Искам да кажа ... (152) през ноември 2018

  • 206 137
  • 6 939
  •   1
Отговори
# 4 095
  • София
  • Мнения: 18 679
Ужас, Бела колко е страшна Flushed Joy
Честно казано, успях някак си в детско-градинската възраст да си съхраня нервната система и не съм се ядосвала много-много. Донякъде бях дори щастлива, че не участвам в процеса на вземане на решения- не ми се занимаваше. Веднъж се опитах да обясня на РС защо не считам ламинирания паркет за подходяща настилка за детска градина и реакцията ме убеди, че е по-добре да не се обаждам въобще Satisfied

# 4 096
  • Мнения: 3 867
Благодаря ви много за мненията, момичета. Сверих си часовника и явно се ядосвам с право. Ами да съм черна, хич няма да ми пука.
За касетофона, и аз си го помислих. Все някой щеше да има в къщи, но дори и да нямаше, трябва заедно да го изберем.

Кате, бърз и много вкусен: http://kulinar.bg/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%8F%D1% … _l.a_i.80475.html

Или този разкош: http://www.cookwithasmile.com/%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0 … 1%80%D1%82%D0%B0/

Тони, поискай карта на касата в ССС, ако нямаш. Правят веднага намаление от 20-25%. Ние така онзи ден взехме ботуши на Алина и на касата ни сюрпризираха с 25% намаление.

# 4 097
  • Мнения: 9 475
Ужас, Бела колко е страшна Flushed Joy
Честно казано, успях някак си в детско-градинската възраст да си съхраня нервната система и не съм се ядосвала много-много.

И аз те обичам! Innocent

Възхищавам ти се, че си успяла да си съхраниш нервите и то с 2 деца. Аз съм на ръба да набия някой. На всичкото отгоре повечето тук знаете къде ми се налага да живея и с какви хора се опитвам да говоря...

# 4 098
  • Бургас
  • Мнения: 6 500
Искрено се радвам, че нямахме такива изцепки в градината. За РД децата получаваха книжка от 2-3 лв, за Коледа пак в този ред. Всички получаваха едно и също. Правеше се списък с желанията на децата, но той си беше за нас, да си знаем какво иска детето и да си му го осигурим вкъщи. При нас касиер беше един татко, та явно си е казало думата. И като искат да купят на златното подарък за 60 лв, да си му го купят, но без да ни правят свидетели.
Онзи ден оставихме до кофите за смет един сд плеър, напълно работещ. Месеци наред го подмятах в една торба на терасата, да съм знаела значи.

# 4 099
  • София
  • Мнения: 5 960
Понеже имам карта на ССС, вчера получих съобщение, че до петък всичко е намалено с 20 процента.

# 4 100
  • Мнения: 17 987
Понеже знам, че всички тук сте кулинарки, къде явни, къде под прикритие  Crazy
Дайте идея за сладкиш, който да приготвя петък вечер и да става за ядене в събота, че съм именичка, а предиобеда съм на обучение  Tired

Кати, всички ябълкови сладкиши стават по- вкусни на другия ден.
Правила ли си тортата с медените блатове от берьозка, тя също е супер и много бърза.

Зварте, здрава, щастлива и много обичана да си!

# 4 101
  • Мнения: 11 680
Бела, навсякъде има хора и хора. В повечето случаи хората реагират към нас, както и ние към тях Grinning

От ССС взехме на децата обувките. Имам карта, но в този ден имаше отстъпка само на детски обувки и аксесоари. По случая намазах една раничка, да не съм капо hahaha
 Всеки ден е различна офертата. Иначе аз там харесвам на Ласоцки (така ли се произнася) обувките. Много са ми удобни Hands V

пп: Казвала ли съм ви как едната година в детската градина на едно дете дядо Коледа донесе 32 инчов телевизор hahaha
Голям цирк беше Mr. Green

# 4 102
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ами права си да се ядосваш. Аз нали бях писала и преди за нашата фейсбук група. Мен лично не би ме подразнила толкова сумата (в крайна сметка никой не може да ми измъкне парите насила от джоба, само от мен зависи дали ще ги дам), колкото това, че там тихомълком се взимат едни решения и се смята за нормално всичко важно да се напише там и после става закон божи. И аз ударих една контра като им обясних, че фейсбук нямам и няма и да имам заради измислената им група, за която само си мислят, че е затворена, и да видиш как бързо започнаха всички неща да се обявяват на таблото в групата. Във фейса да си пишат каквото щат, не ме вълнува. Ако искат единомислие и пълно участие на родителите, ами да си направят труда да говорят с мен очи в очи, а не да си живуркат във виртуалното пространство и после да се чудят как тъй не съм в течение. Ми не съм. Ама трябват ли пари, много бързо се усещат, че животът е извън фейса щото там няма как да им ги дам кеш.

# 4 103
  • Мнения: 3 867
Бела, навсякъде има хора и хора. В повечето случаи хората реагират към нас, както и ние към тях Grinning

От ССС взехме на децата обувките. Имам карта, но в този ден имаше отстъпка само на детски обувки и аксесоари. По случая намазах една раничка, да не съм капо hahaha
 Всеки ден е различна офертата. Иначе аз там харесвам на Ласоцки (така ли се произнася) обувките. Много са ми удобни Hands V

пп: Казвала ли съм ви как едната година в детската градина на едно дете дядо Коледа донесе 32 инчов телевизор hahaha
Голям цирк беше Mr. Green
Не си спомням, да си го казвала. Я разкажи Flushed

# 4 104
  • Мнения: 9 475
Руми, не споря за това. И се радвам, че успявам да ги държа настрана от мен.

# 4 105
  • Мнения: 11 680
Руми, не споря за това. И се радвам, че успявам да ги държа настрана от мен.

Най-добрата тактика Hands V

# 4 106
  • Мнения: 8 939
пп: Казвала ли съм ви как едната година в детската градина на едно дете дядо Коледа донесе 32 инчов телевизор hahaha
Голям цирк беше Mr. Green
Не си спомням, да си го казвала. Я разкажи Flushed
Божкееее, сериозно ли, пък аз на моят син му к упих пластмасови влакчета Томас?   Mr. GreenРазказвай, разказвай. Май няма да спра да се изненадвам.  Shocked Shocked Shocked

# 4 107
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
В нашата ясла е имало подарък -акумулаторен джип. След тази случка на всички взимали еднакви подаръци. Големите -в къщи

# 4 108
  • София
  • Мнения: 7 039
Zwarte, честито, бъди здрава, щастлива и много обичана!
Карз, днес след цялата кривотия всичко да ти е по вода Flowers Four Leaf Clover

# 4 109
  • Мнения: 6 709
Благодаря за идеите bouquet

Райче, тази торта с медените блатове има ли я в книгата? Вкусно ми звучи, а и искам да е нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт