С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!

  • 22 424
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 332
Ами нещо да питам...трябва да ни се появи една кафява лента на тумбите-аз нямам и не мога да намеря никъде инфо за тази лента.Знаете ли кога да очаквам тази екстра и вярно ли е ,че само ако имаш момченце се появявала?Казват,че колкото по-изразителна била-толкова по-голямо щяло да му бъде пишлето Mr. Green
Тинтири-минтири...по-късно се появява лентата и няма никакво отношение към бебето...бях забравила за нея....сега си спомних че чак месец-два след раждането избледня.
Мда, аз каква линия имах с Йоана... ми няма пишле  Laughing.

# 271
  • Мнения: 247
И аз нямам линия, а ще си имаме младеж живот и здраве! Simple Smile

Момичета, това вярно ли е с отброяването на 4 месеца и 1/2 след първото усещане на бебето, че тогава то ще се роди?
При мен се получава почти 2 седмици по-рано от термина.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 067
Аз си имам лента... ама моята е от отдавна...

Даже се удивих как се появи толкова рано... Момченце ще да е, а? Аз и без това за това се готвя Simple Smile

По ми е интересно пъпчето кога се обръща... и верно ли в някой момент се изглажда и даже не си личи къде е ?

# 273
  • Мнения: 2 332
Момичета, това вярно ли е с отброяването на 4 месеца и 1/2 след първото усещане на бебето, че тогава то ще се роди?
При мен се получава почти 2 седмици по-рано от термина.
Най-вероятно е поредната бабина деветина - защото тогава всички 2-ри деца без изключение ще се раждат 2-3 седмици преди термина... Laughing

# 274
  • Мнения: 247
Логично звучи, Роси Wink

# 275
  • Мнения: 255
За отброяването, вчера сестра ми ми каза, че според нейната гинеколожка: след първия ритник 20 седмици.. и бебче.  Не след първото усещане за бебето.. а ритник... Ще видим.

# 276
  • Мнения: 247
Е, как ще разграничим със сигурност ритник от усещането като цяло?
На този етап...

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:53 от luchia

# 277
  • Мнения: 167
Казват,че като прочуеш,значи си точно по средата на бременността.Вероятно това е останало от едно време,когато не са засичали толкова точно термина,ако изобщо са го засичали. newsm78

Защо, обаче не намирам статии за тази лента?! Шегата настрана,но сестра ми като бременееше спомена,че тази лента е индикатор за добре развиваш се орган ли беше,какво беше...

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:56 от Точка

# 278
  • Мнения: 708
ех пак се ядосах много.
Днес ходих да си взема резултатите от кръвните изследвания и урината и гледам 4е има няколко стойности,които са под нормата,а в урината нали4ие на някакви бактерии.
И след като 4ак след 2 седмици съм на контролен преглед викам 4акай да звънна на доки и да го питам.Та той вика ела в болницата,на смяна съм.ОК отивам в болницата и му показвам листа с резултатите.Следва ехидна усмивка и следното промърморване:Ама ти затова ли си до6ла,но6то ти няма.Малко си анеми4на ама то нормално за бременни.
Е аз да не съм лекар та да знам има ли ми не6то или не  #Cussing out #2gunfire
После му обеснявам как имам контракции и ми се стяга корема.....ееее ама 6то не са много на 4есто било нормално  #Crazy
Та след отделените 20 секунди си ме изпрати по живо по здраво.
Много се ядосах на това 4е ми се присмя,еми изинявай ама аз на всеки 2 седмици му ходя в 4астния кабинет и му пла6там по 110 еуро,да не говорим 4е първите 3 месеза бях по4ти всяка седмица при него  #Cussing out и накрая какво.....мързи го 2минути да ми отдели,4е тръгнал и да ми се присмива.
Ама и аз не му останах длъжна оведомявайки го,4е 6те го оставя на мира като родя и до тогава 6те питам за вси4ко което ме притеснява  hahaha

Та така сега 6те ям спанак,4е белким оправим анемията.

А да ви питам не6то....като хапвате супи4ки застройвате ли ги,понеже аз ям доста супи и си ги застройвам,а нали все пак яйцето остава сурово
  newsm78

# 279
  • Мнения: 553
Bimba, аз в началото набивах яко спанак, но ... взех че прочетох /адски странно за мен/, че спанака пречел и аз като съм със нисък хемоглобин не е добре да го нагъвам. Не ми е ясно доколко е истина, ама беше сериозно това което четох /демек не поредната статийка/
За ритничетата - аз незнам как ще разбера че ме рита, се си мисля че това което усещам са малки хилави шутове  Crazy
Точка, как като "прочуеш" ?

# 280
  • Мнения: 708
малееееее сега и спанака ли вреден се указа  newsm78 #Crazy Shocked Close
ама то не остана ни6то за ядене,вси4ко вредно
  Rolling Eyes Twisted Evil

# 281
  • Мнения: 1 986
  Привет и от мен HugНе се включвам често,но пък ви чета редовно Wink Стискайте ми палци утре- на 3D съм във Варна,а ако е рекъл  Господ и пола на бебока ще видим,та да ме отметне и мен Цвети Wink Това всъщност не е толкова важно/въпреки,че съм много любопитна Grinning/,по-важното е да ми кажат,че всичко е наред с малкото съкровище! Ще докладвам в понеделник,защото вкъщи нямам и-нет Confused Целувки на всички!

# 282
  • Мнения: 393
Здравейте, мами!   bouquet

Бях за няколко дена на вилата, реклакс абсолютен, чист въздух, пълна тишина, зеленина навсякъде. Определено ми се отрази доста добре, но възникна един проблем, чието решение все още не мога да намеря.  Sad По принцип като сменя местонахождението и трудно се изхождам до тоалетната по голяма нужда, обикновено ми трябват някъде 2-3 дена, за да вляза в крак, но този път не се получи така. Вече ще стане повече от седмица не съм ходила до тоалетната. Станала съм една огромна, а и доколкото знам не е хубаво толкова време да се задържа.  ooooh! Моля за съвет, защото това положение повече не може да продължава така.

Честит Рожден Ден на Люси!   bouquet (с малко закъснение  Embarassed )
Честито разпознаване на Тали!  Hug

# 283
  • Мнения: 2 332
  Привет и от мен HugНе се включвам често,но пък ви чета редовно Wink Стискайте ми палци утре- на 3D съм във Варна,а ако е рекъл  Господ и пола на бебока ще видим,та да ме отметне и мен Цвети Wink Това всъщност не е толкова важно/въпреки,че съм много любопитна Grinning/,по-важното е да ми кажат,че всичко е наред с малкото съкровище! Ще докладвам в понеделник,защото вкъщи нямам и-нет Confused Целувки на всички!
Хайде и на теб стискам палци Simple Smile.

# 284
  • Мнения: 85
 :lol:DA SE VKLU4A I AZ OTNOSNO LENTATA NA KOREMA-PRI PARVOTO MI BEBE TIA SE POIAVI V KRAIA NA 6 MESEZ.A OTNOSNO POLA NA BEBETO -TO E MOM4E,ZASEGA NIAMAM LENTA NO SE NADIAVAM DA SE POIAVI I DAGE AKO MOGE BEBETO DA E MOMI4E. Heart Eyes
OTNOSNO HEMUGLOBINA NE TRIABVA DA PADA POD 10M3 -INA4E E DOSTA NEPRIATNO USE6TANETO I SE PIAT NIAKAKVI LEKARSTVA-TAKA KAZA DOCI. Hug
ZNAETE LI APTEKA V SOFIA OTKADETO DA SI KUPIA PRE NATAL,ZA6TOTO V SAMOKOV ZA MOMENTA NIAMA , A ZA MORETO Sunglasses Sunglasses DOCI KAZA DA GI PIAI. Grinning Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт