90-дневна диета – килцата стопи и фиданка стани. Тема 368

  • 42 676
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен, днес съм на плодове.
Тази четворка нещо се поулях- не съм мръднала, но се поотпуснах с количествата. Надявам се следващата да е по- успешна.

# 631
  • Мнения: 120
Здравейте, на диетата съм от 4.02 днес съм на плодове. Имам малко килограми за сваляне и за сега не ми се получават нещата. Свалила съм 1кг който варира- ту го свалям ту го качвам. Меря се на механичен кантар, така че не е много точно. Висока съм 163см и тежа 60кг. Надявам се след водния ден да се раздвижат нещата. Имам опит с други диети и явно тялото ми упорито иска да си запази килограмите😂😂😂 Успех на всички в постигане на желаната форма!

# 632
  • Мнения: X
Днес въглехидрати
З- 2 банана (малки)
О-2 ф Вита, две арабски питки със салата и домашна лютеница. Бульон
В - пълнозърнести спагети, зеленчуци, вафла. Вафли сигурно 6 години не бях яла. Станаха ми любопитни... Ми не ми харесаха особено Joy

Утре банани, ябълки, салата.
В други ден вода.
В петък - мерене.
Последно сериозно мериха мерки на 21.12.2018. да видим сега пак ще е 22 да видим за два месеца нещо направила ли съм.

# 633
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Днес на протеини.
З-ябълка
О-скара със салата и филия хляб
В-същото наполовина. Само където съм разочарована от кебапчетата, според мен в тях имаше повече соя от месо, но както и да е.
И при мен след плодовия килограмите са в застой, но съм в цикъл и го отдавам на това.

# 634
  • Хасково
  • Мнения: 158
Малко е късно но сега вече съм свободна и ви чета. Това ме разтоварва някакси. Вчера бях на въглехидрати. Закусих с ябълка, на обяд спагети със сос Болярски на Дерони, вечерята я омотах и спагети и бисквити с сладко от смокини .
Днес плодчета
З ябълка
О салата домати и краставици
В плодова салата
Аз този месец нищо не съм свалила, стоя си на едно място. Май трябва да започна да се меря всеки ден, за да разбера от какво съм на долу и от какво нагоре.
Лека нощ на всички.

# 635
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро. При мен положението е трагично +800 след бобови. Количествата ми бяха нормални към малки. Може би влияние оказва факта, че трябва да ми дойде до 5-6 дни. Организмът ми е много упорит. Надеждата ми е водния в петък, ако не го оплескам.
Днес закусих две мандарини, за обяд някакъв геврек и солети, за вечеря спагети с лютеница и салата.

Спокойна сряда!

# 636
  • Мнения: 494
Добро утро! Момичета, виждам че на въглехидратната вечер ядете и сладко и солено, аз мисля, че трябва да се яде само едното. Поне, така съм го запомнила от предишните години като диетувах и така го правя и сега.
 От вчерашния белтъчен съм още - 200 гр- дано са сланинки а не вода Simple Smile
Днес съм на варива и ще си правя грах и салата от картофи със някаква прясна салата естествено.
Лек ден ви пожелавам!

# 637
  • Мнения: 5 435
Здравейте момичета,

Тази сутрин пропуснах да се премеря, но утре след плодовият ден!
Сутринта кафе, половин лимон със зехтин и куркума /някой от вас пил ли го е, четох че е хубаво за прочистване на черния дроб, ще се радвам ако споделите?/, не знам дали да го броя за закуска, вие какво мислите!?
Още нищо не съм хапвала друго, иначе съм си приготвила два банана, по-късно мисля да отскоча за малко ядки, а вечерята мисля да е салата, може да си изпека и малко гъби, ако съм много гладна!
Успешен ден на всички! Flowers Hibiscus

# 638
  • Мнения: X
Здравейте,
Маугли, напълно си права, да. Вечерята е или сладка до 200 гр или солена на половината на обяда.
По принцип съм против да си споделяме прегрешения и да казваме, кой с какво нарушава, защото за някои може да е демотивиращо. Но от друга страна, лично за мен социалната подкрепа и някаква общност, която да ме разбира играе много важна роля, в това да остана фокусирана в режима и да продължавам напред, без да се отчайвам от малките резултати. Аз няколко поста по-назад споделих, че ми липсва дисциплина в последно време, провокирана от здравословни проблеми. Много активен човек съм и това да изпитвам вече месец болка, да не мога да спортувам и да върша всекидневните си дейности нормално, много ми повлия. И имах нужда да си споделя, за да не се самозалъгвам, че виждаш ли всичко както трябва правя, пък то не става. Благодаря ти, че ми обърна внимание на грешката, аз си я знам, но е хубаво и други да я посочат.
Например, когато съм мобилизирана и се стремя към резултати, гладът ми е пръв приятел и дори ми харесва да съм гладна. Когато съм разклатена от странични неща и някак си отслабването малко отива на заден план, усещам гладът като мъка, като някакво себенатоварване и мъчение. Сякаш правя поредната жертва със себе си. Зная, че не е така и преспективата не е вярната, но понякога страничните неща много ни влияят. Решила съм, че водният ден ми е повратния момент и с неговото започване, започвам и отново самодисциплина и решителност.

Цвети, не съм го пила. Зная, че куркумата влияе много добре на всякакви възпаления в организма. С годините малко си промених мнението. Бях голямо хипи от гледна точка на медикаменти, лекарства, хранителни добавки и с голямо съмнение гледам и до сега на фармаценфтичната индустрия. Но като опре "ножа до кокала", започнах да си давам сметка, че в някои ситуации, лекарствата са си необходимост и вече не прилагам с такава вяра, всякакви бабешки лекове и "детоксикации", "пречиствания" и прочие. Но пък ако не помогне, поне няма да навреди. Обаче... зехтинът е чиста мазнина и супер калорична, та да не ти спъне отслабването Simple Smile

За днес
плодов ден
Йога за кръста
Вело аргуметър интервали
Банан

За деня имам още 2 банана, една голяма ябълка, мандарини и мисля да завърша с печени моркови и гъби Simple Smile

# 639
  • Мнения: 5 435
Духче, затова се и чудя дали да го правя това с лимона и зехтина?! Но нали ти писах, че ме боли гърба и вдясно на кръстта/и веднага ми нахлуват мисли в главата, дроб ли е, жлъчка, далак ли е?/, та се вкарах във всякакви филми и изчетох къде какво има в интернет. Сама се диагностицирам, абе луда работа. Та и оттам прочетох за това прочистване.  Спирам да чета в нета, освен Бг-мама. Извинявам се за спама, но ми се искаше да споделя!

# 640
  • Мнения: X
Духче, затова се и чудя дали да го правя това с лимона и зехтина?! Но нали ти писах, че ме боли гърба и вдясно на кръстта/и веднага ми нахлуват мисли в главата, дроб ли е, жлъчка, далак ли е?/, та се вкарах във всякакви филми и изчетох къде какво има в интернет. Сама се диагностицирам, абе луда работа. Та и оттам прочетох за това прочистване.  Спирам да чета в нета, освен Бг-мама. Извинявам се за спама, но ми се искаше да споделя!


Цвети, иди на лекар, на невролог най-добре. Аз така пренебревгвах моята болка, казвах си, че с идването на цикъла ще отмине и вече месец страдам Simple Smile))) Най-добре е да те види професионалист.

# 641
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Днес съм на бобови. Но, забравих да споделя, че вчера прекалих с маслините и съм на +,дано да е задържане на вода.
Последните дни правя голям интервал между закуската и обяда и 
огладнявам доста, което не е добре.
Днес като гледам пак така се очертава.
Успех на всички.
Иначе, аз се радвам да споделяте, кое е правилно и кое не. Понякога пропускам нещо и затова за мен е полезно да знам.

# 642
  • Мнения: 268
Днес ми е воден и съм гладна още от сутринта. Вече пия трето кафе с половин чаена лъжичка мед. Знам, че трябва чисто, но не мога. Имам гастрит и започва да ме боли стомахът.
Пих един чай и не знам колко вода с малко лимон. Все още не съм сигурна дали ще устискам.
Исках да ви питам след воден ден имали ли сте проблеми със стомаха? Не е ли много тежко да минеш директно на протеини на следващия ден?
Аз имам лек проблем сутрин с разстройство. Получих го след гафа с месото и граха в протеиновия. На следващия ден пак малко сгафих и хапнах малко месо на вечеря в бобовия. Вече отшумява, но се чудя дали е разумно утре да ям 5 яйца?

Духче
, овесените ядки ги ям със стафиди, орехи, една малка лъжица кис. мляко и вода. Понякога добавям и малко шоколадово мюсли. Не знам дали са много режимни така, но ги оприличавам на сладък обяд.

Случвало ми се е да ям солено и малко сладко. Просто гледам да продължавам. Твоят гаф изобщо не ми изглежда голям, но аз не съм голям пример въпреки че се старая.
А за болката ако не минава, потърси второ мнение.
Аз днес и вчера не съм тренирала. Онзи ден правих тотал боди кор и доста се натоварих. Във въглехидратен имам много енергия.
Куркума пием понякога с мед и лимон или само лимон и куркума в чай. Прочетох го в нета за настинки .

# 643
  • Мнения: 5 435
Духче, ще отида другата седмица имам записан час.  Но и другият ми проблем е  , че ме тресе хипохондрия! Трябва да ми се забрани достъпът до интернет.

# 644
  • Мнения: 445
stray cat, относно захранването след воден. Яйцата са тежко смилаема храна, но на мен ми се отразяват ок. След воден съм карала ден на кисело мляко, то също ми се отразява добре.
Духче[/b], овесените ядки ги ям със стафиди, орехи, една малка лъжица кис. мляко и вода. Понякога добавям и малко шоколадово мюсли. Не знам дали са много режимни така, но ги оприличавам на сладък обяд.
Сладък обяд няма. Сладка е вечерята и това е ок за въглехидратна вечеря+ редче черен шоколад. Солено + сладко= пагубна комбинация!
Още нещо- вчера прочетох, че някой на воден беше изпил 7л вода. Това е огромно натоварване на бъбреците, хора.
Дневно трябва да се изпива по 300мл вода на кг тегло. За 70 кг, примерно, са 2,100. Дори и на воден, трябва разумно да се приемат течности.

Общи условия

Активация на акаунт