Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 102 753
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 825
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Печеля от форумната игра на Т маркет. Естествено от тук разбрах, защото влизам първо тук😊 Не че е голяма награда, но се зарадвах много😊😊

# 826
  • София
  • Мнения: 14 728
Четох някъде за таксата от 1.10 при зареждане на НЛ. И на мен ми се случи веднъж и от тогава само на кеш терминал


За играта на престиж съм в шок. Сега четох условията току що. Вчера в нашия Кауфланд пишеше че е от 12.11 (сега чета че е от 15), и не пишеше минимум и нищо за касова бележка. Взеха кутия бисквити за 1.29 и ми дадоха талонче, което да попълня с име и телефон и да пусна. Дори не ми погледнаха касовия бон. Много странно.
Пише, че бележката се представя при получаване на наградата.

# 827
  • Мнения: 2 684
yovanka, така ми казаха и на мен. Но не погледнаха дали въобще има продукт на Престиж. Тоест талона, който съм пуснала е невалиден, защото реално покупката ми е за кутия бисквити , която май струваше 1.29 ако не се лъжа.
Може би сега, ако купя за 2.50 и изтеглят онзи талон ще мога да покажа новата касова бележка?!
Иначе шейните не са кой знае какво и мен ме озадачи, че са надуваеми, така че не е голяма загуба, че няма да участвам, просто ми стана интересно. Така или иначе хапваме бисквити Траяна. 🤣

# 828
  • Мнения: X
Ново тестване на продукт Нивеа за бебета:
https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/nezhnata-bebeshka-kozha?utm_s … tent=pp12_baby_LP

# 829
# 830
  • sofia
  • Мнения: 1 946
Ето чашата на кола от 7-те точки, аз съм фен на чашите, но тази определено не е моята   

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 17:48 от Подскок-скок

# 831
  • Вестерос
  • Мнения: 38 275
Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?

Какво да се каже - цяла мафия са и се регистрират по няколко пъти , с комбинации от име, презиме и фамилия или с по няколко имейла , но и печелят задължително от всички възможни игри и то по много награди, обикновено най-големите. Почивки , екскурзии се дават предимно на тях.

Ама, моля ви, кажете ми за тия пичове Simple Smile))), супер любопитно ми стана , каква е историята?
Пичове викаш? Smiley Те половината включена рода са набори на майка ми.
Може и един, единствен да се занимава, а да разпределя всичко по родата. Майки, баби, бащи, снахи, комшии и т.н. Понеже фамилията освен Пеневи, Димитрови, включва и имена с други фамилии.
на базик казах 'пичове' Simple Smile , е как ги разпознавате, щом като са с различни фамилии и имена? Тъпо е, ако наистина има такива, които опорочават игрите и взимат печалбите, а ние се чудим защо не печелим. И аз да не кажа никога не съм печелила от такава игра.
Разрови се в старите теми. Имаше цели списъци с над 30 имена, които са все те.

# 832
  • Мнения: 36 566
Наградите на Балънтайнс са малко на брой, ще рече човек, че са бедни...

# 833
  • Мнения: 1 775
От престиж надуваема шейна?!? В морето ли ще се спускаме или на сняг?!?

 В банята Smile

Ето чашата на кола от 7-те точки, аз съм фен на чашите, но тази определено не е моята  
Скрит текст:
 

Тази с Дядо Коледа ми хареса Heart Eyes

# 834
  • София
  • Мнения: 3 021
Ето чашата на кола от 7-те точки, аз съм фен на чашите, но тази определено не е моята   
Колкото чаша за чай ли е или по-малка, като милилитри?

# 835
  • Вестерос
  • Мнения: 38 275
Разбих каръка. Спечелих от игра във фб керамична тава Simple Smile

# 836
  • sofia
  • Мнения: 1 946
Чашата на кола е снимана отпред и отзад, една е и е като за чай 300 мл.

# 837
  • Мнения: 1 613
Надуваемите шейни са супер яки. Ние имахме такава и беше голям купон. Нашата беше много голяма и се събираха по двама човека. На Престиж не ги знам какви са, дано да са големи.

# 838
  • Мнения: 863
Днес като се прибирах от работа минах през магазин, имаше плакат на маргарин Белла, но не го снимах беше нависоко а и имаше хора и ми беше неудобно. За сметка на това записах линка за регистрация и сега го намерих. Играта е нова от 12.11 и ще продължи до януари, досега никои не я е споделял тук: https://bellapromo.info/index.php
За малка награда трябва една бележка, а за голяма - 3
В Кампанията ще бъдат раздадени два типа награди, както следва:
6.1.1. Малка награда – 621 бр. Gift карти на стойност 25, 50 и 100 лв., разпределени по следния
начин:
 297 бр. Gift карти на стойност 25 лв.,
 297 бр. Gift карти на стойност 50 лв. и
 27 бр. Gift карти на стойност 100 лв.
Всяка седмица от промоцията на томболен принцип ще бъдат изтеглени по 69 бр. победители,
които ще получат gift карта за пазаруване в търговски обекти
6.1.2. Голяма награда – 9 бр. златни колиета във формата на Слънчоглед
Всяка седмица от промоцията на томболен принцип ще бъде изтеглен 1 бр. победител, който ще
получи едно от 9-те златни колиета във формата на Слънчоглед.

# 839
  • Мнения: X
Много хубава игра, но заради печатарите, които обраха почти всички награди в Калиакра, ще се включа само с  една бележка. Поне да не ме е яд, че съм дала много пари на вятъра. А и е маргарин. Хубавото е, че няма граница от 2 лв. Благодаря за споделянето!

Общи условия

Активация на акаунт