Започват ЮЛЧЕТАТА да празнуват! Моля, всички да ги нацелуват!!!

  • 10 113
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 220
  bouquet

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 20:17 от toninna

# 31
  • Мнения: 2 220
Мопси, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, любов и положителни емоции!

Дано не бъркам, но май рожденничката не е нашата Мопси, нейния ник е MopSSy и е на 30, а рожденничката е MopSy - 24, но все пак да е жива и здрава.  newsm10

Да, грешката е моя!   bouquet Не бях обърнала внимание на броя на с-тата  Embarassed

# 32
  • Мнения: 97
Здравейте и от нас Laughing.Прреди три дни направихме питка на Стилян защото вече правеше 5 до 8 крачки самостоятелно.И за мое учудване още на другия ден вече ходи много по уверено от единия до другия край на стаята  Party
А аз не вярвах на тези неща,а то Shocked
Така ,че ако не сте им месели питки запрятайте ръкави.
Ами това е тук в Бургас времето не става за плаж и скучаем  Cry Cry

а за кантарите и нас вече не ни хваща този до 10 кг

# 33
  • Мнения: 669
Ами при нашето педи кантара е от тези старите с тежесктите отдолу, а отгоре има като легече (някаква поставка) в която лягат или сядат децата, и ни хваща - незнам до колко кг е. А за ръста го слагат в едно дървено, което ми изглежда като ковчег и е ужасно  Mr. Green, и Емчо множго плаче като го сложиме в този сандък, та онзи ден неможахме съвсем точно да го измериме.

Одеве с Емчо поспахме 2 часа, сега той пак спи и вече спи близо 1 час. Вече е значително по-добре, щом може да спи, и да диша спокойно....

# 34
  • Мнения: 102
Ееехх, как обичам морето...Ара, Сиска, забавлявайте се двойно и заради мен...Ние, евентуално, септември ще отидем, но не е съвсем сигурно.
 
kariluis може пък въобще да не се пяви хрема или друго! Мати беше така - сутринта вдигна 39 и ни свещички, ни компреси на ръцете и краката я свалиха целия ден. Купих Нурофен и той я свърши таз работа. Педито каза, че ако много висока темп. се задържи да сложа и свещичка, т.е и Нурофен и Ефералган заедно, но аз не посмях и то работата се оправи само с едното люкарство. Сега съм сигурна, че е било от зъби - пробиха двата горни резци  Mr. Green .

# 35
  • Мнения: 277
Мерси моми4ета, ще се от4итам от морското равнище  Mr. Green
Ами Аси, за какво са тези плувки по ръцете като не влизат в морето? Или влизат, не разбрах  Embarassed...И къде да я плацикам с вода? И как да я облека- на плажа по памперс, а във водата? Уф, много въпроси, но ми е много 4удно как ще стане. ooooh! А ми се иска......
Гледах едни бански на Бамбиномио /има ги в Данет и Фемили-бг/ и се 4удя дали да взема такива за във водата в басейн4ето като седи...по-натам, като се постопли.
Утре ако се сетя преди да тръгнем ще се премеря с Габи и без нея на ел.кантара да видя колко килца сме, 4е в Бс нямаме кантар.../но много нето4но ми се струва все пак/
Хей, Ара , да не се засе4ем някъде по пътя и да видя през прозореца познати лица  Mr. Green
Ние тръгваме в 7ч.

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 23:19 от siska

# 36
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ео! Мараба!
 На отиващите на моренцето - МНОООООГОООО ПОООЗОДРАВИИИИИИ, че мноу го убичами!
НА болните сладурковци- БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ, и от Огън и от мен! ЧЕ по това време не бива!

За циците  увиснаха, мама им, ама пак си държат формата. Лошото е, че имам да свалям 2-5 кила. А като ги сваля - на какво ще приличат - нинам  newsm78. Иначе тичам 2-3 пъти седмично, правя коремни преси, пия Л-карнитин и толкоз bowuu

ЗА веселбата - отдавна се канех да ви кажа - в квартала са открили страхотно заведение - Барбарони - има голям кът за бебешори и нагоре. Огромен (за бебетата) басеин, пълен с меки топчици, от които падането няма да се усети, също така  - големи играчки и т.н.! Абе - идеалното помещение да се съберат към 20 деца и майките им. В Кафенето висля, че не се пуши, има 4 маси за родители. Цената на 4 часа е 4 лева за дечурлигата.

# 37
  • Мнения: 1 878
И сега остава само да поясниш адреса и да фиксираме дата за среща  Flutter

# 38
  • Мнения: 3 926
Сиска, ръкавелите са ако все пак решиш да я топнеш в моренцето Wink Иначе Бамбиномио е и нашият избор, да видим дали ще е удачен. Освен това ако е по-силно слънцето не е много удачно да е голичка. По-добре с боди Wink

# 39
  • Мнения: 102
Ми айде споделете де къде е Барбарони де  Laughing !!!

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 09:56 от Миши

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Ох, тоя Явор ще го изпапам  Heart Eyes. Много слядък Laughing

Ето ги бебешките бански http://www.family-bg.com/catalog/prX_1643.htm
и аз ги гледах и си мислех за тях, че ще са удобни за морето, но ще изчакам отзиви, нали ние ще сме чак към септември и ще събера ценна информация  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 6 260
Ми айде споделете де къде е това Бамбиномио де  Laughing !!!


Нашият бански същое е "Бамбиномио". Вносител им е Неделчев & Неделчев, а на Ади го купихме от детския магазин срещу 4-то районно. Има ги и в ДаНет, ако не се лъжа и във family-bg. Изпробвали сме ги само веднъж на басейна, защото, както вече споделих, Ади орева орталъка, та още се подготвяме за следващото влизане. По памет цената им е ок. 16 лв. Имаме и памперси-бански. Продават ги в Chicco-то (бивш Малкия принц, с/у входа на Ю. парк откъм "Нишава"), но последния път като проверявах, нямаше малкия номер. Всички номерации памперси-бански на "Хъджис" ги имаше в "Бъгс Бъни" на Патриарха, при това на много по-добра цена - продават ги само на пакет естествено, но бройката се връзваше ок. 50 ст. Надявам се да съм била полезна на кандидат-плажуващите, на болните - бързо оздравяване, а на всички останали приятен слънчев ден!  Sunglasses

P. S. С nadiagen си пускахме постингите горе-долу едновремнно, така че моля да ме извините за тавтологията.  Grinning

# 42
  • Мнения: 102
Опаа, стана грешкаа  Joy - Барбарони ме вълнува къде е, за празнуването  Embarassed, ама пак морето ми е в главата..
 Ще редактирам стария постинг!

# 43
  • Мнения: 669
Ей как завиждам на тези, които вече отиват на морето .......... На нас ни остават още 1 месец и 1 седмица, докато тръгнеме, и толкова ме е страх, че нещо може да се провали с моренцето, че го чакам с нетърпение.
Приятна почивка на Ара и на Сиска. Много хубаво временце да имате и да направите хубав тен.

Ние вече сме доста по-добре, но сега сме на другия етап с кашлянето и давенето от вече сгъстилите се сополи, но  .... това е по-малкото зло.

А Явор е страшен пич. Много готин аватар си имаш Сънили  Laughing.

Надявам се днес и ние да направиме хубава разходка, че вчера не сме излизали цял ден и пощуряхме в къщи.
Приятен и слънчев ден не всички.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 260
Опаа, стана грешкаа  Joy - Барбарони ме вълнува къде е, за празнуването  Embarassed, ама пак морето ми е в главата..
 Ще редактирам стария постинг!

Хи-хи,  Joy! Много сладко.

А в "Барбарони" рожденият ден ли ще бъде? Ако е така, да се разберем за томбола с подаръци за децата... на годинка, че някои и ходещи, какви бебета, а - те ще са си направо дечица, пу-пу? Предлагам да е юли, може и в началото, за да не е един вид предварително.

Общи условия

Активация на акаунт