МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 537
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз също не си "гукам" с консултантките.Ценя  моето и тяхното време.
Попадала съм на всякакви.Вече казах, че не купувам от магазин, където консултантките не знаят как да продават.

# 706
  • Мнения: 2 323
подаръци(сервиз за чай на Шисейдо

Уау! Това пък как им е хрумнало Laughing

Момичета, в МАС са заредили стейнове, в нета има информация за тях, но според мен цветовете са други, а и консултантката каза, че са нови. Тествах един, чуднички са, много комфортни! Лепнат малко докато изчезне глосът, но по-малко от YSL-ския вариант (при който също е съвсем поносимо положението!). Стейнът е брутален, от устните го свалях след 4 часа с двуфазна мицеларна, а на ръката мисля, че ще ми остане до вдругиден. Laughing 48 лв са.

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 00:45 от bambinnah

# 707
  • Мнения: 113
Момичета вижте на какво попаднах като си търсих пудра
https://www.standard.co.uk/shopping/esbest/beauty/makeup/best-ba … uty-a3908581.html
Ще ми е интерсно да разбера дали сте съгласни.😊

# 708
  • Мнения: 31 391
Съгласна съм. Пудрата на Худа е адски добра за печене. Сега да видя тази на Риана как ще е.

# 709
  • София
  • Мнения: 1 500
Денси, какво значи за печене, че не съм в час с това? 🤗

# 710
  • Мнения: 31 391
С помощта на четка или навлажнен ББ се поставя страшно голямо количество свободна пудра в Т-зоната или под очите, и се оставя така 5-10 минути да стои. После се изчетква много старателно с голяма пухкава четка и по този начин, мазната Т зона, каквато е моята примерно, не лъсва много по-дълго време. Под очите обаче много пресушава и аз никога не бих го направила, а и не ползвам почти коректори.
На носа обаче вече ми е задължително, защото така с ББ или СС крем отдолу се радвам на нелъщяща кожа почти цял ден, което преди беше абсолютно невъзможно.

Виж има много в нета за baking.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря ти, ще пробвам.  HugKissing Heart

# 712
  • Мнения: 31 391
Благодаря ти, ще пробвам.  HugKissing Heart
Сподели моля те, как ще ти се отрази. И отдолу хубава хидратация, каквато съм сигурна, че правиш, но да те предупредя, защото техниката изсушава доста. Hug bouquet

# 713
  • Мнения: 7 619
Няма по-гарантиран начин младо момиче да се направи да прилича на съсухрена сбръчкана бабичка от това да "пече" под очите. А пък за жени 30+ абсурд. Тази техника изглежда добре само на клипове и снимки поради простата причина, че там не се вижда колко тежко стои на лицето.

# 714
  • Мнения: 1 467
Аз също не харесвам бейкинга, под очите. Подчертава всяка една гънчица, дори да си на 20.
Този методи използвам единствено когато си правя по-силен контур (  поставям пудрата под бронзъра)

# 715
  • Мнения: 354
Днес си взех прасковената палитра на Too Faced на намаление, беше около 70 лева. Видях, че е намалена и една палитра на Бека.

# 716
  • Мнения: 7 619
Друго нещо на Too faced беше ли намалено?

# 717
  • Мнения: 354
Друго нещо на Too faced беше ли намалено?
Златната шоколадова палитра също.

# 718
  • У дома !
  • Мнения: 700
А до кога е намалението?

# 719
  • Мнения: 518
Мнения за фон дьо тени на Инглот има ли? Да ли са хубави?
  Аз съм ползвала ysm 050 маслина универсален го водят.Не съм доволна-0  покривност все едно съм без нищо,мазен и остава по дрехите.Само цвета е един път!Може би другата серия е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт