Бързи въпроси и отговори по темата КЪРМЕНЕ - тема 16

  • 23 979
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Моля някой скоро да пусне нова тема! Аз се пенсионирах Laughing

# 751
  • Мнения: 7 776
Заповядайте в новата тема
 http://m.bg-mamma.com/?topic=1080791.new#new

# 752
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Дайте съвет как да се преборя с нежелание за сукане от едната гърда. Тя има по-малко каналчета и много по-малка струя и малката като стана на около месец и половина започна да я бойкотира. Сега на 4 месеца без 8 дни изобщо не мога да я придумам да опита, освен в заспало състояние. Цедя я, за да не спре кърмата там, но е много трудоемко, ръката ме боли от постоянното ползване на помпата (ръчна е). Изцеждам все по-малко, вече едва стига 30 мл.
При нас е така и установих, че просто не му е удобна страната 😂 давам му да яде от тази която обича и после го местя малко настрани и давам “по-малката” и си яде без проблем 😃 малко ми е неудобно, но това е вариянта при нас.

# 753
  • Мнения: 22 881
И моето едното отказа едната гърда като беше на 7-8м., ей така изведнъж.Тя от самото начало беше по-непродуктивна и произвеждаше по-малко мляко.Около 3м. преди да се отбие кърмех само от едната, другата така и не я искаше вече. Явно много бебета го правят това.

# 754
  • Мнения: 29
Кактусче, прати ми клипчетата за кърменето легнала, моля! Искам да сверя часовника дали го правя като хората.

Може ли и на мен Simple Smile По същата причина Simple Smile

Включвам се и аз с молба за кърменето, че вечер сме само в тази поза.
Следя ви, макар и да не пиша. Ние бяхме две седмици в България и слава на Бог всичко с полети и пребиваване там, мина повече от благополучно. Стори ми се, обаче, че от Бг се връщаме с зачатаци на две зъбчета, отгоре. Онзи ден имах посещение на социален работник в къщи и тя ми каза, че това не били зъбки, а перлички /бели точици/, но аз ги виждам как са от двете страни на зъбчето и на едното място даже дращи. А и имаше периоди, в които искаше да хапе направо малката. Даже едната сутрин като си погледнах гърдата видях, че е синя от горната страна и ме болеше доста. Явно ме е захапала без да разбера. Confused

Общи условия

Активация на акаунт