Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 104 833
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 36 666
За Черния петък (сега видях):
Скрит текст:
Предпочитам да пазарувам от сайта, отколкото на живо, защото разглеждам по-спокойно...

# 811
  • Мнения: 2 518
И аз искам сайта за хоби материали, моля Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес пак регистрирах кодове на Туикс. Ай поне 1 ваучер да спечеля...

# 812
  • Мнения: 36 666
Слагам ги като скрит текст - те са за материали за бижута и плетене (има и някои други неща - разни инстументи, филц и т.н. ) - за тези двата съм сигурна, че ще имат намаления (има и други, които ще проверявам, но до сега не са намекнали нищо във Фб):
Скрит текст:

# 813
  • Мнения: 2 007
Вчера някаква фирма за спално бельо ми пуска съобщение:  до 70% отстъпка. Влизам в сайта, повече от 30% не видях. Мразя ги тези евтини търговски трикове. Как не им омръзна, да измислят нещо ново, по-креативно.

# 814
  • Мнения: 36 666
Да, обикновено пускат огромно намаление на нещо незначително - примерно определен модел калъфки за възглавници, а всичко останало е с много по-малка отстъпка, обаче общата реклама показва по-голямата цифра. За мен това е подвеждане.
Ще ги видим Медея - аз горе-долу знам цените на нещата, които ме интересуват, не могат да ме заблудят.

# 815
  • Мнения: X
Отказаха ми безплатното шампоанче Sob

# 816
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 817
Отказаха ми безплатното шампоанче Sob
Защо?

# 817
  • Мнения: 4 872
Предполагам "Изчерпана наличност" Trollface

# 818
  • Мнения: X
Да, изчерпана наличност... Rolling Eyes
Ще видя утре какво ще пуснат безплатно Joy

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 16:36 от Анонимен

# 819
  • Мнения: X
На мокрите кърпички им изтича срокът , затова са ги пробутали безплатно

# 820
  • Мнения: 4 872
Да, изчерпана наличност... Rolling Eyes
Ще видя утре какво ще пуснат безплатно Joy
Ролка био тоалетна хартия Wink

На мен ми беше интересна инициативата като замисъл , но с тези продукти просто ми убиха ентусиазма. И нямам предвид да пуснат скъпите продукти, но поне една идея по-примамливи неща.

# 821
  • Мнения: X
Съсипаха ми бойния дух... Имайте също и едно наум да гледате срока на годност дали го пише Rolling Eyes

# 822
  • Мнения: 4 872
Цитат
Изтеглени са потребителите, които печелят подаръчен пакет Favorit от T MARKET. Това са:

karzz
bubalesa
Silveti
ma6kata7
саанска лисица


Честито!

 Очакваме печелившите да се свържат с нас до 16 ноември на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Т MARKET" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).

# 823
  • Мнения: 2 688
Четох някъде за таксата от 1.10 при зареждане на НЛ. И на мен ми се случи веднъж и от тогава само на кеш терминал


За играта на престиж съм в шок. Сега четох условията току що. Вчера в нашия Кауфланд пишеше че е от 12.11 (сега чета че е от 15), и не пишеше минимум и нищо за касова бележка. Взеха кутия бисквити за 1.29 и ми дадоха талонче, което да попълня с име и телефон и да пусна. Дори не ми погледнаха касовия бон. Много странно.

# 824
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
От престиж надуваема шейна?!? В морето ли ще се спускаме или на сняг?!?

Общи условия

Активация на акаунт