Тунис - 2019/2020?

  • 82 656
  • 798
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте
Моля за препоръки за хотел на плажа ол инклузив добър за семейство с дете на 4
Мислим средата на септември да го посетим
Както и дали ще става за плаж и къпане в морето след 15 септември

# 361
  • Мнения: 895
Здравейте Galactic Voyager бихте ли споделила нещо за остров Джерба Записахме се за юли месец Имате ли информация как е там

Ние гледаме за май месец, може ли да попитам кой хотел избрахте?

# 362
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Тази година сериозно съм се навила да ходим в Тунис. Мисля да е август (една колежка от Тунис има вероятност да се жени тази година, та да го съчетая със сватбата). Но ако сватбата не се случи - началото на септември Simple Smile . Ще ви следя тук, аз иначе постоянно следя и обявите на агенциите. Досега нямам нищо присърце, като цяло е евтино. Но понеже никога не сме ходили там, идея си нямам къде да отседнем. Този път НЕ държим на аквапарковете, за разлика от преди. Ако има някоя и друга пързалка, ще е добре, но огромните аквапаркове тази година ще ги пропуснем.

За инфо: имаме много колеги в Тунис, в Тунис. Те казват, че е по-добре по другите курорти, отколкото в столицата. Там морето е по-мръсно, казват те.

# 363
  • Мнения: 39 286
Туристически Тунис е основно Сус и Хамамед. После може бе да влезеш надолу към пустинята.

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 11:38 от sigma

# 364
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Сус, Хамамет и Джерба има за тази година като програми. Август ми се струва твърде горещо за екскурзия в Сахара. По морето ще си е супер.
П.П. можете да питате туристическата си агенция и само за билет, като ще е с престой 8 дни.

# 365
  • Мнения: 4
Избрахме DJERBA GOLF RESORT с Емералд Травъл    Galactic Voyager ми беше обещала отзиви за хотела но за съжаление не ми е писала повече Иначе аз намирам и позитивни и негативни както за повечето хотели Сега се надявам да се съберат достатъчно желаещи за да има полет За 22.06 за Тунис Емералд са запълнили полета  но за острова на 21.06 когато съм запазила  още не се знае

# 366
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Здравейте, налага се да сменим Анталия с Тунис в началото на Юни. Може ли да препоръчате хотел. С 2 деца на 10 и 7 сме. Търсим анталийски тип почивка - голям ол-инклузив комплекс - басейни, ресторанти и детска анимация.

# 367
  • Мнения: 39 286
Анимацията Бохо май е спряна. Освен ако не я пуснат наново де. Иначе всички хотели са с големи басейни. Аз лично почивах в Хамамед, в хотел който е на плажа. Ивицата пред хотела си е нейн, тъй че няма нужда да лежиш върху гърба на някой друг. А как мирише на жасмин. На брега това, влезеш ли към медината те лъха на чорапи.

# 368
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Здравейте, налага се да сменим Анталия с Тунис в началото на Юни. Може ли да препоръчате хотел. С 2 деца на 10 и 7 сме. Търсим анталийски тип почивка - голям ол-инклузив комплекс - басейни, ресторанти и детска анимация.
TUI Magic Life Africana мисля, че си има абсолютно всичко.

Избрахме DJERBA GOLF RESORT с Емералд Травъл    Galactic Voyager ми беше обещала отзиви за хотела но за съжаление не ми е писала повече Иначе аз намирам и позитивни и негативни както за повечето хотели Сега се надявам да се съберат достатъчно желаещи за да има полет За 22.06 за Тунис Емералд са запълнили полета  но за острова на 21.06 когато съм запазила  още не се знае
По-скоро писах, че ще се опитам да ви намеря допълнителна информация относно хотела - но на този етап нямам такава. Относно отзивите, при положение, че е програма, която предходни години беше с по 1 дата на сезон, нормално е да няма много преки впечатления и отзиви.

# 369
  • Мнения: 895
Имате ли мнения за IBEROSTAR DIAR ANDALOUS 5* и
TUI MAGIC LIFE Africana? Чудим се между двата

# 370
  • Варна
  • Мнения: 4 923
THALASSA SOUSSE RESORT & AQUAPARK

Мнения?

# 371
  • Мнения: 82
Здравейте! Семейството ни има планирана почивка в Тунис през м.май, но в сайта на МВнР има препоръка за въздържане от пътуване в страната,  което ме притеснява. Моля за актуални отзиви за обстановката, ако имате такива, разбира се.

# 372
  • Мнения: 1 715
Съобщението за въздържане от пътуване го има от началото на пандемията за всяка страна. Отидете на почивка спокойно Simple Smile

# 373
  • Мнения: 286
Здравейте! Семейството ни има планирана почивка в Тунис през м.май, но в сайта на МВнР има препоръка за въздържане от пътуване в страната,  което ме притеснява. Моля за актуални отзиви за обстановката, ако имате такива, разбира се.
Избрахте ли си хотел и оферта?

# 374
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Такава препоръка мисля, че си стои за всички държави в цял свят...Сайтът на министерството за съжаление не се поддържа ежедневно като информация. И има разни не съвсем верни неща.

Имате ли мнения за IBEROSTAR DIAR ANDALOUS 5* и
TUI MAGIC LIFE Africana? Чудим се между двата
И двата са доста добри, да не кажа може би най-доброто, което се предлага през българските туроператори. Ако пътувате без деца и нямате нужда от пързалки - Иберостар. Ако искате и водни атракции Туи Меджик лайф /съответно тук може да се очаква да има повече деца/.

Общи условия

Активация на акаунт