Откраднат живот 65: Анатомия на гнева...

  • 24 359
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 046
Стожера на болницата -Магда е доста ангажирана Simple SmileТъкмо направи забележка на Хинова,после заприпка след Огнянова,Банков трябва да го пази, изобщо много морални задължения има Joy

# 31
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много хубава роля и изпълнение на Марта Вачкова. Много от сцените й са запомнящи се.
Хубав епизод!

# 32
  • Мнения: 7 192
Жекова доста зор ще види докато мине през всички грешници Grinning

Двете свати направиха култов диалог, пълен с комплименти Joy

# 33
  • Мнения: 542
Сцената между Цонев и майката на Филип беше много силна... Настръхнах, страхотен епизод.

# 34
  • Мнения: 542
А Владов и Хинова нещо не ми се връзват двамата, с Мазов си бяха къде, къде по-добре.

# 35
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 781
Някак си оправдаването стана много набързо, ей така между другото.  Очаквах нещо по-интригуващо.
Защо не вземат да направят поне 5-6 серии  с двете свати  може и  Магда за подстрекател.

# 36
  • Мнения: 9 619
Добър епизод, най-после развитие напред, а не тъпчене на едно място.
Никой не може да командори Кръстева и Жекова Joy

# 37
  • Мнения: 35 110
Марта наистина прави супер роля!!!
Хинова не е за Влади.

# 38
  • Мнения: 3 732
Не харесвам актрисата, играеща майката на починалото момче.

Жекова ме дразни. Не посмя да се скара качествено на Хитова и Владко. Заяде се с Огнянова, че чак и пръст й размахва.

# 39
  • Мнения: 4 936
Някак си оправдаването стана много набързо, ей така между другото.  Очаквах нещо по-интригуващо.
Защо не вземат да направят поне 5-6 серии  с двете свати  може и  Магда за подстрекател.
те всъщност още не са го оправдали, нали? Само казаха, че имат свидетел и толкова?

# 40
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Жалко за Мазов и Хинова, много ми харесваха допреди Лора да изпращи тотално.
За Христо и Кая нямам думи, предвидим сценарий, обиден за всички жени, измъчена връзка между двама души без никаква химия между тях. Разочарована съм.

# 41
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Най-накрая се размърда сезонът. Банков беше като момче,усетило бащинско потупване по рамото. Хареса ми.
Зорница пак припка с влажен поглед
Сватята бяха номер едно

# 42
  • Мнения: 9 281
  Христо не е оправдан, връщат делото на 2ра инстанция поради нови свидетели .

# 43
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
А да, и кака ви Зорница отиде. Ще я гледаме с Банков явно Wink

Чудя се дали някои актьори са отказали последващо участие и затова им изкарват образите от сюжета.  newsm78

# 44
  • Мнения: 6 159
Като не се вглеждаш много в детайлите -епизодът беше интересен .
Христо беше много готин пред съда - уморен от напрежението , изгубен , но и изведнъж обнадежден , а най вече заради това ,че се почувства невинен .
Катя пак беше добрата орисница .
Цонев също ще прости и ще си прости .

Общи условия

Активация на акаунт