Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 30

  • 73 935
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 368
Тази на Никс 03 е наистина невероятна.

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Вчера си купих новия ФДТ на Герлен, 02N Simple Smile Единственото ми разочарование е липсата на помпичка, 100 лв. за четка няма да дам, отделно съм свикнала да нанасям с пръсти, така че явно ще изсипвам от шишенцето. По-нататък, при по-продължително разносване, ще споделя впечатления.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 611
Липса на помпичка? За L’essentiel става дума, нали?

# 693
  • Мнения: 31 368
Той има помпичка Бисквитка. Виж и на сниките има. Ако при твоя липсва е свалена или не е поставена фабрично /дефектен е/, върни го веднага.

# 694
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.

# 695
  • Мнения: 2 804
Аз мисля да ходя за L’essentiel 02N във вторник, защото сега не съм в София, а ми влезе под кожата и го мисля Simple Smile Но, на снимките и в клипчетата наистина е с помпичка. В магазина не съм питала, когато ми дадоха пробата.
Относно цените на козметиката в България - да по-високи са и съм останала с впечатлението, че винаги е било така.

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 14:31 от Light Beam

# 696
  • Мнения: 5 918
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ви, момичета Kissing Face Flowers Hibiscus аз си взех пробичка преди няколко дни, поносих го, отидох в магазина и директно го купих, без да го отварям там. Не купих четката към него, прибрах се и като го отворих видях, че няма помпа - помислих, че за това са предвидили четка Wink  Върнах го вече, няма проблеми - фабричен дефект. Бая се учудих, де - ФДТ за 113 лв. и без помпа...

# 698
  • Мнения: 31 368
Браво, честит!🌹

# 699
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.
Зависи ор потребностите на всеки един.
При мен 50+ е  наложително задължителен и подновяване с почистване на лицето (навън на два часа, на закрито без пряка слънчева светлина преди повторно излизане.)
Поне фактор  30 да беше...
Иначе цента е ок, днес гледах, че на 39.90 даже дават  и несесер  с минита на бранда.


# 700
  • Мнения: 5 918
На мен също ми хареса  новия ФДТ на Герлен.Единственото , което ме кара да се замисля е ниския защитен фактор.
Упудват ме   завишените цени на които го продават в България.
Тук може да се намери фдт за 39.90 евро , а четката, за 36.90.


Защо да е нисък фактор 20? За фон дьо тен си е много добре даже.
Зависи ор потребностите на всеки един.
При мен 50+ е  наложително задължителен и подновяване с почистване на лицето (навън на два часа, на закрито без пряка слънчева светлина преди повторно излизане.)
Поне фактор  30 да беше...
Иначе цента е ок, днес гледах, че на 39.90 даже дават  и несесер  с минита на бранда.



Двата нови на Диор са с 35-ти фактор.

# 701
  • Мнения: 31 368
Озаряващият нов Диор е прелест. Има различно по- мокро или влажно озаряване от Герлен. Страхотен е. Аз обаче имам три нови фон дьо тена, а нося рядко и пасувам. Имам проба и на матовия, но още не съм я носила нея. Знам, че и той е много хвален.

# 702
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря, но не съм фен на козметиката на Dior.
Явно не се сработва с моята кожа
Шанел също.
Отдавна подарих всичко от бяла и двкоративна , което имах на тези два бранда.
Дори и една 200 млл мадмоазвл едп подарих скоропостижно, за да се избавя от неподходящия подарък

# 703
  • София
  • Мнения: 6 472
Озаряващият нов Диор е прелест. Има различно по- мокро или влажно озаряване от Герлен. Страхотен е. Аз обаче имам три нови фон дьо тена, а нося рядко и пасувам. Имам проба и на матовия, но още не съм я носила нея. Знам, че и той е много хвален.
Кой е този Диор?
И аз съм затрупана с фдт и бб, СС кремове, но аз ползвам всеки ден, понякога и по два пъти и си ми вървят. Като чуя мокро и озаряващо покритие съм на нисък старт.

# 704
  • Мнения: 1 758
За суха кожа новият на Герлен не е нещо изключително. Все още съм в търсене на озаряващ ФДТ. Disappointed

Общи условия

Активация на акаунт