Добър гинеколог в София

  • 1 193
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

Четох доста теми относно добри гинеколози в София, но повечето са доста стари. От почти 10 години ходя при гинекологът ми, в началото бях много доволна, но при последните прегледи някои неща не ми допадат, а и искам да чуя още едно мнение. По негови препоръки и по мое желание искам да си направя цветна снимка, но проблемът е, че той извършва процедурата само в петък... съответно е много трудно да оцеля точно в петък да се паднат между 7 и 10 дена от менструацията ми и т.н.
Като тийнейджърка си патих в продължение на доста време от гинеколози и някак ме е страх вече да експериментирам на принципа проба-грешка.
Затова моля ви, препоръчайте ми добър гинеколог с когото ще мога да направя адекватна консултация! 🌷

# 1
  • Мнения: 18 503
Доктор Елиза Тюфекчиева.Преглежда на Витошка 51. Винаги е фулмакс, хора от цялата страна ходя при нея. Много сериозна,внимателна и много добър специалист. Записват часове Пон, Сряда и Петък мисля, че беше. Звънни след 2 ч преди това няма човек там.
Много се чака за час при нея, много е заета,но пациент не връща. Стои в кабинета докато има хора. И до 22 ч знам, че се случвало да преглежда. Часове има, но по-отрано трябва да се запише. Не знам и сега каква е ситуацията там.
Силно я препоръчвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
До колкото знам за такива неща са добри в болница Надежда. Също мога да препоръчам проф. Николов в Майчин дом

# 3
  • Мнения: 6
Благодаря ви момичета! Засега записах час при д-р Тюфекчиева за януари месец - преглежда само понеделник и сряда след 14:30.

# 4
  • Мнения: 18 503
Ще останеш доволна. Кажи после като отидеш дали ти е харесала. На мен тя ми потвърди бременността. 😊 Много е внимателна.

# 5
  • Мнения: 24
Здравейте,

С ИР съм от близо две години и след като се поразрових по темата във форума, разбрах, че ИР е свързана със СПКЯ. Скоро бях на гинеколог, който разбира се уведомих за наличието на ИР, очаквах да ми назначи изледвания на хормоните, но получих само преглед с ехограф (доста обстоен по мое мнение), след който гинеколожката ми каза, че нямам кисти и яйчниците ми са добре. В последствие разбрах (от мнения във форума), че СПКЯ може да има и без наличие на кисти по яйчниците.
Та, да си дойда на въпроса - има ли някоя от вас, която има СПКЯ без кисти и кой гинеколог е диагностицирал проблема? Колко често се случва при ИР да има и СПКЯ?

Прочетох почти всички теми, но адски много се обърках на кой гинеколог да се спра. Част от темите и мненията са и доста старички, което малко ме притеснява, понеже смятам, че нещата доста могат да се променят в рамките на 5-10 години. Simple Smile

Благодаря на отзовалите се! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
За София ли специално търсите гинеколог или няма значение от града?

# 7
  • Мнения: 24
За София ли специално търсите гинеколог или няма значение от града?


Да, за град София си търся специалист. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз съм писала за Проф. Николов в Майчин дом може да го посетите за преглед иначе мисля, че ви трябва и ендокринолог като препоръчвам Начев ( ако вече не сте го посетили).

# 9
  • Мнения: 24
Аз съм писала за Проф. Николов в Майчин дом може да го посетите за преглед иначе мисля, че ви трябва и ендокринолог като препоръчвам Начев ( ако вече не сте го посетили).

Благодаря!
Посещавам друг ендокринолог, за който съм чувала добри отзиви и смятам, че е добър, но ще обърна внимание на препоръката Ви  за Начев.

Общи условия

Активация на акаунт