"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 537
  • 658
  •   1
Отговори
# 15
  • на път
  • Мнения: 2 804
Чесно казано, от известно време се опитвам да се включа някъде и все не успявам. Пътувам често и като се върна нищо не мога да разбера от това което се случва ... чета, чета и докато прочета пак не съм в час.
Дали не може всъщност да се открие нова тема /като тази с отчетите по благотворителността/ с актуална информация на датите и видовете мероприятия?
 

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
Ще споделя и аз (дано не досаждам Embarassed) за Св.Параскева.
Тъй като откакто като студентка бях ходила в дома в Горна баня не бях събрала емоционалната сила да ходя в дом за де4ица , днес бе за мен едно невероятно преживяване. Благодаря ви момичета (и най-ве4е МЕРИ   bouquet, която ме нави)!!!!
Още съм прекалено завладяна от емоции, мисли, идеи, но мога да кажа , 4е 4аст от сърцето ми остана при малкия Пепи, и ако Yosarian  нямаше да му бъде кръстница щях със сигурност да съм аз.
Не съм вярвала, 4е е възможно да обикнеш дете от пръв поглед (освен своето собствено разбира се).
Ина4е- мислех, 4е ще се депресирам и объркам от едно такова посещение, но наистина в този дом условията са много добри и персоналът ми направи страхотно впечтление. Когато стана инцидента с Марти (аз не бях там), лелята, която е реагирала после пла4еше и едвам се успокои. Наистина ги гушкат, пеят им и се грижат за тях като за свои деца. Поне с такова впе4атление останах аз. На срещата с директорката ги попитахме от какво имат нужда- казаха САМО ОТ ПАМПЕРСИ. (Айде Криска- време е за акция Heart Eyes). Ще пиша пак, ако не е нахално Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз си имам своите впечатления.Децата са страхотни, както и по-голямамта част от персонала.
Директорката също много ми допада, поне за сега  Hug
Не мога да коментирам условията, защото съм ходила само на две места до сега - и на двете е прилично с изключение на хлебарките в Перник  Sick
Другата седмица ще ходя пак със сигурност сряда или четвъртък.
Има ли желаещи да дойдат с мен  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 210

Другата седмица ще ходя пак със сигурност сряда или четвъртък.
Има ли желаещи да дойдат с мен  newsm78

Говорихме с 4arlin  за четвъртък следобяд??? Как си за тогава??

# 19
  • Мнения: 3 248
Дали не може всъщност да се открие нова тема /като тази с отчетите по благотворителността/ с актуална информация на датите и видовете мероприятия?


Ако тази идея намери съмишленици имам готовност да пусна таква тема, и без това ми се занимава с такива работи...нещо съм сдух! Sick

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Дали не може всъщност да се открие нова тема /като тази с отчетите по благотворителността/ с актуална информация на датите и видовете мероприятия?


Ако тази идея намери съмишленици имам готовност да пусна таква тема, и без това ми се занимава с такива работи...нещо съм сдух! Sick

ako saumeesh da ia kompaktesh dostatcno go napravi prosto.
davay dete nashe!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Еми, МИленче, с вас съм  Hug
Еми давай инфо за питката деее, цял ден те чакам  Sad
Миленче, моля за снимки на мейла Hug

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 18:18 от Дамаянти

# 22
  • Мнения: 4 371
Аз искам пак да ходя в Дом 7.
Мисля, че знаете защо, а и още повече все си мисля, че по такива домове имат по-голяма нужда от нас.
От както бяхме там си блъскам главата как можем да им помогнем, но просто не се сещам. Едно, че не съм запозната толкова добре със самия дом, второ, не знам от къде да се започне, защото едно свястно нещо няма там Confused Еле пък банята Sick

# 23
  • Мнения: 3 248
Дали не може всъщност да се открие нова тема /като тази с отчетите по благотворителността/ с актуална информация на датите и видовете мероприятия?


Ако тази идея намери съмишленици имам готовност да пусна таква тема, и без това ми се занимава с такива работи...нещо съм сдух! Sick

ako saumeesh da ia kompaktesh dostatcno go napravi prosto.
davay dete nashe!


Ето темата...търпя критика, да знаете! Peace Не знам дали стана добре, аз поне така си я представях...но няма да се кахъря, нали има опция за редакция! Mr. Green
Роси, к'во дете ваше...с повечето от вас разликата в годините ни не е повече от 10-15 години! hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 1 878
Дали не може всъщност да се открие нова тема /като тази с отчетите по благотворителността/ с актуална информация на датите и видовете мероприятия?


Ако тази идея намери съмишленици имам готовност да пусна таква тема, и без това ми се занимава с такива работи...нещо съм сдух! Sick

Ми лично на мен явно ще ми от голяма полза, но ако добавиш освен датата както вече видях и мястото на провеждане на събитието, час ако има уточнен,пък и той може винаги да се актуализира с една поправка без да се пише ново съобщение. В случая може и броя и възрастта на децата и някакви други там подробности, които се прецени че са важни за събитието.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз искам пак да ходя в Дом 7.
Мисля, че знаете защо, а и още повече все си мисля, че по такива домове имат по-голяма нужда от нас.
От както бяхме там си блъскам главата как можем да им помогнем, но просто не се сещам. Едно, че не съм запозната толкова добре със самия дом, второ, не знам от къде да се започне, защото едно свястно нещо няма там Confused Еле пък банята Sick
 drugata sedmitza planuvam da namina prez vsichki domove,he i az se raztajih ,a i da posetia dom 7.Imam neshto na um.

shte govorim v ponedelnik,a ti da prigotvish sofrata!!!!

# 26
  • Мнения: 4 371
Добре, много ще съм щастлива, ако успеем да променим малко нещата там и развието на дома се усети, защото има - няма 15 години не е мръднал Confused
А софрата -  ще ви направя един кекс, алкохол има, друго какво ни трябва Joy Ева, поздрав за теб Laughing

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре, много ще съм щастлива, ако успеем да променим малко нещата там и развието на дома се усети, защото има - няма 15 години не е мръднал Confused
А софрата -  ще ви направя един кекс, алкохол има, друго какво ни трябва Joy Ева, поздрав за теб Laughing

kak kakvo ma,alo...........Kade ostanaha mujete s prashkite??????
ako niama drugi i Milan shte svarshi rabota!!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 770
Искам отново да уточня, че гсм номера ми отдавна вече е друг и трябва да се поправи, моляяяяя. Ето новия ми номер: 0889 673038.

Новини от мен.
Вчера ходих до ДВН-то в Люлин, за да занеса на Деси и Илия нашия стар хладилник. Израдваха му се, при все че е дърта машина. Досега не бяха имали таквози приспособление. Добре са, въпреки че са ги преместили в нова стая поради някакви си там истории вътрешни. В момента са на 3-ти етаж, стая 318 (Евче, поднови си инфото, ако ще ходиш при тях). Занесох им памперси, дрешки и малко покъщнина от нас, която няма да използвам, пък използвах курс при преместването ни.

Вече съм в центъра, да знаете, близо до английското посолство. Нямам обаче никакво място за багаж, нулево направо. Интернет също нямам все още, пиша ви от клуб.

Взех вчера много дрехи за големи от Бистра (Bise) и директно ги занесохме на Митко да ги разпределя по СУПЗ-то и ДВН-тата. Тя ми остави и бебешки неща за Атанаска.

Атанаска все още не е родила, в болница е. Слагат й системи, ама нъц. Явно терминът й не е изчислен правилно, така ги виждам аз нещата. Докторът дал срок до края на седмицата да е под наблюдение и после не знам - може би секцио? Дадох на приятелката й Галя да занесе памперси, че като се роди бебето да има на разположение.

И още една важна новина. Бранимира е родила. И това бебе е с увреждане. Доколкото ми каза Деси, увреждането било на гръбнака. Дано не е спина бифида, че който си спомня, предишното й бебе почина от хидроцефалия  Sad. Все още са в Тина Киркова, но не съм я виждала. Някак ще организираме нещата така, че да проверим ситуацията каква е.
Разбрах, че приятеля й взима наркотици и Павлина ме предупреди, че Бранимира му давала всичките си пари, та се страхува, че няма да има за бебето. Директорката на общежитието заплашила Бранимира, че ще й отнеме детето. Ако ситуацията е наистина толкова сложна, наистина трябва да се прецени какво ще е най-добро за него. Също така разбрах, че щели да оперират бебето като стане на 3 месеца.

В момента май друго не се сещам. Пускам го тоя месидж, ако се сетя нещо ще пиша.

# 29
  • Мнения: 2 353
 Благодаря, Ивет! Честит нов дом Simple Smile
 Дано всичко да е наред с момичетата и децата им Praynig
 

Общи условия

Активация на акаунт