Покажете количката си.

  • 58 891
  • 496
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 768
А тези колички "Нания", от къде в България могат да се купят?
Видях я в каталога на Premaman  Peace
Обаче за мен много по-добър вариант от нея е Quinny Zapp с кошница за кола Maxi Cosi Simple Smile

На същото мнение съм! Още повече не е количка, а столче за кола с колелца като екстра!

# 121
  • Мнения: 1 544
А тези колички "Нания", от къде в България могат да се купят?
Видях я в каталога на Premaman  Peace
Обаче за мен много по-добър вариант от нея е Quinny Zapp с кошница за кола Maxi Cosi Simple Smile

На същото мнение съм! Още повече не е количка, а столче за кола с колелца като екстра!


и на мен Quinny Zapp ми харесва на външен вид но ми се струва пълна лудост да се дават пари за количка на която облегалката не се смъква поне малко. Просто е супер гадно или за детето когато заспи да се гърчи в седнало положение или за майката да препуска независимо къде е за да го слага да спи вкъщи.Просто не ми допада да се съобразявам с недостатъците на някъква количка независимо че изглежда перфектно.

# 122
  • Мнения: 5 370
А тези колички "Нания", от къде в България могат да се купят?
Видях я в каталога на Premaman  Peace
Обаче за мен много по-добър вариант от нея е Quinny Zapp с кошница за кола Maxi Cosi Simple Smile

На същото мнение съм! Още повече не е количка, а столче за кола с колелца като екстра!


и на мен Quinny Zapp ми харесва на външен вид но ми се струва пълна лудост да се дават пари за количка на която облегалката не се смъква поне малко. Просто е супер гадно или за детето когато заспи да се гърчи в седнало положение или за майката да препуска независимо къде е за да го слага да спи вкъщи.Просто не ми допада да се съобразявам с недостатъците на някъква количка независимо че изглежда перфектно.
А ако трябва да дозаключим-за мене даже вече и ЗАП не е чак толкова желан вариант. Причина-разгледала съм го в детайли, имам тази възможност, и достигнах до извода, че това просто количка за по половин до един час излизания набързо, или просто да я метнеш в багажника и да отбръмчиш нанякъде. Вярно, компактна е и лека, и супер дизайн, обаче детето трябва да е на поне 15-18 месеца, за да ползва подобно чудо.
Аз лично съм повече фен на Макси Такси Сити или Тико,-пак от същата фирма са.
А имах перфектната финансова възможност и ЗАП да взема.

# 123
  • Мнения: 2 768
Преценяваш си според ситуацията! За мен Зап-а е перфектен, защото детето спи само на обед, излизаме сутрин и следобед. Така или иначе лятото режима принудително е такъв заради жегите. Имам проблеми с гърба и не мога да вдигам тежко, а Зап-а  е перце! Доста зор щях да видя да вадя и прибирам тежка количка два пъти дневно!  ooooh! А и когато детето върви през по-голямата част от разходката, много по-лесно е да я бутам с една ръка защото е малка. лека и маневрена.

# 124
  • Мнения: 2 839
Глезите се вие. Яяяя по една количка 15-20кг. с две отрочета вътре всяко по 15 килца, колко станаха общо?  Thinking
45?
50?
 hahaha

# 125
  • Мнения: 6 039
Глезите се вие. Яяяя по една количка 15-20кг. с две отрочета вътре всяко по 15 килца, колко станаха общо?  Thinking
45?
50?
 hahaha

и ти 45-50 и то не се знае кой, кого бута.

# 126
  • Мнения: 2 839
Аз кат бях 45-50 на ум не ми идваше за бутане  Mr. Green

# 127
# 128
  • Мнения: 331
Глезите се вие. Яяяя по една количка 15-20кг. с две отрочета вътре всяко по 15 килца, колко станаха общо?  Thinking
45?
50?
 hahaha
http://community.webshots.com/photo/501933089/2045620990077055778oLGATJ
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 129
# 130
  • Мнения: 3 216
http://www.stokke.com/Images/380x380/xplory_01_380x380.gif  вчера видях тази количка в центьра на Пловдив,точно след като бях чела темата.  Направо сьм изумена.На  живо е много по-яка.Родителите си пиеха кафенцето на Бьлгария ,а бебочето си кротуваше вьтре.Колко ли като мен са гледали като грьмнати туй чудо на техниката. Crazy

# 131
  • Мнения: 113
Моите са
Bebe Confort High Trek


и лятна (най-вече я ползваме за пътуване) Bebe Confort Allegro Plus

# 132
  • София
  • Мнения: 4 035
Bebe Confort! Peace

# 133
  • Мнения: 1 544
Моите са
Bebe Confort High Trek


и лятна (най-вече я ползваме за пътуване) Bebe Confort Allegro Plus


е тази много я харесвам мисля такавая да си взема ,но щом имате друга за път явно не е много компактна згъната нали?



а тази космическата я открих още по ефтина за 750 долара  Peace http://www.specialtybaby.com/stxpst.html ако има желаещи  Crazy

# 134
  • Мнения: 13 512
а тази космическата я открих още по ефтина за 750 долара  Peace http://www.specialtybaby.com/stxpst.html ако има желаещи  Crazy
Да, но без  коша за новородено е тази цена

Общи условия

Активация на акаунт