Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тунис - 2019/2020?

• 24 281
  • 355
  •   1
Отговори
# 345
От Онекс казват, че на 24 .08 ще има екскурзия.  И аз исках да питам, как е ситуацията в Тунис. Има ли вечерен час още... Много се колебая дали да се запиша, по-цял ден говорят колко строги мерки ще въведат у нас другата седмица!

# 346
  • Beyond the Frontiers
Онекс летят на 24.08.
Абакс анулираха 28-29.08.
Емералд мисля, че си летят.
4.09 е разпродадена дата.

За влизане в Тунис PCR, за връщане в БГ може и бърз антигенен. В оранжева зона е.

# 347
Здравейте, Емералд летят и на 25.08 имат потвърдена дата. Поне за сега е така. Ако не се обърка нещо аз ще летя тогава.

# 348
Здравейте! Някой няма ли да лети за Тунис на 15.09?

# 349
Моля за мнение, Galactic Voyager относно двата хотела в Марса Алам - Solymar Reef Marsa и Jaz Grand Marsa, аз клоня към вторият, но държа на качествени хотели- плаж, храна, обслужване. ще съм благодарна за всички съвети.

# 350
  • Beyond the Frontiers
Моля за мнение, Galactic Voyager относно двата хотела в Марса Алам - Solymar Reef Marsa и Jaz Grand Marsa, аз клоня към вторият, но държа на качествени хотели- плаж, храна, обслужване. ще съм благодарна за всички съвети.
Simple Smile това предполагам е за темата в Египет. Ще ви пиша на лично.

# 351
Здравейте, дали все още важи изключението за неваксинирани туристи при влизане в Тунис да не бъдат поставяни под карантина, ако са част от организирани групови пътувания? Във онлайн формата, която се попълва преди пътуване в Тунис не виждам възможност за посочване на такова обстоятелство, а напротив може да се генерира документ, в който се задължаваш да бъдеш поставен под 10-дневна карантина в изброени хотели.

# 352
Здравейте, някой в скоро време ходил ли е в Тунис? Ние имаме резервация чрез Абакс за 25.09, но виждам, че до сега имат само Stop, а от агенцията са искали да си доплатим. Моля за мнение, Galactic Voyager тъй като е в бранша. Благодаря предварително!

# 353
Ние искаме да пътуваме на 05.10 с Акватур, но още не са ни потвърдили.

# 354
Здравейте! Ние ще пътуваме на 14.09 и засега от агенцията ни твърдят, че единствено се нуждаем от PCR и не са казвали нищо за 10-дневна карантина. Единственият проблем е, че днес ни съобщиха за затварянето на някои хотели заради малкото туристи и края на летния сезон.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 20:23 от Dalia1

# 355
  • Beyond the Frontiers
Аз не виждам СТОП http://www.abax.bg/?p=129152

Здравейте, дали все още важи изключението за неваксинирани туристи при влизане в Тунис да не бъдат поставяни под карантина, ако са част от организирани групови пътувания? Във онлайн формата, която се попълва преди пътуване в Тунис не виждам възможност за посочване на такова обстоятелство, а напротив може да се генерира документ, в който се задължаваш да бъдеш поставен под 10-дневна карантина в изброени хотели.

Да, важи. Няма карантина. Обадете се в агенцията си да ви помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт