Скоро ДЕКЕМВРИйче сладко ще се гушка с мама и с татко

  • 28 829
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
Еуфория, шийката не я гледаха този път, не знам защо. Но другата седмица като съм на тонове ще се видим с док и ще настоявам да я погледне. Но вчерашния док каза, че щом е слязла надолу тя вижда дата 17-ти - 20-ти, може и по-рано Simple Smile

# 31
  • Мнения: 951
Chakalova, не влизаш редовно явно - май и твоята лекарка е в Египет JoyJoyStuck Out Tongue Winking Eye
EllieDD - браво на бебка, голяма е пораснала!
Глори - прелагам онези, които се чудят как да предизвикат раждане, да дойдат да поизчистят и оправят при онези, които се чудят на коя кълка да легнат, защото пък трябва да натискат леглото ..Stuck Out Tongue Winking Eye

......Както мъжа ми каза - предишната и тази ти бременност ми съкратиха живота с поне 5 години. :/
Горките ни мъже! Как ги прекарват тия бременности! То не е гадене, повръщане, запек, стрии, киселини, кръвно ( високо/ниско), торби с хапчета, торби под очите ( щото не могат да спят нощем) ,  тежест, вени, хемороиди...месеци наред... Лелеееее....а имат и да перат, гладят, готвят, някои се местят, гледат каки/батковци....а после ще имат дървени цици, нон-стоп висящи бебета по тях, лохии, хормони, висящи престилки, вместо стегнат корем, и пак готвене, пране, гладене...каква е таз мъжка съдба...наказание... Нас кучета ни яли!  Joy Hug
  Днес като споделих на ММ, че на прегледа АГ видя киста на плацентата, каза " Уффф, да дойде 10-ти и да се свършва , че ще полудея вече..."
В интерес на истината те като че ли подскачат повече от нас даже Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 09:28 от Ванилийка

# 32
  • Мнения: 1 113

Глори - прелагам онези, които се чудят как да предизвикат раждане, да дойдат да поизчистят и оправят при онези, които се чудят на коя кълка да легнат, защото пък трябва да натискат леглото ..Stuck Out Tongue Winking Eye


На това му казвам идея! Simple Smile  Хем компания ще си правим, хем няма нужда да се разчита на свекърви/майки да идват да помагат и ще настане мир и разбирателство във всички семейства.   Веднага си предлагам услугите за бърсане на прах (много обичам) и пране, казвайте само къде сте Wink

# 33
  • Мнения: 294
Аз понеже съм едно мрънкало( винаги се оплаквам) когато ми има нещо го казвам и не си премълчавам.
Тук, последните две седмици слаааава Богу при мен болките, наподобяващи менструални ги няма.А, това е чудо защото съм с тях от както разбрах ,че съм бременна.
Контракции си имам всеки ден.Аз също не трябва са се разхождам и завиждам на всяка която може да си го позволи.
Ванилийка, чета ви редовно 😁 и наистина горките мъже.
Моят също след всяка лоша новина казва: Ее да идва по- бързо Декември и да се приключва.
Вендъж изръси:
То контракцийте сигурно болят както, когато имаш разстройство и мн те боли корема🙄🙄🙄🙄
Мммм да, аз се чудех с каква болка точно да го сравня 🤔🤔🤣🤣🤣🤣
Та,въпреки, че се опитват да са съпричастни, горките ни мъже никога няма да ни разберат.

# 34
  • Мнения: 405
Привет и от мен Simple Smile Да споделя, че болкките ми отминаха, записът на тоновете вчера казаха, че е перфектен, аз много се филмирам като стоя сама в стаята с този апарат, като тръгне надолу пулса, моя буквално спира. Но явно е добре Simple Smile Включиха ми и още нещо, което отчита има ли контракции като казах, че ме боли и нищо не отчете. После доктора ме разведри, бях минала да купя разни неща за болницата докато го чаках и той видя торбичката пита ме " Купи ли памперси? Купи ли мокри кърпи? Еднократни гащи?" и накрая каза, че значи оставало само да напише на някакъв лист номера на моето бебе Grinning В края на месеца ще съм на преглед при него да измерва таза, бебето и не знам още какво, за да решим как ще раждам. Миналия път като го каза това си помислих да не е от лекарите, които в последния момент изскачат с необходимост от секцио, но вчера каза, че мисли че ще е нормално, но винаго две седмици преди термин прави такъв преглед. За понижения ми хемоглобин каза, че е супер и че нормата 120 е за "норналните хора", а за "бременните жени" е друго Grinning Следващата ме лекарка ми изписа феротон, малтофер и вит. Д и ще ги пийвам все пак Simple Smile
За изписването, моето семейство е в Русе, а аз в София и май няма да имат възможност да дойдат, а и аз  не искам да ги притеснявам. Имам две сестри с деца и им е трудно. Аз на техните изписвания също не ходих, а ходех уикендите слвд това, за да ги видя за повече време. Ама то сега ще е предколедно и не знам, когато могат са добре дошли, аз няма да се сърдя на никой. Иначе предполагам, че семейството на мъжа ми ще е на линия, ние живеем със свекърва ми така или иначе. За активността, не знам за вас, но аз от 1 седмицаа съм в 45-те дни, допреди това си бях на работа и буквално не смогвам, имам безкраен план със задачи, даже си ги писах онзи ден, зашото ги забравям Grinning

# 35
  • Мнения: 809
Благодаря за темичката 😘 много е хубава 🌼🌸🌼
По въпроса с мъжете моя имам чуство че го е страх повече от мен . Снощи за първи път имах болезнени контракций може би 3-4 през час и малко и той хайвана така се притесни 😁😁😁 само ме питаше мина ли ? Не е ли рано ? Ами сега какво ще правим ? Днес главата го боли от сутринта , не бил подготвен психически . 😁😁😁
Обяснявам му аз че е нормално , все пак съм в 9 месец ще раждам скоро организма трябва да се подготви  , но той пак си знае неговата не трябвало да ме боли така 😆 вместо той мен да успокоява аз него го укоражавам че нява страшно и тези болки са нищо с родилните ☺ опасни са тези мъже
Кураж на всички майчета в болница

# 36
  • София
  • Мнения: 1 268
И аз минава да се отчета. Днес бях на тонове, който са супер, ноо показа, че има и контракции, които аз въобще не усещам. Иии поради тази причина Доки ми направи този гадния преглед мануален, за да види шийката, но всичко е наред, няма изгледи за сега. Просто организма явно почва да се подготвя 😲

И ММ доста се притеснява, милия. Тя природата знае на кой пол да отреди износването на плода 🤣

# 37
# 38
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Оххх покрай EllieDD направо вече ми мирише на бебетааааа.Още някой ден и ще почнат да се пръкват😂😂😂 Обзема ме някаква еуфория😄
Идеята с посещения за чистене е перфектна,особенно пък за у нас😂😂 По този повод- абе хора,колко често бършете прах?!?!?! Дали заради ремонта в нас не знам,но снощи съм изчистила прах в спалнята.Днес сменях чершафи и проветрявах иии искам да ви кажа,че по мебелите е СЛОЙ с прах😳😳😳 Направо не мога да повярвам.Явно всеки ден ще си лъскам и това е.Но в майка ми където живеех до скоро няма такова нещо.Минат два дни и чак тогава вече е за чистене.
Дали пък има значение,че е къща?/сегашния ми дом/.🤔🤔

# 39
  • Мнения: 7
Здравейте мами Simple Smile Редовно ви чета, но все не пиша, защото няма кой знае какво ново Simple Smile Ние вече сме напълно готови с покупките и вече си чакаме бебка Simple Smile Имам вече дата за секцио 20-ти и много бих се радвала ако стискате палци, че вече остана една седмица и аз съм цялата на тръни.. Колкото повече наближава толкова повече се страхувам Sad  Поздрави от Бургас и се пазете, че времето е много болно Simple Smile

# 40
  • бургас
  • Мнения: 624
Здравейте мами Simple Smile Редовно ви чета, но все не пиша, защото няма кой знае какво ново Simple Smile Ние вече сме напълно готови с покупките и вече си чакаме бебка Simple Smile Имам вече дата за секцио 20-ти и много бих се радвала ако стискате палци, че вече остана една седмица и аз съм цялата на тръни.. Колкото повече наближава толкова повече се страхувам Sad  Поздрави от Бургас и се пазете, че времето е много болно Simple Smile


А къде ще раждаш и при кой доктор?

# 41
  • Мнения: 7
В болницата в Меден рудник при доктор Гамишев Simple Smile

# 42
  • Мнения: 633
Ох, момичета, много ме разсмяхте 🤣🤣🤣 горките мъже 😝😝😝

Аз вече имам дата за секцио, обаче стана една обърквация... доктора, който щеше да ме оперира напуска болницата и още не е подписал с друга. В крайна сметка си записах секциото при докторката, която ме следи и с него са си много близки, че да ми е мирна главата и да си имам дата. Единствения проблем е, че датата е много близо до термин и ако човечето реши да излиза по-рано, ще стане мяу и ще тичам да ме режат на тагадък. Затова стягам куфара от другата седмица, че да не трябва да събирам багаж под стрес и да забравя половината неща 🤔.

Яна, стискам палци 😊 всичко ще е наред

За чистенето аз най-мразя прах да бърша, въпреки, че мебелите така ги проектирахме, че да има минимално за бърсане. Има си прах, още повече, че около нас строят огромни сгради и няма как, въпреки, че сме до парк, прахоляка от строежите лети в нас. Бърша веднъж в седмицата и гледам да не се заглеждам. Пода е друго нещо - ако не се мине с прахосмукачка през ден, ставаме като в дивия запад - мъхове и кучешки косми се търкалят на кълбета 😂😂😂

# 43
  • Мнения: 67
И аз имам насрочена дата за секцио - 28.11. (дано издържи до тогава) Ако има още някой с планово секцио да се отчете бързо Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 395
И аз имам насрочена дата за секцио - 28.11. (дано издържи до тогава) Ако има още някой с планово секцио да се отчете бързо Simple Smile
26.11 в Майчин дом - София. Ще се засечем ли с някого? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт