Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално? - 31

  • 35 551
  • 761
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 541
Хайдс, бързо някой да се похвали, че е намазал от поевтиняването, което е започнало 😂🤔🤥
Къде във Враца ли?
А, там е като Ню Йорк 😂

# 466
  • Мнения: 9 662
Не знам за цените, но и аз от познат брокер чух, че сделките последните два месеца са намалели драстично. И то не само за него, а за цялата им агенция. Определено хората мислят, че цените вече са супер високи и само питат, разпитват, ама нищо.

# 467
  • Мнения: 8 823
При исторически най-ниска лихва по кредитите от много години насам, няма как да паднат цените.

# 468
  • Мнения: 479
При исторически най-ниска лихва по кредитите от много години насам, няма как да паднат цените.

Само гледай Simple Smile

# 469
  • Мнения: 5 639
И си вервай.

# 470
  • Мнения: 2 315
При исторически най-ниска лихва по кредитите от много години насам, няма как да паднат цените.

Само гледай Simple Smile

От една година го пишеш тва с гледането, а цените не падат. Какво става?

# 471
  • Мнения: 40 950
Пак тоя спор - шъ паднът, нема а паднът...

Кво толкоз го бистрите и кво се палите? Все някога ще паднат, все някога след това ще се вдигнат. Това си е постоянен процес. Но междувременно и независимо от този процес хора стават пълнолетни и започват работа, женят се, раждат деца и...им се налага да купуват имот. Някои имат късмет да им потрябва жилище в точното време, други нямат този късмет, но все пак им се налага. Божа работа.
Пък който иска да направи далавера вече си е негова работа. Може да спечели, може да загуби, но това какво касае другите, че все спорите? newsm78

# 472
  • Мнения: 520
Пак тоя спор - шъ паднът, нема а паднът...

Кво толкоз го бистрите и кво се палите? Все някога ще паднат, все някога след това ще се вдигнат. Това си е постоянен процес. Но междувременно и независимо от този процес хора стават пълнолетни и започват работа, женят се, раждат деца и...им се налага да купуват имот. Някои имат късмет да им потрябва жилище в точното време, други нямат този късмет, но все пак им се налага. Божа работа.
Пък който иска да направи далавера вече си е негова работа. Може да спечели, може да загуби, но това какво касае другите, че все спорите? newsm78

Вече рядко пиша, ама къде е това с раждането. Новото поколение това не го прави, без онзи етнос естествено.
и без "гостите от чужбина"

# 473
  • Мнения: 479
При исторически най-ниска лихва по кредитите от много години насам, няма как да паднат цените.

Само гледай Simple Smile

От една година го пишеш тва с гледането, а цените не падат. Какво става?

Еми и аз това се питам... Банкерите даже си казаха, че имотите са надценени с 40% над доходите...

# 474
  • Мнения: 40 950
А то кое не е надценено спрямо доходите? Цигарите са надценени, а сме една от най-пушещите нации. Бензинът/дизелът е надценен, а всеки има таралясник. Ами смартфоните?

Та това явно не смущава българския купувач Mr. Green

# 475
  • Мнения: 9 877
Оф, на пазара има цикличност. Зимата по-малко се купува, това е. Аз искам да купя у наше село точно сега, че за голямото село не ми стигат парите. И бързам, бързам, защото знам, че зимата ще е по-евтино от пролетта.

# 476
  • Мнения: 25 750
Пак тоя спор - шъ паднът, нема а паднът...

Кво толкоз го бистрите и кво се палите? Все някога ще паднат, все някога след това ще се вдигнат. Това си е постоянен процес. Но междувременно и независимо от този процес хора стават пълнолетни и започват работа, женят се, раждат деца и...им се налага да купуват имот. Някои имат късмет да им потрябва жилище в точното време, други нямат този късмет, но все пак им се налага. Божа работа.
Пък който иска да направи далавера вече си е негова работа. Може да спечели, може да загуби, но това какво касае другите, че все спорите? newsm78

Вече рядко пиша, ама къде е това с раждането. Новото поколение това не го прави, без онзи етнос естествено.
и без "гостите от чужбина"

Аз родих тази година, и не съм от онзи етнос. Нещо да не съм сбъркала? Thinking
И ще ми трябва по голямо жилище. Това са нормални неща.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 09:49 от So Lucky*

# 477
  • Мнения: 3 919
Е, с мъжът ми сме под 30г., на добри позиции и с добро заплащане, а имаме дете. Точно заради планирането на дете купихме жилище, но беше 2015 г. Раждат си хората, не смятам, че е само при етносите. За протокола - не сме от тях Wink

# 478
  • Мнения: 297
Е, с мъжът ми сме под 30г., на добри позиции и с добро заплащане, а имаме дете. Точно заради планирането на дете купихме жилище, но беше 2015 г. Раждат си хората, не смятам, че е само при етносите. За протокола - не сме от тях Wink
В рамките на майтапа - да си българин в БГ си направо малцинство от Европейски етнос

# 479
  • Мнения: 4 393
Пак тоя спор - шъ паднът, нема а паднът...

Кво толкоз го бистрите и кво се палите? Все някога ще паднат, все някога след това ще се вдигнат. Това си е постоянен процес. Но междувременно и независимо от този процес хора стават пълнолетни и започват работа, женят се, раждат деца и...им се налага да купуват имот. Някои имат късмет да им потрябва жилище в точното време, други нямат този късмет, но все пак им се налага. Божа работа.
Пък който иска да направи далавера вече си е негова работа. Може да спечели, може да загуби, но това какво касае другите, че все спорите? newsm78

Вече рядко пиша, ама къде е това с раждането. Новото поколение това не го прави, без онзи етнос естествено.
и без "гостите от чужбина"

Аз родих тази година, и не съм от онзи етнос. Нещо да не съм сбъркала? Thinking
И ще ми трябва по голямо жилище. Това са нормални неща.
Ох, и аз съм от тия.

В тази връзка, я да питам. При закупуване на жилище, си спомням, че се искаше удостоверение по чл. 87. То включва ли местни данъци и такси или само осигуровки и пр.? Мъжът ми има половин наследствен апартамент, може би не е плащал данъците последните три години.

Общи условия

Активация на акаунт