МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 494
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 880
  Благодаря за информацията.
Изглеждат много сладко, но ще чакам да ги видя на живо.

Имам Rosewood  и цвета е много, много хубав. Писах преди около две седмици, така че може би ще се повторя - на мен Lip glow ми осигурява перфектната хидратация и устните са все едно с филъри. Полезен ми е при планинските почивки, защото ме предпазва от изсушаване на устните.

# 736
  • Мнения: 1 379
Някой знае ли каква е цената на Peach perfect в Сефора? Според реклама във Фб има 30% намаление.
Също така, знаете ли дали тази година, ще има намаление на Double Wear, както имаше миналата година 40% и беше някъде през февруари?

# 737
  • София
  • Мнения: 9 546

Също така, знаете ли дали тази година, ще има намаление на Double Wear, както имаше миналата година 40% и беше някъде през февруари?
...мен това също много ме интересува. На привършване ми е. newsm78

# 738
  • Мнения: 352
Някой знае ли каква е цената на Peach perfect в Сефора? Според реклама във Фб има 30% намаление.

В инстаграм беше коментирано, че е около 50-55 лева, не знам обаче до колко е истина.

# 739
  • София
  • Мнения: 942
Момичета, дали някоя от вас е ходила днес в Сефора Парадайс и е видяла дали има от куфарчетата за вежди на Бенефит, че искам да взема за подарък, а не вдигат телефона. Благодаря предварително!

# 740
  • Мнения: 1 874
Вчера имаше 4 броя от номер 3.

# 741
  • Мнения: 1 351
Само 3ка ли има в куфарче?

# 742
  • Мнения: 74
Да,само тройка

# 743
  • в белята
  • Мнения: 536
Дали са пуснали в Сефора палитрата на Kat von D Lolita ?

# 744
  • Мнения: 1 103
Дали са пуснали в Сефора палитрата на Kat von D Lolita ?
Има я. Много и се чудих вчера:blush:

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Извинявайте за питането 🤗, но нещо не мога да разбера, всички парфюми ли са намалени или само от изброените марки, при следното изписване:
“Подарете любов и красота! Само сега вземете за Свети Валентин неустоимите 25% отстъпка при покупка на всички аромати, грим продукти и комплекти на марките Estee Lauder, Clinique, DKNY, Michael Kors, GLAMGLOW и Tom Ford, от 09.02.2019 до 14.02.2019г!” ?
От половин час се взирам и ми се губи четенето с разбиране, май днес блокирах 🙁...

# 746
  • София
  • Мнения: 1 210
Заредени са пролетните колекции на Герлен и Кларанс. Нищо не ме впечатли особено.
Палитрата на Кларанс има два  много кремообразни и наситени блестящи цвята, единият е интересен. Стиковете не бяха заредени още.
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48376397_2239818 … 7&oe=5CB3A77F

Герлен - дуо хайлайтъра е розово и лилаво, което никак не ме привлича. Бързо изчезна от суоча на ръката ми, а от лицето, нанесен с четка ще трае още по-малко вероятно. 
http://beautygirlzbuy.com/wp-content/uploads/2018/11/9f20181ad56 … 0a1aec3cacff0.jpg

# 747
  • Мнения: 31 331
И Диор, и Шанел пролетни са вече в магазините. Купих си стика с цвят на Шанел. Ще си купя и роузи голд пудрата хайлайтър.
Диор не съм виждала все още наживо.

# 748
  • София
  • Мнения: 901
Видях и че Лолита на КФД новата палитра е заредена и много й се чудя. Някой знае ли дали тези палитри на УД ще бъдат заредени при нас  Много искам да живо да ги видя  Flutter

# 749
  • Мнения: 1 379
Здравейте, аз отново да питам за спирала Simple Smile estee lauder sumptuous extreme lash multiplying volume хубава ли е, защото сега е с хубаво намаление?

Общи условия

Активация на акаунт