фамилии.
на базик казах 'пичове' Simple Smile , е как ги разпознавате, щом като са с различни фамилии и имена? Тъпо е, ако наистина има такива, които опорочават игрите и взимат печалбите, а ние се чудим защо не печелим. И аз да не кажа никога не съм печелила от такава игра.

# 784
  • Мнения: 793
Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?

Какво да се каже - цяла мафия са и се регистрират по няколко пъти , с комбинации от име, презиме и фамилия или с по няколко имейла , но и печелят задължително от всички възможни игри и то по много награди, обикновено най-големите. Почивки , екскурзии се дават предимно на тях.

Много ми е странно, защото понякога имам чувството, че трябва да работят само за да си плащат данъците към НАП Simple Smile Защото то накрая от 100 игри като се насъбере става стабилна сума.,,
Беше коментирано, че Пенева е счетоводителка. Тя ще си оправи нещата, не я мислете.То тяхното си е цял бизнес.

# 785
  • Мнения: 11 761
е как ги разпознавате, щом като са с различни фамилии и имена? Тъпо е, ако наистина има такива, които опорочават игрите и взимат печалбите, а ние се чудим защо не печелим. И аз да не кажа никога не съм печелила от такава игра.
Сами се издават, агитирайки в разни групи за кои имена да се гласува от техните. Изреждат списъци, бяха публикувани някои от имената в темите тук, включително в тази тема назад се появиха нови.

# 786
  • Мнения: 36 666
Петя, и аз като теб, но тая година се бях насочила към 2-3 сайта за хубаво спално бельо, пък видиш ли, те решили вече да не се занимават с черни петъци. Тюх, заръчах си на редовна цена.
И тая година няма шум около черния петък. Никой от никъде не ни подготвя.
Един Кауфланд си пусна брошура с уж черен петък. А то реално намаленото си е както за всяка седмица намаленията. Нищо по-така.
Остана ми да намина в Уайкикито. Там с черен петък, без него, винаги има големи намаления, а дрехите ми харесват. Но все пак ще изчакам.
Той все пак е на 23-ти, нали - има време. Разчитам на Додис, Ремедиум, освен това също ще погледна Уайкики и H&M. За два сайта за хоби материали съм почти сигурна, че ще правят отстъпка - от единия поръчвам вече всяка година и правят 50% намаление на всичко (реална отстъпка, но някои неща се изчерпват), а другият имаше реклама във Фб за предстоящи намаления.

Между другото, този безплатен био сапун струва десетина лева, според Гугъл...

# 787
  • Мнения: 11 761
Той струва 10 лв, обаче на мен друго ми направи впечатление. Че бях участвала в тяхна игра и мисля, че беше за 8-ми март, защото трябваше да напишем коментар във фейсбук, кои продукти бихме си купили за 88 лв от сайта им (да напълним кошница) и няколко дами щяха да спечелят кошница с избраните продукти. Та тогава си бях набелязала 1-2 парфюма и бяха на цена по 36 и 44 лв, а сега са ги пуснали в сайта с 30% намаление за по 44 лв., като за стара цена е посочена сума над 60 лв. Wink

# 788
  • Мнения: X
Някой успя ли да поръча от безплатните неща ,че на мен не ми дава нещо ?

# 789
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 817
Някой успя ли да поръча от безплатните неща ,че на мен не ми дава нещо ?

Не съм опитвала. Но само 1 продукт можеш да избереш на ден

# 790
  • Мнения: 1 775
И тая година няма шум около черния петък. Никой от никъде не ни подготвя.

Е, той ще е 23-ти или 30-ти. Аз чакам HM, Technopolis, Hippoland...

# 791
  • Мнения: X
Пуснах една картичка от 2 лв и с доставката 7 лв дойде Joy Иначе не ми даваше да поръчам и като добавих картичката ми даде Grinning

# 792
  • Мнения: 998
Е, той ще е 23-ти или 30-ти. Аз чакам HM, Technopolis, Hippoland...
Хиполенд 16.11-25% намаление
Комсед16-18.11-30% намаление

# 793
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Петя, извинявам се за спама, може ли да напишеш сайтовете за хоби материали, които правят истински намаления😊 Може и на лични

# 794
  • Мнения: 615
Само това пише ,че е налично от безплатните https://shopthebest.eu/product/12104/lavera-bio-balsam-za-ustni- … -shea-4-5-gr.html

Общи условия

Активация на акаунт