Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~194

  • 34 028
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 766
Злати и аз полюбопитствах и търсих превод на озета, но не на мерих....
Мисля, че епизода ще бъде на Есма.... Hug





Слуховете се оказаха верни... за съжаление....Thinking

# 706
  • Мнения: 1 497
Ооо тези пак ли са заедно .. Този Мурат не го харесвам. Твърде инфантилен ми е за Аслъ. Тя и тя не можа ли да си намери друг, че пак се върна при него  Crossing Arms Да ги видим до кога ще са заедно .. "голямата любов" ..  Tired Tired Tired

# 707
  • Мнения: 36 766
Ани_ и аз не го харесвам,но Аслъ явно си го харесва......

Цитат
На вопросы журналистов: "Верна ли новость о свадьбе? – Аслы Энвер ответила:" Мы приняли решение не говорить о личной жизни ".

Най-добре е наистина повече да не говорят за личния си живот, защото стават смешни....Откакто започна Невестата, Аслъ и Мурат два пъти се разделяха и събираха....



# 708
  • Мнения: 7 044
Здравейте скъпи сладури, благодаря за новините ви.

Скъпата ми ЛУ,  на кого мислиш
, че ще прилича това  дете чудо - Виктор ???  Разбира се на маминка и бабинка.  Браво. Радвайте му се и му са наслаждавайте защото когато започне с гаджетата  ще ви забрави и двете.
Ти, бабче, вземи една папка и  събирай в  нея  абсолютно  всички  дипломи, грамоти,  награди, медали и   всякакви  отличия, както и   всички публикации във  детски  вестничета, списания и т.н.  Ти ще свършиш  тази  работа.  И  когато порасне  да има какво да обясняваш на  правнучетата за  татко им.
Аз много се радвам и  знам, че детето  така ще върви  винаги.  Вече за  Виктор  спиране  няма. Разни  викторини, състезания, колоквиуми,  математически, химически, физически и всякакви олимпиади  все там ще бъде и   все първенец  ще бъде. Да сте  винаги  весели и  засмени и детето да ви радва,  защото  то е  в  душите ви и от там никога няма да излезе.  Такъв е закона  на Вселената.
И си мисли тук ли ще бъдете студенти ???


# 709
  • Мнения: 36 766
Сиси  Hug
Излязъл е руския превод на озета....

Цитат
Краткое описание 66 серии:

Эсма Султан сталкивается лицом к лицу со своей болезнью. Пока Гарип весь в волнениях о предстоящей свадьбе, Эсма пытается пережить шок от новости о своей болезни. Эмир пропадает из виду, это станет причиной очень сильного гнева Фарука. Фикрет беспокоится за Адема и пытается с ним связаться. Сенем, получив информацию от Диляры начинает подозревать Гюнеш. Она решает вмешаться в ситуацию.
Сюрейя хочет устроить сюрприз Фаруку, чтобы сбросить напряжение последних дней, однако её саму поджидает сюрприз.

#ozet@istanbullu_gelin#istanbullugelin
#promo@istanbullu_gelin • #istanbullugelin

Ще бъде интересно, какъв сюрприз е подготвила Сюрея на Фурук и с какво той ще я сюрпризира....Дано да е нещо хубаво  newsm17 newsm10 smile3521

# 710
  • Мнения: 7 044
Сиси  Hug
Излязъл е руския превод на озета....

Цитат
Краткое описание 66 серии:

Эсма Султан сталкивается лицом к лицу со своей болезнью. Пока Гарип весь в волнениях о предстоящей свадьбе, Эсма пытается пережить шок от новости о своей болезни. Эмир пропадает из виду, это станет причиной очень сильного гнева Фарука. Фикрет беспокоится за Адема и пытается с ним связаться. Сенем, получив информацию от Диляры начинает подозревать Гюнеш. Она решает вмешаться в ситуацию.
Сюрейя хочет устроить сюрприз Фаруку, чтобы сбросить напряжение последних дней, однако её саму поджидает сюрприз.

#ozet@istanbullu_gelin#istanbullugelin
#promo@istanbullu_gelin • #istanbullugelin

Ще бъде интересно, какъв сюрприз е подготвила Сюрея на Фурук и с какво той ще я сюрпризира....Дано да е нещо хубаво  newsm17 newsm10 smile3521

Скъпа моя, много се извинявам, ама имам  да правя ДДС-то на още 2 фирми, утре е 13, в други ден 14-ти. Ще работя нощес поне 4 часа.  Отивам в  тръстиката като  робинята  Изаура.  Напускам ви сега.
Пожелайте  ми  приятна  работа нощес.

# 711
  • Мнения: 36 766
Сиси пожелавам ти от сърце  Hug
Скрит текст:
Нощес и аз работих до 2 часа../и днес бях като изцедена/.....след това подадох декларациите, защото има промяна и като четох колегите какви проблеми имат и не могат да си подадат декларациите, много се бях притеснила, но стана без проблем - може би по това време не е имало голям наплив и стана бързо.
Днес пуснах и платежните и от утре започвам да оглеждам...да няма някакви пропуски, за да ги оправим до края на годината...
От декември до края на март е тежък период за нас....



# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 36 766
Добро утро прекрасни  santa2

Лу докато спрягам глагола "мотам се", ти вече си ни сервирала кафето с прекрасни пожелания  newsm10 smile3521 Правя ти компания  Hug

Снощи попаднах на едно съобщение във фейса, че една от групите преводачи ще превежда игралния филм "Айля - дъщерята на войната" - има и резюме......

Цитат
Представям ви поредния проект, който ще имате възможност съвсем скоро да изгледате в превод на български език от нашия екип.
Игралният филм "Айля - дъщерята на войната" е създаден по истинската история на лейтенант Сюлейман Дилбирии - ветеран от Корейската война.
През 1950 г. Турция решава да подпомогне Южна Корея в рамките на т.нар. Корейска война (Южна срещу Северна Корея).
По време на военните действия лейтенант Сюлейман намира полузамръзнало малко момиченце, останало без родители.
Изплашено и треперещо, на прага на смъртта, това детенце спечелва сърцето на Сюлейман, който рискува собствения си живот, за да я спаси. Той я прибира в казармата, далеч от военните сражения.
Понеже тя не си спомня името си, Сюлейман й дава името Айля, като спомен за Луната, изгряла по време на съдбоносната им среща.
Двамата със Сюлейман стават неразделни и Айля без никакви усилия завоюва сърцата на цялата турска бригада в разгара на войната.
На етапа на приключването на войната, турската бригада е отзована и нареждането е да се прибере обратно в родината си.
За Сюлейман е невъзможно да понесе раздялата с Айля и той прави всичко по силите си да я вземе със себе си.
Всичките му опити приключват неуспешно и е принуден да остави Айля в приют, но надеждата да я срещне един ден отново никога не го науска.
Дали те някога ще се срещнат отново?
Игралният филм е номиниран за наградата "Оскар" за чуждестраннна продукция през 2017 г.

Ето и фрагман с превод....

https://vimeo.com/306059497?fbclid=IwAR2sHrUgSEUgcoAO0YAjsomWJKy … w4kzBKL1qtRhsAQ04

Във филма с малка роля участва Еркан П., А главната роля се изпълнява от друг наш познайник от Памуковата принцеса.....

Желая ви хубав, слънчев зимен ден  Hug

Пуснали са преведения 65 епизод на Невестата.....



https://www.vbox7.com/play:a15fc4654f?fbclid=IwAR3nTilDUxBgw5fwA … O7shRiLww2ERZxG14

# 715
  • Мнения: 41 775
Добро утро! Hug santa2



Лу Hug,заредила си кафенце за цял ден! Wink

Ани Hug,благодаря за преведения озет!

Сиси Hug,много работа имате

нова-Фарук от ИГ...


от официалната страница на сериала....


📌 Истанбулска невеста - еп.65 Бг.субтитри

и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/GJQ7/6isR9uBPr
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/J4hR/C8d2qNwJW
и тук 👉🏻 https://www.vbox7.com/play:a15fc4654f
и в Контакта-https://vk.com/club113691288?z=video249579056_456239625%2F50a63c … l_wall_-113691288

Желая ви приятен ден! Hug People Santa bouquet

ПП Ани Hug,ме изпревари с превода...оставям само др.линкове...

==============================

редактирам......
Цитат
Снощи попаднах на едно съобщение във фейса, че една от групите преводачи ще превежда игралния филм "Айля - дъщерята на войната" - има и резюме......
Ани Hugфилма го има преведен със субт. от Дъга Hug и Бамби Hug! Peace
Аз го гледах и съм го пускала в темата....

1-ва част....


https://www.vbox7.com/play:991dd1c122

2-ра част


https://www.vbox7.com/play:4d6b112fd0

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 09:13 от Zlatina3

# 716
  • Мнения: 36 766
Злати сигурно съм забравила,че си пускала преведен филма "Айля", може би е било когато често отсъствах, но не съм го гледала....Благодаря ти, че отново го пускаш  Hug
Мисля, след като има български превод да сложа линковете в началния пост....Може да има и други момичета, които не са го гледали.....

# 717
  • Мнения: 36 766
Истанбулска невеста- озет  66 епизод

Цитат


Есма султан се изправя лице в лице със своята болест.
Докато Гарип с вълнение чака предстоящата сватба, Есма се опитва да преодолее шока от новината за болестта си.
Емир внезапно изчезва, а това ще стане причина за силен гняв от страна на Фарук.
Фикрет се безпокои за Адем и се опитва да се свърже с него.
Синем, получавайки информация от Дилара, започва да подозира Гюнеш. Тя решава, да се намеси в сложната ситуация.
Сюрея иска да направи изненада на Фарук, за да намали напрежението от последните дни. Но, самата нея я очаква изненада. / Melekteam

 Thinking Thinking

# 718
  • Мнения: 41 775
Ани Hug,благодаря за бг.превода на озета! bouquet Превода на филма го пуснах лятото,когато няма сериали за гледане!Бях го търсила,тъй като участва и Мурат Й.!Може да си била на село,нали ходеше да пръскаш асмите! Thinking

# 719
  • Мнения: 36 766
Злати - или на село, или на К-л...Няма значение. От дума на дума, та изяснихме въпроса...Сложих филма в началния пост....Чувала съм, че това е един от най-гледаните игрални филми в Турция.....Когато сколасам със служебните ангажименти ще го изгледам....

Днес няма ли да ни пуснат още един фрагман за Невестата.... Thinking Нещо позитивно и забавно.....за зарибяване.... Grinning

Преди да пусна поста, реших да проверя...Ами има фрагман, ама няма нищо позитивно.....



https://youtu.be/kb5gA93q_nQ

Общи условия

Активация на акаунт