Eucerin Aquaphor: SOS грижа за цялото семейство

  • 27 412
  • 569
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 132
Кожата на ръцете ми е болезнено суха, студеното време е бич за нея и цяла зима ръцете ми са в рани. Никакъв крем не ме спасява. С надежда бих включила Eucerin Aquaphor в грижата си за красотата и здравето на ръцете ми.

# 361
  • Мнения: 218
Бих ползвала Eucerin Aquaphor заради сухата кожа на ръцете.

# 362
  • плевен
  • Мнения: 454
Дъщеря ми е със суха кожа, а аз имам проблемна кожа на ръцете,лактите и петите/ суха, до напукване/. Ще пробвам Eucerin Aquaphor
.

# 363
  • Мнения: 3 546
Винаги съм била със мазна кожа, но през последните 2 години нещо се случи и аз не знам какво - кожата ми стана толкова суха и опъната, че без крем не мога. Особено след като измия съдовете, задължително трябва да се намажа.

# 364
  • Мнения: 2 024
Защото грижата за собствения ти външен вид е вид уважение към околните. И става дума за умерена доза, а не за минаване границата на нормалното и навлизане в територията на нарцисизма.
Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 14:22 от agitak

# 365
  • Мнения: 1 389
Кожата на ръцете ми е много суха. Налага се да я мажа няколко пъти на ден. Бих ползвала Eucerin Aquaphor с голямо удоволствие.

# 366
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 478
Защото кожата на ръцете ми е ужасно суха, особено сега през зимния период, и съответно става на болезнени рани. Досега не съм намерила крем, който да се справи с  този ми проблем, може би Eucerin Aquaphor е решението!?

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Защото кожата на ръцете ми е много суха.На едната ръка имам участък,който при много студено време става на рани.

# 368
  • Мнения: 1 775
Бих искала да имам този продукт на разположение, защото през зимата кожата ми става много суха, чак ме опъва.

# 369
  • Мнения: 1 757
Кожата на ръцете ми през зимата става много суха и този продукт ще ми е много необходим!

# 370
  • Мнения: 278
Кожата на ръцете ми е доста суха и ще се радвам да пробвам продукта

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 515
От студа, кожата ми се напуква и става съха и груба .

# 372
  • Мнения: 910
Бих искала да пробвам  Eucerin Aquaphor защото зимата кожта ми изсъхва, започва да се бели и не всички кремове се справят.

# 373
  • Мнения: 556
Заради суха кожа!

# 374
  • София
  • Мнения: 1 914
Студеното време се отразява зле на кожата ми - кожата около носа ми постоянно се бели. Ще използвам крема именно в тези зони.

Общи условия

Активация на акаунт