МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 462
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 223
Намалението в Сефора е от 23 до 25 ноември. За съжаление само на определени стоки, а така ми се искаше едни 25-30% на всичко.
Сега днес има ли намаление, или няма?

# 106
  • Мнения: 31 208
Намалението в Сефора е от 23 до 25 ноември. За съжаление само на определени стоки, а така ми се искаше едни 25-30% на всичко.
Сега днес има ли намаление, или няма?
Няма. От Черен Петък е за целия уикенд.

# 107
  • Мнения: 13 082
А само палитрите сенки ли ще намалят 🤔 Ако са намалени контурите ще взема палитрата на Кат Вон Д. Обаче 25% на парфюмите... сигурно ще изляза с два-три.

# 108
  • Мнения: 31 208
Чакам с нетърпение да видя кой любими палитри ще са намалени, защото не са всички.
Дано има някоя, която нямам, а желая да си я взема.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 857
За мен тези палитри не представляват никакъв интерес. Повече щях да се радвам, ако имаше намаление на всички марки грим продукти. В раздел парфюми няма нищо, което да искам с 25% отстъпка.
Но така Сефора ми спестяват посещение и губене на време в блъсканицата на Черен петък.
Очаквам с интерес офертата на Дъглас, защото те поне не правят половинчати намаления и досега на Черен петък са имали намаления на всичко и всички марки, които предлагат.

# 110
  • Toronto
  • Мнения: 683
Цитат на: densi link=topicм. =1072993.msg37714698#msg37714698 date=1542457409
Чакам с нетърпение да видя кой любими палитри ще са намалени, защото не са всички.
Дано има някоя, която нямам, а желая да си я взема.
И ти си като мен значи Crazy Като полудея за някоя... направо не мога да се понасям вече. Като почна да се гримирам, голям зор виждам коя да избера или как да ги комбинирам. Сега съм си харесала на Худа новата, блестящата, че май нямам достатъчно глитери за коледните партита  Joy

# 111
  • Мнения: 31 208
А, не е дошла тя още, иначе за нея намаление няма да чакам, а ще я купя на минутата на пускането в Сефора.

# 112
  • Toronto
  • Мнения: 683
За тази говорим, нали?
Хич не ми се дават $85 за нещо, дето ще го ползвам 3-4 пъти в годината най-вероятно, ама пуста краста...

# 113
  • Мнения: 31 208
Аз ще си я ползвам много.

# 114
  • Toronto
  • Мнения: 683
Аз ще си я ползвам много.
Да си я ползваш със здраве, както казва моята обична свекърва! Laughing (не се шегувам, много си я обичам). А как така още не са я пуснали? Помня черито на Ърбан го пуснаха по същото време като тук?
Ох, ей тази забравих, и нея искам! Пък!

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 17:53 от tuparowa

# 115
  • Мнения: 5 001
Някой знае ли колко струва Ombré Leather на Tom Ford е Сефора? Много го харесах да го ползваме и двамата с мъжа ми и се чудя дали да не го взема. Той напоследък много носи Аква ди Парма Leather, или пък него да подновя сега ма намаленията. Искам нещо ново, но и аз незнам какво. Гримове със сигурност няма да купувам, още не са ми писнали наличните.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 857
Алиена, и аз имам набелязани неща на Том Форд, но ще изчакам предложението на бутиците на Ести за Черния петък. Те винаги правят много добри предложения, а засега няма нищо от тях.
Инак цената предполагам е същата https://www.sephora.fr/p/ombre-leather---eau-de-parfum-P3426001.html , само дето там има отсега 30%.

# 117
  • Мнения: 5 001
Да, вярно че и в бутиците на Ести ги предлагат, не се сетих.
В един сайт го бях набелязала, и там ще има намаления.

# 118
  • София
  • Мнения: 202
В MAC също трябва да има някаква отстъпка, нали?

# 119
  • Мнения: 31 208
В MAC също трябва да има някаква отстъпка, нали?
Да. Говори се за добър процент, да видим.

Аз чакам Боди шоп какво ще направят. Видяхте ли големите им коледни календари са по 200 и 250 лв. Паднах. Кой ще си купи такъв календар на редовна цена в България?

Общи условия

Активация на акаунт