Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 427
  • 768
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 098
Снимат вечерята, която Санем си заслужи.



# 676
  • Варна
  • Мнения: 475
Само да вметна, че момчето никъде не е голобрадо, а поне с тридневна брада...😂

За бижутата му се грижи стилистката му  , не ги прави Елиф, а големи ювелирни фирми, някъде назад в темата ги постнах.😉
           Слънце и да ме убият с тояги някъде в нета четох, че Елиф е стилист на бижута за Птичето.  Сигурно съм в грешка.
             Аз вече се произнесох какви са ми вижднията за тази особа и поведението и с мъжкия пол. Ако няма и досег с визията и живота на нашето момче, няма и да я забелязвам вече. Всички искаме да го виждаме щастлив и продуктивен. Ако Джан я постави на видното място, ще зачета избора му.  До тогава персона нон грата. Сорри.

# 677
  • Мнения: 14 496


  Да бе Алекс Heart Eyes Wink увлякох се за гладко избръснат  hahaha hahaha hahaha оставаше да кажа и  ударил контра Laughing

               Mай това е най- гладкото му лице Wink

               

                И тук  може би.....

               


                  Да..... с брада завинаги Wink


                   


        Кеси/ Кесара Wink Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 305
Големи сладури са нашите ГГ.Възхищавам им се-млади,красиви,талантливи,и  двамата притежават страхотно излъчване,много урорити и не спират да се развиват.Особено Джан има толкова всестранни интереси и начинания,че нямам идея на този човек как му стига времето за всичко.
Дано предположенията за влошаване на отношенията в реала да не са верни,защото няма как да не си проличи и в играта им.Не съм чела др.ГГ да разменят толкова суперлативи един за друг,явно всеки е оценил качествата на другия.Ако са разумни няма да позволят да си  развалят сами магията,но наистина напрежението и умората явно си казват думата.
Май малко трябва да успокоят темпото,особено Джан,за да бъде пълноценен в сериала,който го направи хит.Оставам с впечатлението,че Демет се е отдала напълно на сериала,а Джан милия е с няколко дини под мишницата.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 475
            Къзлар с този имидж той полетя. Не е глупаво момче, интелигентен, адвокат, лингвист, бизнесмен, а  има и мама - госпожа контрол, далече съм от мисълта, че ще изхвърли печелившата визия. Сега е номер 1, няма равен. На гребена на вълната. Скорпион ще се възползва максимално.
            В този ред на мисли, по добре мама да е коректив отколкото Елиф, ако изобщо е някъде в живота му. Нищо лично. Визирам действията от предходните дни.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 09:56 от kesara

# 680
  • Мнения: 368
Да си призная аз си го харесах от Ферит бей! Много ми хареса, едно спокойствие, величие, железен! Страхотен образ изигра там, въпреки че е далече от него като темперамент. Джан Яман не е много кротък, и изобщо не е спокоен. Чудя се как успява да се заседи на едно място и да чете, и то много да чете защото професията му, научаване то езици изисква много труд.

# 681
  • Мнения: 8 098


  Да бе Алекс Heart Eyes Wink увлякох се за гладко избръснат  hahaha hahaha hahaha оставаше да кажа и  ударил

Така де,  стига сте го бръснали момчето, sebi, 😍 с брада за винаги...😂😂😂

Kesi, 🤗 казваш, че Елиф до сега я траехме заради бижутата на Джан, но щом няма и с тях нищо общо , вън от чадъра!🤪

Да се надяваме, че и със самия Джан вече няма нищо общо... та не я  дирим из сторито !😉

От сладураната Демет. 😍Приключила е вечерята с Джан и сега се снима  с феновете.





А, Джан само на монитора на режисьора..😏





Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 23:11 от alex_94

# 682
  • Варна
  • Мнения: 475


  Да бе Алекс Heart Eyes Wink увлякох се за гладко избръснат  hahaha hahaha hahaha оставаше да кажа и  ударил

Така де,  стига сте го бръснали момчето, sebi, 😍 с брада за винаги...😂😂😂

Kesi, 🤗 казваш, че Елиф до сега я траехме заради бижутата на Джан, но щом няма и с тях нищо общо , вън от чадъра!🤪

Да се надяваме, че и със самия Джан вече няма нищо общо... та не я  дирим из сторито !😉


          Слънце абсолютно правилно си ме разбрала. Много време и отделихме. Ако не я представят и дадат полагащото и се място в живота на Джан и в обществото,няма смисъл да се хабим относно мераците и за внимание и слава.

# 683
  • Мнения: 368
На Елиф мога да и завиждам само, че като излезе от магазинчето и се пусне по уличката е на Босфора. Два пъти съм била в Истанбул, и ако мога всеки месец бих ходила. Уникален град, като география.

# 684
  • Мнения: 8 098
И Джан са го хванали...и то на какъв фон!🤓



Явно съдружникът му Бурак Ипликчи е бил на сета и се е снимал с Демолинка!

Утре искам Джан и Санем да ги видя пак така...☺



Лека нощ!🛌🌜

# 685
# 686
  • Мнения: 305
[video][/video]Безкрайни благодарности!!!:hugs:

# 687
  • Мнения: 670
Благодаря за превода на целия екип! Прекрасни сте! https://orig15.deviantart.net/dd45/f/2015/168/a/1/thank_you_by_k … aphic-d8xqunw.gif

# 688
  • Мнения: 368
Благодаря девойки! Прекрасни сте! Целувки!

# 689
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540

Благодаря много на всички за труда! Ето затова сме се събрали тук. Hug Wink

Не ги мислете Джан и Демет, нищо им няма на отношенията. Просто са решили да успокоят топката след миналата седмица, че фантазята на феновете много развинтена.

А дали някой може да ми каже колко езика говори точно Джан Яман, че това стана като градска легенда. Всички говорят ама никой не е видял и чул.... Grinning

Мен нещо много взе да ме човърка, аз всички вече си ги наредих по двойки в главата, но за Музо още не съм намерила изгора... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт