Покажете количката си.

  • 58 877
  • 496
  •   1
Отговори
# 450

Това е нашата количка - cangaroo - Exclusive.
Много съм доволна.Количкато е доста маневрена и може да мине от всякъде!
Sdrawei,moliate pi6i kolko struwa koli4kata,mnogo mi haresa...Ima li i leten wariant???Blagodaria predwaritelno...

# 451
Момичета някоя използвала ли е количката ACTIVE-BERTONI,трябва ми количка само за зимните месеци а тази ми харесва,не ми се дават повече пари за пет месеца

# 452
  • Мнения: 4 428
Sdrawei,moliate pi6i kolko struwa koli4kata,mnogo mi haresa...Ima li i leten wariant???Blagodaria predwaritelno...

Това е Кенгуру Ексклузив с летен кош и покривало. На снимката е зимния кош.

# 453
# 454
  • Мнения: 795

Нашата също е Плей Т5, но в сайта не е показана! Новите им столчета за кола също са страхотни!

# 455
  • Мнения: 3 926
Аз съм имала 4 колички. Вчера капарирах петата Mr. Green Първата беше Бюти на Арти (полска) За новородено беше добре, но... платът се раздърпа, чантата се скъса на третото излизане, а багажникът на второто. Болтът на превъртащата дръжка падна и така и не можахме да намерим такъв, за да го заместим. В крайна сметка я ползвах около 4 месеца интензивно, после я дарих на Движението на българските майки в много добро състояние. Втората беше от летните на ТСМ, но моята беше от преоценения склад за 18 лв. Ужасна количка (според мен) Peace С кофти център на тежестта... продадох я на едно момиче от форума, като три дни я убеждавах да не я купува, но тя много настоя Rolling Eyes Преди това си взех на старо едно Макси-Такси Спийди - ей това е количка - ползвана здраво и не мръднала. Сега я караме при майка ми на Шипка, че там по планините и баирите върши чудна работа. После поръчахме Перегото А3 - влюбена съм си в тази количка и не ми се разделя с нея, но малечка порасна, а количката има един недостатък - сгъната е доста компактна за размерите си, но пак е голяма за повечето багажници. А сега ще ми се налага да съм по-мобилна, че започвам нещо като работа Wink Та затова си взимам лятна - Бебе Комфорт - ВИВА. Вчера си я капарирах. В понеделник или вторник си я купувам.
Та все още съм в чуденка с кои опции да гласувам newsm78

# 456
  • Мнения: 4 428
Хайде и аз да си покажа количките  Grinning

Комбинираната ми количка е Маг Ингланд Принцес Много съм доволна от количката  Peace Може би от по-евтините модели, тя си заслужава най-много. Не съм имала проблеми с болтове, плата е като нов и въобще не е мръднала откакто я ползвам /около 1год вече/. Сега реших да се разделям с нея и да я продам.
Вече караме основно с лятна количка - Бебе Комфорд Алегро +  Peace Голямо чудене падна каква да е количката. Накрая си купих Алегрото. Първоначално съжалявах, че не си взех Джордани Компакт, но като я видях пак преди седмица, вече не съжалявам  Grinning Алегрото ми е много удобна. Има сравнително голями и широки за лятна количка колела и нямам проблеми да я карам по нашите разбити улици. Широка е и е дълга  Grinning Дръжката е висока и ми идва много удобно. И много важно нещо за мен, има цяла дръжка, а се сгъва на чадър  Grinning Като недостатъци мога да отчета, че има малък багажник /поне за мен/ и е малко тежичка - 8кг.
Живи и здрави за второто бебе съм решила да се спра на количка Пег Перего  Peace Комбинираните им колички са супер леки /около 8-9кг/ и може да си остана с една, а не да мотая и комбинирана и лятна  Grinning Макар, че мога да се изкуша и от триколката им  Grinning Ще видим. Но съм сиурна, че пак ще падне голямо умуване  Mr. Green

# 457
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
veselina_s_p ,  каква е цената на Бебе Комфорд Алегро+?

# 458
  • Мнения: 3 926
278 е Алегрото. Веселина, можеш да погледнеш и Инглезина - аз съм влюбена Heart Eyes Зипи е уникален модел. Както казва мъжът ми - Италианците разбират от коли, явно и от колички Wink Laughing

# 459
  • Мнения: 4 428
278 е Алегрото. Веселина, можеш да погледнеш и Инглезина - аз съм влюбена Heart Eyes Зипи е уникален модел. Както казва мъжът ми - Италианците разбират от коли, явно и от колички Wink Laughing

Дааа, и тя ми е в списъка  Grinning Но Пег Перегото ми е слабост  Grinning И по-специално Centro Completo Много ме хвана яд, като видях колелцата на Ариата  Tired А бях твърдо убедена, че това е моята лятна количка  Tired

# 460
  • Мнения: 3 926
Чентрото не си струва 10-те килца пред 8.5 - те на Зипито Wink Виж моята А3 е 8-килограмова и е фантастична. Но просто при липсата на автомобил много ни притеснява сгъването Confused Яко оспамихме темата Embarassed

# 461
  • Мнения: 1 186
Ето я нашата количка от която съм много доволна  Peace


Сега много съм се запалила по този модел

# 462
  • Мнения: 4 428
Чентрото не си струва 10-те килца пред 8.5 - те на Зипито Wink Виж моята А3 е 8-килограмова и е фантастична. Но просто при липсата на автомобил много ни притеснява сгъването Confused Яко оспамихме темата Embarassed

В сайта им пише, че е 8.2кг Чентрото  Grinning Даже по нашите магазини не я водят комбинирана, а нещо средно между лятна и комбинирана.
Не е чак такъв спам, защото почне ли се темата с количките, не може да се мине само с показване  Mr. Green То е ясно  Mr. Green

# 463
  • Мнения: 161
моята е "крафт".доволна съм,има си и недостатъци,но какво да се прави.нещо подобно на тази изглежда,още не съм снимала моята
http://sg.auctions.yahoo.com/sg/i::16858629

# 464
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
...Sdrawei,moliate pi6i kolko struwa koli4kata,mnogo mi haresa...Ima li i leten wariant???Blagodaria predwaritelno...




Това е летния вариант на количката, цената е 239лв. А в комбиниран вариант /зимен и летен кош/ е 310лв.

Общи условия

Активация на акаунт