МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 503
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 549
Момичета, отдавна исках да ви питам, вие пазите ли си празните опаковки от продуктите на Mac? Back to mac, дали ще има някога при нас? ooooh!
Бях се засилила да ги нося сега с мен в САЩ.  Joy

# 61
  • Мнения: 31 335
Момичета, отдавна исках да ви питам, вие пазите ли си празните опаковки от продуктите на Mac? Back to mac, дали ще има някога при нас? ooooh!
Бях се засилила да ги нося сега с мен в САЩ.  Joy
Никога не съм имала празно от Мас. Whistling Whistling Whistling

# 62
  • Мнения: 6 904
Копче, добре че каза за празните опаковки. Имам една опаковка на МАС в козметичното кошче, ама ще си я запазя. Втора е на път. Шест ли трябваше да се съберат и размерите за път не се включваха? В Германия също я има тази опция с връшането, така че може и като имате път насам.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 778
Знам че и в Гърция приемат опаковки. Иначе и аз се сетих и събирам. Фикс + ползвам ежедневно и коректор, така че за година мога да ги събера. Запомнила съм, че срещу 5 опаковки получаваш единични сенки (преди беше червило).

# 64
  • София
  • Мнения: 9 549
Мда, има промяна в политиката, защо си спомням 5 опаковки.

Сега чета, че още повече става дума за:
1. 6 празни и опаковки и то, онези, които били с логото на BACK TO M∙A∙C
2. подаръка е малка опаковка сенки в Германия, а в САЩ е червило, сянка или очила на стойност до 18,50$

Скрит текст:
By returning six [6] M·A·C primary packaging containers to a M·A·C counter or M·A·C Cosmetics online, you’ll receive a free M·A·C lipstick of your choice as our thanks to you. Please note, Lipsticks provided at no charge cannot be returned or exchanged. M·A·C Select Back-to-M·A·C Expanded is only available in stores at this time. FIND OUT MORE ...you’ll receive a free M·A·C Cosmetics lipstick, lipglass or single eye shadow (up to $18.50) of your choice

Скрит текст:
Bringen Sie sechs (6) beliebige, leere M∙A∙C Originalverpackungen (Lippenstifthülsen, Puderdosen etc.) aus dem BACK TO M∙A∙C Programm* in alle teilnehmenden M∙A∙C Stores und Counter zurück. Als Dankeschön für Ihre Treue schenken wir Ihnen einen Small Eye Shadow Ihrer Wahl.**
 

*Produkte des BACK TO M∙A∙C Programms erkennen Sie am BACK TO M∙A∙C Logo auf der Kartonage.

**Eye Shadows aus limitierten Kollektionen sind von der Auswahl ausgeschlossen. M∙A∙C ist berechtigt, das Geschenk zu ändern.

Та, някой ако има практически опит с програмата, да сподели.Hug
Аз не ги носех с мен тогава и не посмях да попитам за програмата. Набързо взех само нещо, но пък  ми предложиха при покупка на  продукти на стойност 100$, да ми дадат 15% отстъпка.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Дами, лимитираните серии (червените) на парфюмите Chanel 5 заредени ли са в Сефора?

# 66
  • София
  • Мнения: 1 611
Все още не.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 15:59 от Elle-même

# 67
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
А коледната колекция на Chanel? И ако не - кога се очаква да я има? Благодаря!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 611
Би трябвало към края на месеца - на време за Коледа 💜

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 15:58 от Elle-même

# 69
  • Мнения: 6 618
Момичета, дали са заредили някъде новия парфюм на Ариана Гранде  ,,Cloud,,?

# 70
  • София
  • Мнения: 2 062
Дами, копирам си питането от темата за кремовете (може би не е там мястото за моя въпрос, понеже никак не ме отразиха)
Цитат
Дами, помощ! Не мога никъде да открия любимото ми олио за почистване на лице на Палмърс, а нямам нито капка. Другото ми любимо докато го поръчам и дойде, ще минат 10 дни, а нямам подходящо олио за почистване. Моля, препоръчайте ми някое хубаво, хидрофилно......!

Търся нещо без минерални масла. Марките на Дъглас и Сефора имат ли такива продукти?

# 71
  • София
  • Мнения: 3 880
По повод предния пост искам да благодаря на kopche за препоръчваното от нея олио на DHC. Много време се чудих кое олио да избера и тъй като за Диорското отзивите не бяха толкова възхитителни, реших да си взема DHC и наистина съм много доволна. С две помпи сваля всичко, включително и измъчващата ме за сваляне спирала на Диор pump n volume. А ароматът му е истинска ароматерапия, с първата употреба се върнах години назад, когато ползвах Деклеор и техните най-различни есенциални масла.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 062
Много добре звучи това за олиото на DHC. Има ли го в магазините в БГ?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 880
Много добре звучи ътова за олиото на DHC. Има ли го в магазините в БГ?

Не знам, по-скоро не. Моето си го поръчах от Англия.Бяха ми сложили  и 4 мостри на други техни продукти, от които ми допадна околоочния крем. И имам да пробвам базата за грим.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 062
Благодаря! Ще го пробвам, но сега ми трябва нещо спешно да спася положението, докато ми дойде поръчката от Англия - поръчала съм това .

Общи условия

Активация на акаунт