Розацея - тема 4

  • 48 088
  • 766
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 12 532
Не питаш мен, но Солантра убива демодекс.

# 526
  • Мнения: 5 086
Hope,  защо да ти е кофти?!? Може да не е розацея твоето,  успокой се

# 527
  • Мнения: 447
Първо много благодаря на теб и бг мама че открих Христозов чрез вас. Обаче ми е кофти че в 3ят по големина град в БГ един от най-добрият дерматолог ми поставя диагноза розоцея и ми изписва Елидел. Навсякъде в научните среди в САЩ пише че демодекс се активизира при отслабена имунна система а Елидел помага за успокояване на кожата точно като потиска имунната система!!!! Добре че вземам Флажил и мажа вечер със Солантра така че едва ли е фатално за 2 седмици. Естествено има и вариант да не е демодекс, но първоначално появата на ечемици само в лявата страна, белене на кожата пак в ляво започнало под окото и тръгнало към бузата, бели израстъци по порите всичко води към демодекоза. Петък ще пиша след прегледа, ако някой се интересува. И тука отново отиваме до Stromectol много много много много моля ако някой е вземал или знае каквото и да е за това лекарство да сподели.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Първи, втори, трети по големина, думи нямам...
За една година ме направиха шашава..

# 529
  • Мнения: 5 086
Ивермектин,  известен под различни търговски наименования на лекарства

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да допълня Фръц - от ebay , за коне е, към цели 8 долара😁 цели руски форуми оправи😊

# 531
  • Мнения: 447
Понеже се мажа със Соолантра а тя е с активна съставка ивермектин се замислих дали пък няма такива хапчета и се появи Stromectol. Той си е за хора не е за коне и във форумите в САЩ и УК пише че им е помогнал. Иначе се ползва за краста, демодекс и всякакви паразити но пак казвам пише че е за хора. Аз петък ако на прегледа излезе демодекс ще попитам Христозов дали да си го купя. Проблема е че е Американски и в БГ го няма по аптеките.

# 532
  • Мнения: 746
Чанси оказа се права за Елидела, жалко че не те послушах. Въпреки че изглежда че се подобрявам след 2 седмици аз също прочетох в западните проучвания за него. Пише че не е стероид но е имуномодулатор и потиска имунната система и така помага на демодекс да се развие. Христозов пише че заради такива препарати все повече се увеличават случаите на демодекоза. Ти колко седмици го маза??? Аз го мажа 2 седмици заедно със Соолантрата дано тя поне да не дава на демодекс да се развие. Днес ми е много кофти въпреки подобрението 😟.

Съжалявам, че се оказвам права Sad Как мина при Христозов?
Моят опит с дерматолози е показал да правя проучване поне няколко дни след диагноза и рецепта, тъй като често се оказва, че лекарите не са това, което би трябвало да са.

# 533
  • Мнения: 447
Прегледа мина добре, официалната диагноза е Демодекоза. Изписа ми соолантра 2 пъти на ден да мажа и Флажил 3 пъти на ден да пия. Питах го за Стромектола каза ми ако го намеря да го пия проблема е че няма лиценз за България. Някой ако има опит с онлайн аптеки много го моля да сподели опита си и естествено интернет адреса на аптеката. След 45 дена съм на контролен.

# 534
  • Мнения: 5 086
Как сте, мацки Simple Smile
Разчиствах си козметиката и тестерите и ми изскочи един продукт, който толкова ми беше харесал, че съм го скрила от себе си Simple Smile И реших да споделя с вас, ако търсите недразнеща хидратация, мисля времето й приближава. Много нежен, немазен с приятна текстура.
Слагах си по грахче на бузите.
Припомням, че съм с чувствителна към еритема кожа без пъпки. 

Нямам спомен мостра ли е това, но едва ли...15мл е. Може би продават такава разфасовка, а може и да питате в големите аптеки за мостра на продукта.

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Фръци, точно днес си мислех, че в темата скоро нищо не се писало😃
Аз да си кажа, че от месец пия витамин е+селен, чудно хубаво ми се отрази
https://www.iherb.com/pr/solaray-bio-e-selenium-400-iu-120-softgels/70050
Скоро ще включа омега 7 и омега 3 и пак ще споделя.
Въобще като цяло, яко залагам на добавки😉

# 536
  • Мнения: 5 086
Ти си хвана козовете и мисля от първоначалното си писане в темата до сега много се успокои, превъртя играта "розацея" и си държиш вече нещата под контрол Kissing Heart Извървя част от пътя на всяко от нас.
Браво Армирка!

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
❤ благодаря ти!❤
Подкрепата ти беше изключително важна за мен!🌺
И те така и аз..предай нататък🥰

# 538
  • Мнения: 81
Прегледа мина добре, официалната диагноза е Демодекоза. Изписа ми соолантра 2 пъти на ден да мажа и Флажил 3 пъти на ден да пия. Питах го за Стромектола каза ми ако го намеря да го пия проблема е че няма лиценз за България. Някой ако има опит с онлайн аптеки много го моля да сподели опита си и естествено интернет адреса на аптеката. След 45 дена съм на контролен.

http://eruditabg.com/?pid=93&NewsID=807

# 539
  • Плевен
  • Мнения: 73
Момичета,продуктите на ,,Mixa,, дали ще ми възбудят розацеята? Харесала съм си няколко техни продукта,но се страхувам да ги ползвам

Общи условия

Активация на акаунт