90-дневна диета – килцата стопи и фиданка стани. Тема 368

  • 42 680
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 52
Здравейте, и аз започвам от утре😊. Преди 3 години спазвах режима и бях свалила 10 кг, след това родих и си ги върнах, че и 10 отгоре. Време е да се взема в ръце, че вече имам много за сваляне. Успех на всички, ще следя темата, тъй като предния път много ми помагаше да чета постиженията на хора които са я спазвали.
Хубава вечер!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 559
На мен днес ми е воден... Тегаво е.
По празниците си оставихме 3 дена "прозорец" с ММ. За трети път правим режима (през годините сме го правили). Това е първият път, в който не се вманиачаваме чаак толкова.
П. П Темата е доста позамряла, което е малко... не чак толкова надъхващо. Обичах преди да си отчитам менюта, да чета кой какво споделя..
Успех на всички.

# 77
  • Мнения: 52
Има време да я съживим хехе😉 Браво че си стигнала водния ден, дано и аз успя . До колкото си спомням от предния път да стигна до там беше най-трудно и да го изкарам разбира се, но на следващата сутрин след водния ден, се чуствах супер доволен от себе си човек😁

# 78
  • Мнения: 5 892
От утре го почвам  Party

# 79
  • Мнения: 52
Значи ще се движим заедно, радвам се😁

# 80
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Исках да попитам за кафето сутрин, може ли вместо мляко да се добавя ядково или кокосово мляко например. Свикнала съм да го пия с мляко и затова ми е трудно да го откажа.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 559
gergana_jordanova87 втори воден ми е😎😁

# 82
  • Мнения: 52
gergana_jordanova87 втори воден ми е😎😁
Браво, ти вече си на финалната права. Били споделила какъв е резултата до момента, вече и след втория воден:)


# 83
  • Мнения: 10
Исках да попитам за кафето сутрин, може ли вместо мляко да се добавя ядково или кокосово мляко например. Свикнала съм да го пия с мляко и затова ми е трудно да го откажа.
За съжаление трябва да е чисто, така пише в режима. Аз също се мъча от 3 дни:)
Но, чета при НВ-ВМР че сутрин си слагат малко кокосово мляко или кокосово масло.
Аз днес съм на ВХ:
З - банан+кафе
О-спагети със зеленчуци, а на домашните с кайма
В - 1/2 спагети

# 84
  • Мнения: 52
На мен ми е първи протеинов
З ябълка с чисто кафе (така го мия от години)
О месце със салата зеле
В месце със салата отново

Стартирам със срамните за мен 102 кг, дано на финала да успея да се похваля с добър резултат.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 559
gergana_jordanova87 резултатът ми не е никак стимулиращ 😬 Освен това не се претеглих в началото и наистина не зная. Даже все още не съм минала през кантара след водния. Виждам свиване на обиколките, но откъм килограми..
А за финала, има още доста. Да не забравяме, че след 90Д има още толкова за задържане😉

# 86
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
За мен днес е трети ден:
Закуска -банан
Обяд -спагети с дом.сос ,задушени броколи и карфиол
Вечеря-същото като обяда, ще добавя и линия черен шоколад.

# 87
  • Мнения: 10
Flower 82, ние май се движим заедно,д видим кой колко ще свали😃.
Аз пък се чудя печената тиква мога ли да я ям за закуска в плодовия ден?
Дават я в списъка с нулевите зеленчуци...ама🙂.

# 88
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Flower 82, ние май се движим заедно,д видим кой колко ще свали😃.
Аз пък се чудя печената тиква мога ли да я ям за закуска в плодовия ден?
Дават я в списъка с нулевите зеленчуци...ама🙂.
 
Да,ще стискам палци. Само,че аз и кърмя още, а предния път в този период не успях да сваля много,но ще се радвам поне по 2-3  кг на месец.Важно е постоянство пък ще видим накрая. Simple Smile

# 89
  • Хасково
  • Мнения: 158
За мен днес е трети ден:
Закуска -банан
Обяд -спагети с дом.сос ,задушени броколи и карфиол
Вечеря-същото като обяда, ще добавя и линия черен шоколад.

Значи с теб ще вървим заедно. Моето меню е следното :
З ябълка
О 2 пълнозърнести рогчета
В парче баклава/ не съм сигурна че е разрешена/ но е сладка домашна ммм как да й устоя.

Общи условия

Активация на акаунт