Промоции на книги - тема 5

  • 71 721
  • 772
  •   1
Отговори
# 585
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Аз пък честно казано не вдявам какво ги бърка озон как ще платя на куриера.
Бърка ги. При плащане на ПОС терминал им вземат процент от сумата, а с безплатната доставка и тези намаления които ни правят .... естествено и на тях да не им се иска да им пилят още от печалбата. Иначе и за мен е по-удобен този начин на плащане, но ще се съобразя със желанието им в името на всеобщото благо.
Днес си получих поръчката от Сиела.УРА!

# 586
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Ще видим при следваща поръчка какво ще кажат от Еконт, този път платих с карта, но когато поръчвах нямаше такъв надпис.

# 587
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 794
Сума над 15 лв. винаги е с
безплатна доставка. Това е и минимумът за поръчка. На по-малка стойност не може.

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Изглежда долната граница вече е 19,99 лв на Озон за безплатна доставка.

# 589
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Сума над 15 лв. винаги е с
безплатна доставка. Това е и минимумът за поръчка. На по-малка стойност не може.

Явно вече не, нали точно това написах.

# 590
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Във вторник си получих поръчка от ОЗОН за 15,56 лв. с безплатна доставка.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Аз както писах току що започнах една поръчка и за 15.99 също ми даде безплатна доставка. Може би е бъг в системата, защото тук пък пише, че безплатната доставка вече е за поръчки над 19.99 лева:
https://www.ozone.bg/help/article-19/

# 592
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Явно правилата сега са променени. През почивните дни ми даваше предупреждение за безплатна доставка над 15.00 лв.

# 593
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз си отложих доставката на книгите от Сиела, че точно днес не е удобно.
Озон вече не ми харесват както преди. Поръчвала съм и 1 книга за 6-7 лв, на следващия ден беше при мен, с БД. Сега вече почнаха минимални суми, пък доставка, пък бавене... Еми мерси съм, от чужбина по-евтино ми излиза и по-бързо понякога...

# 594
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Да, вярно е, че бавят поръчките повечко напоследък. За провинцията това. Првди година например беше различно.

# 595
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами, щом за София ги бавят, какво остава за провинцията Simple Smile

# 596
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Нищо не са ми бавили на мен, сега последната поръчка я пуснах в понеделник, вчера беше в Еконт. Предполагам бавят, ако книгата не е при тях на склад, а при доставчик, тогава зависи и от доставчика.

# 597
  • София
  • Мнения: 6 146
Е, хайде сега 1 книга, че и с безплатна доставка.
Верно ли почнаха да ги доставят поръчките от Сиела, супер, нямам търпение.

# 598
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз пък съм с обратно впечатление за София и Озон. Скоро поръчвах 2 книги, по намалението около 1 ноември или Хелоуин и предполагах, че ще имат доста поръчки. Пуснах заявката в късните следобедни часова, а на другия ден преди обяд книгите бяха при мен. Куриерът на Озон за моя район е един и същ от години - много е точен.

Момичета, ако искате да платите с карта, не ви ли е по-удобно направо през платформата на Озон да го направите вместо в офиса на куриера? От непознати и непроверени сайтове и аз понякога предпочитам да платя при получаване на стоката, но с Озон имам много положителен опит и не се притеснявам да плащам при поръчка.

# 599
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз например не мога да платя с карта в сайта им. Не минава моята карта. Наличност има, пазарувам в други сайтове с нея, но конкретно в Озон не минава. С на майка ми картата няма проблем, но е на друга банка. И други споделиха същото за плащането с карта в сайта на Озон.

Общи условия

Активация на акаунт