Скоро ДЕКЕМВРИйче сладко ще се гушка с мама и с татко

  • 28 820
  • 767
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 337
Браво! Честито! Да сте живи и здрави и много да се радвате.
Най-хубавото предстои! 😚⚘

# 256
  • Мнения: 1 976
Браво, Лалееее Heart толкова много се радвам за теб и бебо Heart бързо бързо да минава времето и да се прибирате у дома Hug

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 09:52 от Carrie^

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Госпожа Лаленце Честито да е жив и здрав малкият мъж и бързо да се прибирате у дома!

# 258
  • Мнения: 642
Да се разпишем и ние 😍 термин 22.12.2018 34 г.с тегло за сега 2.550 момче. Едрички сме . От 6ти ноември съм в 45 дневния болничен до термин. Болят ме под гърдите ребраатааа бебчо много рита и мърдааа . Вечер няма спане само тоалетна Grinning

# 259
  • Мнения: 576
Лаленцеее, честито, миличка! Нека малкият мъж да расте здрав и спокоен, а че ще е обичан не се и съмнявам. ❤🤗 Бързо възстановяване и прегръдки на теб! 🌹

# 260
  • Мнения: 469
Честито, Лаленцеее! Въй, ревнах от вълнение! Да е здрав, да има късмет в живота, да ви носи много поводи за радост! Бързо възстановяване на теб!

# 261
  • Мнения: 3 902
Честито Лаленце! Прекрасен нов живот с двамата най-чудесни мъже!

# 262
  • Мнения: 1 112
Добре дошъл на младия господин, Лаленце! Да е жив и здрав и много светлина и смях да носи - в себе си и на околните!

П.П. И аз си поревах във ваша чест, ще чакаме с нетърпение и разказ от теб, когато имаш време и сили!

# 263
  • София
  • Мнения: 1 268
Лаленце, прекрасни нови!
Да е жив и здрав юнака! Много да радва теб и цялото семейство! На теб бързо възстановяване! ❤️❤️❤️

Когато имаш време, те чакаме с подробен разказ! Не е имал търпение да се видите, този малкия бонбон 💙😇


Ами, ето че бебевалежа запопна 🙏

# 264
  • София
  • Мнения: 3 390
Лаленце, бързо възстановяване! Simple Smile

# 265
  • Мнения: 276
Лаленцее, честито Simple Smile) много радости с малкия мъж и бързо възстановяване 💋🌷🌷🌷

Чакаме и разказ Simple Smile
Аз тази нощ имах менструални болки, но съм заспала, та явно бебешорка още ще стои на топличко, макар че като я усещам как бута и се разпъва ми е много жал колко й е тясно Sad

Аз вече нямам повече прегледи до термин, само ходя на тонове и се надявам това да е ОК вариант и да не изпусна нещата извън контрол сега точно накрая.

# 266
  • Мнения: 79
Лаленце, честита радост, да е жив и здрав малкият юнак, а на теб бързо възстановяване 🤗

# 267
  • Мнения: 37
Честита радост, Лаленце! Живи и здрави да сте! Повече спокойни нощи ви пожелавам  Simple Smile

# 268
  • Мнения: 951
Аз си лежа в болничното легло и нищо не мога да купя. ......

.......Общо взето се чувствам много неподготвена и ми е толкова криво, че не мога да учваствам в подготовката за малкото ми човече, че ще полудея.
Елвина, ти участваш най-много в подготовката за малкото човече и вършиш най-важната работа в процеса! Ти си най-важният участник в него и единственото нещо, което се изисква от теб ( и нас) е да почиваме повече. Всичко друго е в нашите глави! Скъпите колички, биберони и шишета, които  избираме, както и всичко друго, всичко това е толкова второстепенно, но ни кара да се чувстваме ангажирани. Бебето иска само да узрее в утробата ни, да сме спокойни, да се храним здравословно и да го обичаме и храним . Дали ще спи в легло с балдахин и е облечено от Армани, ич не му дреме. Трябват му усмихната мама, памучни удобни дрехи и майчина прегръдка със спокоен пулс ( а не притеснена, че има нещо, което не е купено/ избрано от нея лично). Онзи ден и аз за малко да се изкуша да купя памперси, но реших, че таткото може по всяко време да го направи. Нямам бебешка козметика, защото и това се купува за нула време.

Иначе и аз харесвам Мустела, с батковците бях доволна.

Кошът за кола имам, нямаше да купувам, но количката е втора ръка и вървеше с кош за кола, но смятам първите месеци ( а и доколкото е възможно) да ползвам коша за новородено, защото ми е много важно бебето да бъде в изцяло легнала позиция, докато му позаякнат мускулите, сигурна съм, че са мислили много, когато са изобретявали тези кошове за кола, ама като видя едно бебе сгънато  и отпуснато като варен макарон в тоя кош, нещо не ми допада. Батковците и тях ги возех в портбебе, което връзвах с колани в колата.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 11:10 от Ванилийка

# 269
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Аххх,никога не ме лъже шестото чувствооо!Честито,Лаленце! Да е жив и здрав малкия прекрасник а на теб бързо възстановяване😘😘

                         Започна се!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт