Свекървата иска да живее с нас.

  • 27 261
  • 346
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 275
Милата ми баба казваше "всеки е длъжен да е умен".Аз не разбирам някои жени с коя част от тялото си са си избирали мъжете.Че и акъли дават на всички как да ги чу*акме и да бъдем самотни майки после.

# 316
  • Мнения: 7 006
Много съскане госпожи. А нима децата не са продукт на родителите си преди самите те да произведат продукт и да станат родители?
Анджък де... Laughing

Но що трябва да се съска по родителя,чието отроче си избрал за партньор?
Половинът ни лук ял,ни мирисал,майка му видиш ли виновна?

# 317
  • Мнения: 30 802
Аз силно се съмнявам тоя мъж преди сватбата да е бил с маниери на стопроцентов хипстър-жълтопаветник и чак после да разкрие дълбоко махленската си природа. По-скоро с жената са от една черга, много несъзнателни хора, щом се псуват...и ще си сърбат сега драмите, като нямат акъл.

# 318
  • Мнения: 18 983
Що не се е опитала на мен да ми рекне нещо някоя свекърва, Божеее Simple Smile Това тука е някаква извънземна история, аз не вярвам, че има такива неща чак.

# 319
  • Мнения: 15 619
Анонимната, пази си нервите. Сега бебето е важно.
Опитай да овладееш тоя гняв и не псувай толкова.

# 320
  • Мнения: 26
Така...преди това си бяхме мили и драги, виждайки се за по малко. После се почнаха драмите като забременях-станах лоша. Всяка двойка си има страхотните скандали, макар понякога и за големи простотии (в повечето случаи, защото хората за сериозните неща сядат, мислят и разговарят), но когато се меси трети човек и това е мама вече става лошо. Никой не избира семейството и родителите си, всеки може да се откъсне и да бъде различен. Просто да гледа какво става и да не допуска да бъде такъв. Не може да се слага под общ знаменател. Не мислите ли, че е лошо да караш някой да ти се чувства длъжен и да се правиш на много болен, скачайки на главите на всички? Радвай се там и това е...преди излизахме заедно, канехме я тая жена, приятно, всичко точно...но само аз си мислех така и приемах като чиста монета милите думи😄😄😄😄. То буквално всеки си мисли за етническо принадлежание, дори близките ми, виждайки за какво иде реч. Уви не е етническо! Въпросът е, че тази жена не усеща как губи собственото си дете и внуче. За това старите хора с казали “За тебе мъж-за мен син, за теб жена-за мене дъщеря”. Ако не приемаш-губиш! Виждала съм много неща, много майки, много двойки, но тази бие класациите! Момичета намерих МАЙКАТА НА ВСИЧКИ СВЕКИТА! 😄 Хубаво е, че мъжът ми я вижда дори в момента колко е двулична и с двамата, че ме беше страх да не ми го върне след 10 дни с фабрични настройки. То е такава грозна реалност, че се чудиш да се смееш ли, да ревеш ли! И до другите, които коментират от страна на свекитата! Всеки има грешки! Но се старае да не наранява и да не обижда, да не разваля и да не се меси! Усилия не се полагат само от едната страна, а ти да мислиш, че си прав/а. Всеки се опитва да оправи нещата с добро, но понякога, когато единия отстъпва другия си мисли, че е вечно прав. Някакъв омагьосан триъгълник е това от какво свят светува. Грозни истории, грозни изцепки, лошо отношение и после следва “ама те младите не ни уважават”. Каквото даваш, това получаваш! : )

# 321
  • Мнения: 30 802
На по колко сте години...залагам максимум на 26.

# 322
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ако скоростно не се махнеш от тази къща....просто не ми се мисли какво те чака!

# 323
  • Мнения: 3 177
Anonimnata8, щом сте на едно мнение с мъжа ти, махнете се от там, ограничете свекито, отдалечете се. мъжа ти въобще не разбира какво става, защото като е при теб, кима с глава и се съгласява, като е при майка си, пак кима и се съгласява. никакви мерки за нищо не взема и нищо не предприема. супер чехльо.

# 324
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Анонимна, знам за какво говориш, за това по-добре двете поколения да сте в различни къщи и да не вземе да идва на гости при вас без покана или без да се обади, щото и такива ги има.
Да не би свекърва ти да е от по-старото поколение?Те са някъде родени около/преди 55 година.

# 325
  • Мнения: 14 843
Ама вие заедно ли живеете.Ако е така хич не ви виждам.Няма оправия с такива.
Приятел на съпруга ми е с почти същата майка.Еми..разведе го .
Нищо и никой не можа да я спре.Мамин мунчо го допусна.Как ли не се моли жена му да се махнат.То не бяха драми , театър , " разболявания", линейки.
Махайте се от там ако сте заедно.

# 326
  • Paris, France
  • Мнения: 14 435
Анонимната8, от диабета и е всичко. А диабетът и е от ниска хранителна култура и липса на пипе. Удря и в тиквата. Добре, че си се махнала, защото микробите, които причиняват диабет са заразни. Тази гад ще менструира доста дълго с нейните болести. Аз бих разкарала сина и. Щом се карате отсега само ще ти пречи и ходи по нервите. Гледай си детето и живота и си свиркай!

# 327
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Анонимната8, от диабета и е всичко. А диабетът и е от ниска хранителна култура и липса на пипе. Удря и в тиквата. Добре, че си се махнала, защото микробите, които причиняват диабет са заразни. Тази гад ще менструира доста дълго с нейните болести. Аз бих разкарала сина и. Щом се карате отсега само ще ти пречи и ходи по нервите. Гледай си детето и живота и си свиркай!
По-голяма глупост за диабета не бях чела и чувала никога през живота си.

# 328
  • Мнения: 5 280
Една моя приятелка живее с мъжа си под наем за 90 лв. Стая с преходни баня и малка миниатюрна кухня. По-щастливи не съм ги виждала. Докато бяха при семейството им на уж отделен етаж, за чиито ремонт си плащаха те, а майка му и баща му вдигаха ежедневни скандали от типа "защо ще прекарвате вода горе, тук баня няма ли и кухня, защо си давате парите за плочки в коридора, мозайката какво не ви харесва" и т.н.т. Бяха пред развод и моята приятелка, която винаги иска да угоди на всички денонощно плачеше. Сега се чувстват чудесно.

# 329
  • Мнения: 26
Няма да станат нещата. Аз се махам и отстъпвам...не мога повече. Казах, че си искам багажа в деня на изписване, само да си го прехвърля от едната кола в другата...моят живот също е дар и е толкова важен колкото на всеки друг-време е да го разбера и да почна да се ценя. Явно ще съм като повечето-самотна майка доверила се на путьо зависим от майка си, а днес разбрах, че и от баща си. Живи и здрави да са още 100 години. Само мога да кажа на бъдещите жени с тези проблеми-не вярвайте, че нещата ще станат в бъдеще, бъдещето е сега, а не някъде в необятното. Това ще бъде най-големият ми урок в живота. Съжалявам, че трябваше да се случи. : ) Някъде там може и да срещна мъж с главно М, но да ви кажа вече не изпитвам и нужда-важни сме аз и бебето ми. Благодаря за съветите и мненията на всяка една от Вас!

Общи условия

Активация на акаунт