Говорим си за Свръхестественото 2

  • 26 476
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Според мен, Интернетът е имитация на Акашовите записи Simple Smile

ДА...на етера Grinning



Ох, аз, като мисля за 12-те варианта, се сещам за зодиите...и съвсем се обърквам.

# 706
  • Мнения: X
Може и да е имитация на Акашовите записи, но всеки би искал да има достъп до своите собствени. Имам много въпроси, на които все още нямам отговор и то касаещи само и единствено моя живот и изборите, които правя.
А как обяснявате нещо, което ми е харесвало преди време, сега не мога да го понасям?

# 707
  • Мнения: 36 492
Промяната на вкуса и начина на мислене може да е от възрастта - не е задължително да се дължи на мистерия.
Например, аз като малка ядях всичко, което и родителите ми и ми харесваше, но с времето изключих всякакви неща от менюто си и започнах да харесвам нови.
И музикалният ми вкус се променя - мелодийки, които са ми харесвали преди години, сега ми изглеждат скучни и обратно - такива, които не са ми харесвали, сега ми влизат под кожата.
Между другото, това е и причината напоследък да си изтегля някои филмчета, които харесвах като малка - да видя дали и сега ще ми харесат. Някои - да, други не чак толкова.Възприемам ги различно, но и доста неща ми харесват колкото преди, само че по различни причини Simple Smile

Четох, че на всеки седем години всички клетки в организма се обменят - на практика сме различни хора, така че това сигурно влияе и на по-повърхностните вкусове и мисли, и на много други неща, които не са ни важни.

# 708
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Може и да е имитация на Акашовите записи, но всеки би искал да има достъп до своите собствени. Имам много въпроси, на които все още нямам отговор и то касаещи само и единствено моя живот и изборите, които правя.
А как обяснявате нещо, което ми е харесвало преди време, сега не мога да го понасям?

В Акаша няма ли само запис на минали събития?

Там няма нищо за бъдещето, щото ние ги пишем.

Или аз не ги разбирам?


Промяната на вкуса и на харесваното е съвсем нормално. На всеки 3 месеца ми се променят харесванията.

Сал един Венсан Касел и Филип К Дик си ми останаха любов за цял живот Grinning

# 709
  • Мнения: X
Не знам дали са само минали събития. И ако са само такива то едва ли ще ни трябва отговор за тях, все пак сме минали оттам и знаем.

# 710
  • Мнения: 36 492
Мисля, че Акаша съдържа цялата информация за всяка една душа (и за всичко - историята, развитието на планетата и т.н. - всичко, което се е случило и има потенциал да се случи на тази планета).

Това гледали ли сте го? Спомням си, че съм го гледала и после търсих информация из нета, но не намерих кой знае какво (а предаването е развлекателно, не е достоверен източник на информация): https://www.vesti.bg/lyubopitno/puteshestvia/prerazhdaniia-karma … i-zhivoti-6052862

# 711
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не знам дали са само минали събития. И ако са само такива то едва ли ще ни трябва отговор за тях, все пак сме минали оттам и знаем.

Уитчкрафт, доколкото разбрах научната страна на акаша (квантовата холограма), там се пази информация за всичко и за всеки, за всички събития, които са се случили.

Но бъдещите неща зависят от твоите избори и от изборите на хората около теб.

Естествено, има някакъв ограничен брой варианти на онова, което може да се случи. Например - има война, няма война.

Не мисля, че някой може да ти каже, какво ще се случи с голяма точност. Може да налучка, например, но няма да е 100%, а ще е 50%.

Кажи, ако можем ние с нещо да помогнем. Но ако е много лично...не знам. Аз съм голям скептик за такива неща.

# 712
  • Мнения: 18 561
Според мен, Интернетът е имитация на Акашовите записи Simple Smile
Викаш нищо не се губи ,помни се всяко бутонче де е натиснато , само мислите  трябва да  опитомиш  и нанесеш ,нататък се оправя.И може да теглиш  и внасяш и ...Какво да каже кое ,какво му куца на интернета да стане акаш.
Всичко се повтаря , вариации на една матрица ,енергийна или   мислена щях да кажа но  и това е енергия неква.Вибрации казват дядките в кафето...а аз като бабичка ще ги слушам.Хиля се с глас а пека ореховки...

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 16:24 от Бор_яна

# 713
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Всичко се пази, да. Няма изтриване нито в изкуствения, нито в естествения сървър.

Уитчкрафт, ако нещата в личния живот не са на живот и смърт, тогава няма какво да търсиш Акашовите записи. Най-много някой да те излъже или използва заради това, че си притеснена.

Много шарлатани има, които ще ти кажат онова, което искаш да чуеш за бъдещето.

# 714
  • Мнения: 7 006
Ми за зодиите де:)
Ще се сетите:)

Етера е нета,компютъра е човешкия мозък,а кой стои зад компютъра?
Оператор.Точно това е и монадата която анимира съвкупността от тела -физическото и душевните пластове.Тя е един оператор боравещ с най-прецизната и сложната технология дето може да съществува..Хуманоидната форма в 3тата плътност на 3тото измерение


И начиии..За Касел няма да се разберем!

# 715
  • Мнения: 18 561
Касел ми е грозен.Други батки съм харесвала.

# 716
  • Мнения: 4 391
Относно шарлатаните. Не знам, дали е била такава, но преди две години ходих да ми правят (един единствен път) хороскоп.
Каза ми точно нещата, които в онзи момент ми се щеше да се случат. Разбира се, опита се да подразбере първо нещо, но не й подадох информация. Нищо от казаното не се сбъдна Simple Smile


Изгледах сериала за Тед Казински/Унабомбер. Като причина внушиха, че е бил подлаган на разни опити в Харвард от МК Ултра (не съм чела още статията от АА).
Какво мислите за убийствата? Животите отнети по този начин и хората, които го правят?

# 717
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Касел ми е грозен.Други батки съм харесвала.

Касел е толкова грозен, че чак е красив.

Ех, не се научихте да виждате красотата в грозотата Hug

Много ги харесват франзуците. Приличат на българи. Имаме нещо общо на външен вид с тях.

Но, мене, ако ме питате, как си представям рая...или там съществуването след смъртта:

Скрит текст:
Венсан Касел, чисто гол, ми прави вечеря в кухнята, а аз лежа и пия Belvedere.

Ми за зодиите де:)
Ще се сетите:)


Зодиите...и сега съм се родила в най-трудната зодия...та не знам, колко да се радвам на това нещо.


Иза, има теория, че Тед Качински е бил една от жертвите на МК Ултра.

Ако си спомняш, статията в АА за МК Ултра:

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=428.0


Сега, Качински е точно от поколението на опитите с хора в рамките на проекта МК Ултра. Той е от поколението на LSD-то и е от класата на Бил Гейтс, Стийв Джобс и сие.

Всичките са учили в едни и същи университети и всичките са били заливани по онова време с LSD. Но по едно време се отделят в две течения - на технократите и на онези, които са за природо-своеобразен начин на живот.
Терънс Маккена, заедно с Тед Качински, са от втората група. За Терънс Маккена също се твърди, че е работил за ЦРУ, т.е. имал е връзка с МК Ултра. Тед е бил в същите среди, но нямаме никакви доказателства за връзка с МК Ултра.
Има една статия:
https://electriccaves.wordpress.com/2014/07/20/ted-kaczynski-and … ntrol-at-harvard/

Можеш да й хвърлиш един поглед, като имаш време.

Ако ме питаш мене, истината е някъде по средата.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 16:51 от Eleonora_27

# 718
  • Мнения: 36 492
 Щях да забравя - снощи сънувах летящите скали - сигурно защото се споменаха в тази тема, иначе скоро не съм се сещала за тях. Scream Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Пътувах към някакво място, за което знаех, че е било велико (в ролята на турист - май често сънувам, че пътувам). Знаех, че е западнало, но все още има хора - нещо от типа на Атлантида, но не напълно изчезнало. Имаше една малка скала с дърво в небето, но повечето бяха изпопадали - цялото място беше поредица от хълмове, големи натрошени камъни; тук-там постройки. В някои от хълмовете имаше странни тунели - огромни, кръгли и полусрутени. На много места имаше разпръснати и разпадащи се големи метални обръчи (приличаха на старгейтове, като тези от сериала, но не бяха порти - някой ми каза, че точно те са вдигали скалите в небето - тоест, били са част от машина). Разгледах, обстановката беше заспала, но аз обичам да разглеждам разкопки и подобни места (наживо, не в сънищата) и като няма хора не ми пречи, даже ми харесва повече. Като цяло беше приятен и интересен сън.

# 719
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Щях да забравя - снощи сънувах летящите скали - сигурно защото се споменаха в тази тема, иначе скоро не съм се сещала за тях. Scream Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Пътувах към някакво място, за което знаех, че е било велико (в ролята на турист - май често сънувам, че пътувам). Знаех, че е западнало, но все още има хора - нещо от типа на Атлантида, но не напълно изчезнало. Имаше една малка скала с дърво в небето, но повечето бяха изпопадали - цялото място беше поредица от хълмове, големи натрошени камъни; тук-там постройки. В някои от хълмовете имаше странни тунели - огромни, кръгли и полусрутени. На много места имаше разпръснати и разпадащи се големи метални обръчи (приличаха на старгейтове, като тези от сериала, но не бяха порти - някой ми каза, че точно те са вдигали скалите в небето - тоест, били са част от машина). Разгледах, обстановката беше заспала, но аз обичам да разглеждам разкопки и подобни места (наживо, не в сънищата) и като няма хора не ми пречи, даже ми харесва повече. Като цяло беше приятен и интересен сън.

Ех, Петя, помниш го тоя сън, блазе ти.

Много искам да сънувам старгейтове аз.

Значи, ако има някакво хапче, от което се помнят сънищата, да кажете, чухте ли.

Общи условия

Активация на акаунт