Фермата 4 - Съединение - тема 9 (05.11. - 11.11.)

  • 28 285
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Надявам се, че Христина както бързо се върна, така и бързо ще излезе от фермата

# 16
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И аз, ама няма да се учудя да си я глАсят за финалист лЬобимката.

# 17
  • Мнения: 14 830
Абе тя може и да излети бързо, но е факт че ще им стъжни живота и ще о пообърка схемите.

# 18
  • Мнения: 6 887
Това е единствената причина да се радвам, че влиза. Много се взеха насериозно някои участници и си мислят, че никой не може да ги мръдне в момента.
Сега докато пиша този ред, може гръм да ме удари, но аз предпочитам да гледам крясъците на Христина пред подсмърчането и хълцането на Георги.

# 19
  • Мнения: 800
Ензимче, Flowers Hibiscus
Е гадни са опосумите. Не стига,че връщат отпаднал играч, ами пък и директно фермер. За мен лично, не е приемливо. Бе той отпаднал. Бил на дуел и с много,с малко,но го победили. И сега айде обратно,че и шеф.
Гадни ,не ами отвратителни !Търсят само сеир и скандали.Отпадналия си е отпаднал !Победили са го !Ужасни иван и андрей.!Не заслужават главни букви за имената си !

# 20
  • София
  • Мнения: 1 365
Това е единствената причина да се радвам, че влиза. Много се взеха насериозно някои участници и си мислят, че никой не може да ги мръдне в момента.


А близначката май много внимаваше да не победи в някоя игра Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 887
Ох, близначките бива ли да са толкоз кекави, милите. Предмишницата да не си блокирала...Ми за чий си влезнала да играеш силови игри, ако ще си щадиш предмишниците?

Иначе, изключително елементарни от към сценарий Ваню и Андрюшата, за да им го разписваме тук веднага предварително ние.

# 22
  • Мнения: 31 234
Страшно ме дразни Христина и няма да гледам внимателно тази седмица.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Благодаря за темата.
Ако Радка не си беше съборила доминото щеше да бие.
Но пък на онези вътре нямаше да им е така гадно.Със сигурност Сашка е ратай.Да я видим.

Тая игра с доминото... едно се чудя... извън правилата ли е по 2, по 2 махленската набързо да нахвърляш по дължината на гредата, но легнали, много по трудно ще паднат така и вече на финалната права на един курс ги изправиш и прецизно подредиш много по-внимателно вече кречейки между въженцата и излизаш от въжетата и си ги събаряш. При мъжете някой изхитря като си събори доминото и нападалите плочки вместо да реди ги изхвърли напред по трасето, където при следващато преминаване си донареди. Щом това е позволено и моя вариант трябва да е позволен.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Караньотов щял да говори тази сутрин за влизането на Христина. Ако някой го гледа да сподели мъдрите му бащински мисли. bouquet

# 25
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.
Ами...хак им е Христина.
Малко да ги приземи в преценката им за Росица. Че те по-черна от дявола я изкараха. Не вярвам да го играе кротка Хриса. По-скоро съвсем ще им изкара и техните дяволи, дето още не са си ги показали навън.
Лили например има още неразгърнат потенциал в тази насока, чини ми се. Колкото и да се прави на наивна, бяла и добра, усещам в нея едни рогца, напиращи да излязат наяве. Роман неслучайно й направи онзи портрет.
Не ми се вярва обаче да я оставят да бъде фермер, ако изборът следва сценария от предните седмици. Естествено, че никой няма да гласува за нея. Но пък...ах!...Ванчето, колко ли ще се зарадваа Simple Smile))

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Опитах се да гледам тегавия чичка сутринта, въпреки че адски ме дразни дървеното му философстване. Като чух как каза, че "не всеки имал привилегията да опознае Христина" (или нещо подобно), смених канала Simple Smile Тази трябва да е с доста дебели връзки, за да я бутат така очеизвадно. Защо нямаше Алманах, питам аз? Може би защото тъпанът Хриса нямаше да има един верен отговор. И най-дразнещото е, че ще бъде фермер тази седмица. Да им е честито, както се казва Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 887
Половината ще се направят, че и се радват всъщност. Почти съм убедена, че ще започнат да пригласят на ВанЧИТУ.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Благодаря за темата!

Не гледах изцяло дуела, защото спойлерите се оказаха истина. Тъпо е, че Христина влиза. А Радилена, ако я слушаше главата повече щеше и до сега да е във фермата, или най-малкото снощи да се прибере.

# 29
  • Мнения: 1 653
Привет , мисля да не гледам докато Хриса е вътре, не мога да си го причиня. Обърнаха  го на Биг Брадър опосумите , само простащина и скандали. Бия бойкот на гледането, мисля само да ви следя тук. Да се уведомявам и да стискам палци тая по-бързо да излезе,

Общи условия

Активация на акаунт