🤙🏻 Ибрахим Челиккол - "Великолепният тандем" и преди това - №66

  • 74 083
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хайде да им е на късмет смяната на деня.
Скрит текст:
#Teammy_News
🔥💣Ночная бомба! Телеканал D дал последний шанс сериалу Великолепная двойка, переместив его на вторник. Таким образом, он станет конкурентом таких проектов как Мафия не может править миром, Женщина, Маленькие преступления, Мехметчик: благословенная победа. Сможет ли сериал удержаться в эфире покажет уже следующая неделя?

# 91
  • Мнения: 9 388
Хубава новина, Наде. Дано да е на късмет новия ден.

Но тези от Канал Д като спрат сериал с приличен рейтинг от самия старт, дали са подготвили вече друга сериална бомба, която да разбие лидерите на другите канали - едва ли. Ама дай им да спират сериали, без да имат някаква друга програмна идея. Да им имам организацията на Канал Д.  Grinning

# 92
  • Мнения: 3 244
 добър ден ,
 /да продължа инфото Neidjal ,/
дани , няма да има протакане , ""отиваме на гилотината""  ако и ""вторник не успее"'


«Великолепная двойка» меняет день трансляции!

▪По последней информации, руководство телканала Kanal D приняло решение сменить день вещания сериала #ВеликолепнаяДвойка.😢
Рейтинги у сериала падают.📉 Скорее всего начиная с пятой серии сериал «Великолепная двойка» будут транслировать по вторникам. Если рейтинги сериала не поднимутся, проект будет закрыт. Вот такие новости.😏



Ибрагим для Hurriyet
  от фотоса- ибрахим предполагам  релаксира но ми е изненадваща тази   верига около шията на  кучето , не е ли малко жестоко , сега той може да не я стегнал , ама все пак , кожена каишка не би ли била по удобна  



Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 17:08 от kmaroo

# 93
  • Мнения: 251
Вай бе, вай, вай ,много хубав Ибрахим! Благодаря ти Кмароо!
Винаги съм се чудила как ли се чувстват актьорите, когато излизат тези рейтинги и когато управата на даден проект  размаха жълт картон??? Това един вид трябва да ги стимулира ли? Защото успехът според мен е заложен в добре подбраната концепция, добър  сценарий, актьорско майсторство.

Искрено се надявам сценаристите да ни предложат още екшън сцени, без да ни отегчат и да вкарат ашк мотив. Много искам да видя дали "селският идиот" не крие нежна и романтична душа или е от тези мъже, които жените ги избират и ги карат после да се влюбят Rolling Eyes
Вчера си направих един маратон с ЧБЛ. Ох, ох, страхотен Ибрахим, прекрасна Бирдже, невероятно допълване!

Хубава вечер, девойки!

# 94
  • Мнения: 3 244
https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23MuhtesemIkili&section=search … -113248138_399834

Второй фраг к 4 серии сериала «Великолепная двойка»./ мерси на рускините/

луиза,  ето, желанието ти е изпълнено   - фрага е на турски , но романтиката не се нуждае от превод
 

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 20:23 от kmaroo

# 95
  • Мнения: 9 388
Кмаро, Луиза, момичета!  Hug

И фрага с бг буквички в превод на Лили. "Любовен фрагман" е този. Според мен "селският идиот" има романтична душа, но я е заровил надълбоко след загубата на жена си и е възприел идиотското поведение като маска. Grinning

https://www.youtube.com/watch?v=pZMREGPzIr8

Наистина много хубави снимки на Ибо.

# 96
  • Мнения: 1 069
Момичета, разсмяхте ме много с това за "селския идиот" ! Hug

За фрага - хм, абе хубаво, ама кого убеждават сега, че  при тях завиването с одеало е най-върховен жест на романтика на мъжката душа!?
Да измислят вече нещо друго.... банално стана!  Rage
Значи в турски сериал, ако мъж завие жена с одеало, следващата стъпка е да я хване за ръката и от там нататък чакаме да обявят, че са си направили бебе..... Dizzy Face
Излиза, че това да те завият с одеало си е направо знак, че си в предверието на мъжкото сърце. Ама не мога така, бе! Измъчвам се! Къде отидоха добрите стари целувки и докосвания?! То бива бива цензура, ама множко става!

Просто да гледам Ибрахим как деликатно завива заспали девойки ми причинява душевен дискомфорт, все едно да гледам как чисто нова спортна кола се движи с 5 км/ ч на състезание.... някак ме хваща яд на нереализирания потенциал!

Мен мъжът не помня да ме е завивал с одеало. Отивам да питам защо, дали все още ме обича..... Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 22:09 от Poli_Mircheva

# 97
  • Мнения: 3 244
дани мерси за линка на теб и лилису с /4ерно нежния ферхат/ 

# 98
  • Мнения: 21 201
 wavey

Публикували сте някои от Ибовите фотки за Хюриет, а аз нося част от интервюто.
Скрит текст:
Интервью Ибрагима Челиколль для газеты Хюрриет ✏
(Отрывок)
🔷 Вы потеряли отца в возрасте 18 лет и выросли в семье,где вас окружают только женщины. Это повлияло на что-то?
- Я думаю, что хорошо понимаю женщин.
Бабушка,мама и моя сестра стали самыми важными людьми в моей жизни.
И конечно же моя жена. Когда вас окружают в основном женщины, то начинаете чувствовать многие тонкости.

🔷 На вас всегда обращали внимание так часто, как и сейчас?
- Если честно, раньше не замечал,но как только заметил,могу сказать,что да.

🔷 Какого это быть одним из самых сексуальных мужчин страны?
- (смеётся) Это очень сложный вопрос. Думаю, если бы я мог посмотреть на себя со стороны, мне было бы легче ответить на такой вопрос.

🔷 Вы считаете себя симпатичным?
- Каждое утро, когда просыпаюсь и смотрю на зеркало, могу сказать, что я доволен человеком, которого вижу в зеркале.

🔷 Самый интересный комплимент, который вы получали до сегодняшнего дня?
- «Аа,ты оказывается настоящий!»

🔷 Ваш новый образ,это некий посыл, или же хотите что-то доказать самому себе?
- Имидж - это очень важно, но если его не будете поддерживать духовно,то теряется весь смысл.
Aykosh Usenbaeva
И още Ибо.
https://vk.com/ibrahim_celikkol?z=video-111301309_456239409%2Fef … l_wall_-111301309

# 99
  • Мнения: 9 388
Добро утро на всички и много благодаря за снимки, интервю и забавен хумор, Поли, Наде, Кмаро!  Hug

Поли, много ме разсмя  Hug  и също ще си призная, че ме е яд за нереализирания потенциал в почти всяко сериалче вече. Одеалцето щеше много да ми харесва, ако го подплатяваха впоследствие с адекватни за възрастта на героите действия. Не че одеалната романтика не става, просто не стига. Grinning

Хубав ден на всички!  Hug

Последното интервю на Ибо за Хюриет на английски:
https://www.facebook.com/notes/ibrahim-%C3%A7elikkol-addicted-gr … /1989526137826762

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 09:53 от Дданни

# 100
  • Мнения: 21 201
Здравейте wavey
Офффффф, пак нося кофти новина Confused за великолепните(дано се окаже жълта).
Скрит текст:
#Teammy_News
⚡Эффективные менеджеры телеканала D снова впали в прострацию. Перенос сериала Великолепная двойка на вторник может и не состояться, хотя все было вроде как решено. Если рейтинги в этот четверг упадут после выхода на экраны Столкновения, то сериал просто закроют без суда и следствия.

# 101
  • Мнения: 3 244
добър снежен ден
Здравейте wavey
Офффффф, пак нося кофти новина Confused за великолепните(дано се окаже жълта
аааа моля, недей да се превръщаш в лошия вестоносец (шегичка     )
 newsm78не ми се вярва тези който са си похарчили средствата за създаването на филма ,хей така с лека ръка да се откажат
без да имат някаква възвръщавемост
 ха дано ,,нашто идиотче ,, задържи  вт, в ефир  Grinning
дани  Party

# 102
  • Мнения: 9 388
Малко домашен уют с Ибо и Джози. Както Бирдже е написала: Станал е като меченце. (Джози, разбира се. Grinning)



А това бил вуйчо му:


На мен ми хареса огъня в камината. Ибо обича хубавия огън. Като в интервюто в гората. Хакан му казал да не се опитва да пали огън в дъждеца, който ръми, ще го снима и без огън, но Ибо само му казал да стои и да гледа, и запалил огън за нула време.

Ако има награда за най-недалновидно тв ръководство, ще ми се да я дам на Канал Д. Какво искат от рейтинга на Великолепните? Или си мислят, че като пуснат нова продукция, тя ще задмине Чукурова, Дирилиш, Ямата и другите там отличници. При тази конкуренция във всеки един от дните, с този късен старт - дори рейтинга на Великолепните няма да може да постигне. ooooh!

# 103
  • Мнения: 5 723
Полииии....... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 9 388
Без да искам, щях да пусна мълвата, че са сменили деня на Великолепните на понеделник. От вълнение за нов ден, недочетох новината.  Embarassed

За компенсация малко Барджа и Нил.

Общи условия

Активация на акаунт