Покажете количката си.

  • 58 872
  • 496
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13 512
Aз пък съм влюбена в тази количка:
Цената й е над 2000 лв. В Холандия са доста разпространени.



Моя позната има такава количка и имах възможност да я огледам-наистина е невероятно лека и удобна, за стълбите-няма да коментирам! Как да не ти е любима?!

# 106
  • Мнения: 7 474
Ммм да, страхотно странна е  newsm78

# 107
  • Мнения: 1 544
е добре тогава.
аз пък останах многозашеметена. предната ми количка беше Бъз, няма багайник и никога не ми е трявал ,не ползам количката за ремарке, когато пазарувам, ходя с кола...........


Абе и аз като пазарувам ходя с колата ,но когато сме на разходка освен всички памперси, лигавници ,резервни дрехи, шишета, мокри кърпи ,сухи кърпи ,кутийки със залъгалки ,капки за колики, за бебето нося и един куп кукли протмоненца и още 10 други дреболий които каката ни е успяла да извлече от нас и като ми каже искам вода и зрънчо ама ми го прибери после да си го доям и едни солети за после че сега искам сладолед ама докато го ям ми дръж всичко а аз с едната ръка държа нея с другата бутам количката и нали се сешташ че ако нямам кош ще се гръмна на място натоварена като магаре   Mr. Green
направо благородно ти завиждам ,че не ползваш багажник  Rolling Eyes а като се сетя че и аз бях така когато дъщеря ми беше малка и все още не исползваше думата ,,искам,,  Crazy

# 108
  • Мнения: 5 140
Е тази много ми хареса  Heart Eyes  http://www.nania.com/gamme_op.htm

# 109
  • Мнения: 2 839
Я да видим сега някой ще изкара ли нещо хитро за близнаци  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 544
Я да видим сега някой ще изкара ли нещо хитро за близнаци  Mr. Green

разбира се  Hug http://www.babybirds.co.uk/TripleMB.php

за тризнаци става ли  Crazy

# 111
  • Мнения: 1 544

Най готиното на тази количка е че може да се ползва за количка за шезлонг за столче за кола и за стол за хранене на всичкото отгоре е супер лека защото е пластмасова и много здрава , купих я за дъщеря ми и сега и малкия в нея си го возя. А най странното е че не беше скъпа някъде около 150 евро.
А сега съм си харесала и мисля да си купя тази http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5948&lang=1  моля ако някой има такава да си каже впечатленията  Hug

# 112
  • Мнения: 2 214
Цитат
Ама ти май не си спомняш детето ти на колко месеца е било??? на 4 или на 7????
Купих количката малкия беше на 4 не можехме да я ползваме защото я взех без кош за новородени така че започнахме да се возим  с нея чак към лятото.
А ти и още някой мами имам осъщания че влизате във форума само за да видите не дай боже да съм продала количката и виж съм забогатяла.
Защо?
Задавам го още веднъж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107657.0

# 113
# 114
  • Мнения: 7 186
Чиполино Венеция и Бертони.

# 115
  • Мнения: 6 039
Цитат
Ама ти май не си спомняш детето ти на колко месеца е било??? на 4 или на 7????
Купих количката малкия беше на 4 не можехме да я ползваме защото я взех без кош за новородени така че започнахме да се возим  с нея чак към лятото.
А ти и още някой мами имам осъщания че влизате във форума само за да видите не дай боже да съм продала количката и виж съм забогатяла.
Защо?
Задавам го още веднъж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107657.0


Пожелавам ти от все сърце, ако имаш за цел да забогатяваш, да е с нещо по-внушително, а не с продажба от 400лв. никой не е забогатял така. Започнах с коментарите, защото ми се стори, че се объркваш в мненията си - не продавам - продавам, 4 месеца- 7 месеца и т.н. 480, после 400. , нали за тия пари нямаше да я даваш и щеше да я оставиш да гние в мазето.
Заеми една позиция и си я отстоявай.
Успех.

# 116
  • Мнения: 177
А тези колички "Нания", от къде в България могат да се купят?

# 117
  • Мнения: 2 309
е добре тогава.
аз пък останах многозашеметена. предната ми количка беше Бъз, няма багайник и никога не ми е трявал ,не ползам количката за ремарке, когато пазарувам, ходя с кола...........


Абе и аз като пазарувам ходя с колата ,но когато сме на разходка освен всички памперси, лигавници ,резервни дрехи, шишета, мокри кърпи ,сухи кърпи ,кутийки със залъгалки ,капки за колики, за бебето нося и един куп кукли протмоненца и още 10 други дреболий които каката ни е успяла да извлече от нас и като ми каже искам вода и зрънчо ама ми го прибери после да си го доям и едни солети за после че сега искам сладолед ама докато го ям ми дръж всичко а аз с едната ръка държа нея с другата бутам количката и нали се сешташ че ако нямам кош ще се гръмна на място натоварена като магаре   Mr. Green
направо благородно ти завиждам ,че не ползваш багажник  Rolling Eyes а като се сетя че и аз бях така когато дъщеря ми беше малка и все още не исползваше думата ,,искам,,  Crazy



Моят Buzz  е с кош долу.Събира доста неща и съм страшно доволна от модела.Нямам думи.
Тази количка на Сток е много грозна в моите очи.Прилича ми на офис-стол.

# 118
  • Мнения: 6 039
е добре тогава.
аз пък останах многозашеметена. предната ми количка беше Бъз, няма багайник и никога не ми е трявал ,не ползам количката за ремарке, когато пазарувам, ходя с кола...........


Абе и аз като пазарувам ходя с колата ,но когато сме на разходка освен всички памперси, лигавници ,резервни дрехи, шишета, мокри кърпи ,сухи кърпи ,кутийки със залъгалки ,капки за колики, за бебето нося и един куп кукли протмоненца и още 10 други дреболий които каката ни е успяла да извлече от нас и като ми каже искам вода и зрънчо ама ми го прибери после да си го доям и едни солети за после че сега искам сладолед ама докато го ям ми дръж всичко а аз с едната ръка държа нея с другата бутам количката и нали се сешташ че ако нямам кош ще се гръмна на място натоварена като магаре   Mr. Green
направо благородно ти завиждам ,че не ползваш багажник  Rolling Eyes а като се сетя че и аз бях така когато дъщеря ми беше малка и все още не исползваше думата ,,искам,,  Crazy



Моят Buzz  е с кош долу.Събира доста неща и съм страшно доволна от модела.Нямам думи.
Тази количка на Сток е много грозна в моите очи.Прилича ми на офис-стол.


Твоята е  от новите, багажнци внесоха около 15 април 2006 за първи път.През далечната 2004-2005 нямаше., но тогава вече бях решила да я продавам.

# 119
  • Мнения: 599
А тези колички "Нания", от къде в България могат да се купят?
Видях я в каталога на Premaman  Peace
Обаче за мен много по-добър вариант от нея е Quinny Zapp с кошница за кола Maxi Cosi Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт