Фън Шуй

  • 150 827
  • 840
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 647
Madeline, масата за хранене ако е дървена се намира точно на мястото си и няма нужда да я дърпаш. Можеш върху нея да държиш дървен панер с портокали - чудесен символ за пари.

Нямаш си на представа колко ме улеснява това.   bouquet Сега остава въпроса къде да си сложа Красулата и Аихризона?  newsm78

# 751
  • Мнения: 463
Моята Красула е в зоната на проспе4ритета ,обаче имам проблем Rolling Eyes -листата и започнаха да падат едно по едно от долу на горе ,някой има ли идея какво и е?Ще мога ли да я спася или няма смисъл?

# 752
  • Мнения: 2 013
Моята Красула е в зоната на проспе4ритета ,обаче имам проблем Rolling Eyes -листата и започнаха да падат едно по едно от долу на горе ,някой има ли идея какво и е?Ще мога ли да я спася или няма смисъл?

Да не я поливаш твърде много? Четох, че те никак не обичат много вода.
Моята пък се чудя дали се е захванала newsm78 newsm78 От клончета я пресаждах, листата също нещо не са ОК

# 753
  • Мнения: 1 153
Нали костенурките носеха успехи,е преди седмица в къщата на майка ми доиде една Grinning и се задържа няколко дена,дали това е добър знак?

# 754
  • Мнения: 1 153
Нямали кой да ми отговори Rolling Eyes

# 755
  • София
  • Мнения: 2 019
Какво значи "доиде една  и се задържа няколко дена"?

# 756
  • Мнения: 1 153
Ами намерихме я в гдарината и сега си е пак там

# 757
  • Мнения: 2 282
Да е жива и здрава! Няма начин да не носи късмет, дори и без фъншуй  Simple Smile щом се е заседяла, значи и е харесало, спокойно и приятно е у вас (или поне в градината). А ако гледаме по фъншуй, жива костенурка е по-добре о символ на костенурка, демек ще ви донесе екстри като по книжките. Хвърли поглед в кой сектор ви се пада?

# 758
  • Мнения: 1 153
олейййййййй ами трудно ми е без компас ooooh! а и все още не ми е ясно коя страна за какво е  Thinking

# 759
  • Мнения: 2 282
хич да не ти пука. Където и да е, все е на хубаво  Simple Smile Ако е на север например, носи успехи в кариерата, ако е на изток - дълголетие и добро здраве.... а ако те интересува, вземи една книжка (напр. тази), и ще имаш нещата в удобен формат във всеки един момент (трудно ми е да го призная, но колкото и да ми е полезен нета, не мога да си го чета, докато приспивам бебето:)
хм, ето тази книга звучи много добре, някой има ли я?

Шоши, я кажи, каква диплома се взема от курса? Пуснах търсачката с името му, и се отвори една Международна академия, където нещата наистина изглеждат добре, но не видях задочни курсове. А неговия, който е задочен, добър ли е наистина?

Я да питам в прав текст: пише ли тук някой от Варна? Върти ми се в главата, че имаше някой, но не ми се разглеждат всичките странички в търсене... Иска ми се да разменя за седмица-две книжките, които имам, за някои други по темата, все нещо ново ще научим, а може и идеи да обменим.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 10:08 от Сребърен облак

# 760
  • София
  • Мнения: 2 019
Ей, не мога да се добера до компютъра в последно време.
За това набързо по въпросите.
Дипломата е това

За книжките не мога да кажа нищо - не съм ги чела.
За костенурката - ако не можеш да определиш посоките най-добре е да се разхожда зад къщата, така ви осигурява защита и подкрепа.

# 761
  • София
  • Мнения: 2 019
Не можах да си редактирам постинга, защото имаше проблем със сайта. Лилиан Ту я препоръчвам - има какво да се научи въпреки, че е малко крайна в съветите си. Примерно на вилата местата на Дракона и Тигъра са сменени (при това много ясно изразени) и според нея трябва да  приложа лечение, а в лекциите се приема и такова разположение с друго тълкувание обаче.

# 762
  • Мнения: 479
Някой може ли да ми каже какъв цвят трябва да бъдат килимчетата, които искам да сложа в стаята, в която спим и ядем?  Embarassed newsm78 Има ли някакви установени цветове за тази стая или зависи от цветовете на всеки един от нас?
Благодаря предварително!   bouquet

# 763
  • София
  • Мнения: 2 019
Зависи от много неща.

# 764
  • Мнения: 479
Зависи от много неща.

Ще ми кажеш ли от какво? Значи и на двамата числото ни е 2, но аз съм елемент Земя, а той Метал.. Какво друго е необходимо? newsm78 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт