Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~194

  • 33 988
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 496
Есма върна пръстена на Гарип ..  Shocked  newsm09. Сюрея май беше в кабинета на Фарук и нещо не й допадна това, което видя ..  newsm78

# 721
  • Мнения: 36 755
Ани_ не можах да се ориентирам къде е Сюрея....Струва ми се, че не е в офиса на Фарук, ама може и там да е.....





# 722
  • Мнения: 36 755
Един вълнуващ момент от живота на Хатидже и Бурак запечатан на снимка....Кой ли я е направил... Thinking



# 723
  • Мнения: 41 708
Ани,благодаря за фрагмана! Hug

Aни_ Hug

Ето и песента от фрага....

https://youtu.be/JjI9lTdUU4Q

# 724
  • Мнения: 36 755
Злати мерси за видеото с песента...
Може би текста е подходящ за случващото се, ама музиката нещо не ми допадна....
Винаги съм се чудила как турските певци пеят седнали.... Thinking Както се казва при пеенето, дишането е през корема, а те като са седнали не знам как става... Thinking

Извинявайте, че след всяка публикация пиша, но искам утре да пусна новата тема, преди да е започнал епизода.....

# 725
  • Мнения: 41 708
Ани Hug,то има клип, в който певецът пее прав,но аз пуснах този! Wink

Успях да изгледам преведения епизод!Благодаря на екипа! bouquet bouquet bouquet bouquet

Да пусна и аз пост...в момента гледам футбол от Лига Европа...



# 726
  • Мнения: 41 708
За сериала с Еркан...някои неща може да се повтарят...но така е пуснато....


Цитат
ОФИЦИАЛЬНО.

Пиар-агенство «UKiletişim» официально подтвердило участие нашей актрисы в сериале «Vurgun — Нажива». Проект выйдет на экраны в начале 2019 года.

Ранее инстаграм-порталы @dizi_efsanesi и @dailyturk объявили об участии Филиз Ахмет в сериале «Нажива»

К сериалу "Нажива присоединилась еще одна любимая актриса.

Съемки сериала "Нажива" производства компании "Gold Film" для телеканала FOX начались в прошлый четверг. Ожидаемый сериал займет достойное место среди кассовых претензиозных проектов следующего года, считают представители турецких СМИ. Режиссер проекта — Алтан Дёнмез, сценаристы — Башар Башаран и Эмре Оздюр.

Эркан Петеккая исполнит роль Кемаля. Главный герой, Кемаль Вардар, — успешный предприниматель, чудом спасенный из пожара, возникшего на фабрике, владельцем которой он являлся. Кемаль после ужасного происшествия впал в кому и находился в таком состоянии на протяжении десяти лет. Мир, представший перед взором Кемаля, вышедшего из комы по прошествии десяти лет, полон неожиданностей и сюрпризов.
Роль Рейхан, трепетно любящей жены Кемаля, исполнит Дениз Чакыр. В сериале также задействованы: Джемаль Токташ (младший брат Кемаля — Туран), Эмре Кынай ( бизнес-партнер Кемаля — Ведат), Бегюм Биргёрен (Асья — личная медсестра Кемаля) Инанч Конукчу (Кайхан — близкий друг Кемаля), Алие Узунатаган (невестка Незахат), Алтан Эркекли (дядя Кемаля), Берна Коралтюрк (дочь дяди, Эдже)

К касту обсуждаемого сериала "Нажива", готовящегося к выходу в начале 2019 года, в последний момент присоединилась обладательница престижных премий, Филиз Ахмет. Филиз исполнит роль Михри, опытной наставницы личной медсестры Кемаля. (Бегюм Биргёрен).

#FilizAhmet_news #Vurgun #ErkanPetekkaya #DenizÇakır #EmreKınay #BegümBirgören #FilizAhmet #ФилизАхмет
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_33664%2Fall

# 727
  • Мнения: 36 755
Злати клипа беше повод само отново да се чудя, как пеят седнали, а това е честа практика при турските изпълнители....Не, че ме бърка, ама като видя такова изпълнение, започвам да правя дишащи упражнения, ама в седнало положение не ми се получават....
Скрит текст:
Преди години след една пневмония направих срастване на плеврата....и за да се отлепи ходих на физиотерапия и там ме учиха да дишам да отлепвам плеврата.... и ми казаха в къщи да си правя упражнения с дишане и да си пея от корема.... Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 36 755
И аз го видях това за сериала  "Плячка" още сутринта, ама не го сложих, защото ми се стори, че има повторения във вече публикуваното в темата...
Но от тук разбрах, каква роля ще играе актрисата Берна Коралтюрк , снимка на която беше публикувала - ще играе ролята на братовчедка на героя на Еркан....и се казва Едже....А Алтан Еркекли ще играе чичо на Кемал....и баща на Едже.....

# 729
  • Мнения: 41 708
Ани Hug,това инфо е взето от Контакта за акрисата Филиз Ахмет и постнато в темата за Еркан...за това има повторение....така мисля аз разбира се...

https://vk.com/filiz.ahmet_best_actress

# 730
  • Мнения: 36 755
Злати рускините май много се зарадваха, че в сериала ще участва Филиз Ахмет. Не знам дали съм я гледала до сега в някой сериал, защото не помня имената на актьорите....
Прави ми впечатление, че има много оскъдна информация за ролята на Бегюм Кютюк...Дори не са сложили към снимката й името на гароинята...
Сигурно ролята й ще бъде в началото треторазрядна, но след това ще стане водеща.... Thinking



Цитат
Фелиз Ахмет появилась на свет 15 апреля 1981 года в югославском городе Скопье. В этом месте прошло детство и юность будущей известной актрисы, а потому именно Македонию девушка всегда считала своей родной страной. Однако личная жизнь и творческая карьера нашей сегодняшней героини всегда протекали на стыке нескольких культур. Несмотря на тот факт, что родиться девушке довелось в Скопье, все родственники Фелиз являются представителями турецкой национальности. Но и это еще далеко не единственный интересный факт из жизни талантливой актрисы.

#Vurgun #GoldFilm #Show #ErkanPetekkaya#DenizСakır #Yenisezon #Yenidizi

# 731
# 732
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug
Бризче чудесно кафенце с пожелания си ни спретнала  Hug
Днес е денят на Невестата - ще видим какво са ни приготвили....
Предполагам, че Есма ще скрие от всички заболяването...Този факт определено ще предизвика промяна в отношенията.....Винаги когато има тайна и то свързана със здравословен проблем на член от семейството се получава едно напрежение. Пазещия тайната го прави с цел да не натоварва близките си, но се получава точно обратното..... Аз съм против да има такива тайни. Защото рано или късно те излизат, а до тогава отношенията може да са се напрегнали......
Днес ще чакаме да ни пуснат откъси, от епизода.....



Желая ви усмихнат и щастлив ден  Hug

ПП - трябват ни още 2-3 поста, за да свършим тази тема и да пусна новата...а имам излизане.....Ще изчакам още малко...дано да се появи някой   Peace

# 733
  • Мнения: 41 708
Добро утро! Hug santa2



Бризче HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията!

Днес е нашия ден за кино! Party До вечера вече съм свободна и ще съм на онлайна! Peace



Приятен ден! Hug bouquet

# 734

Общи условия

Активация на акаунт