Махане на решетката на леглото - от кога?

  • 1 682
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Стига бе... не е ли голяма на 3 г. да е с решетка.... Rolling Eyes
На моята й махнах решетката в момента, в който успя да я прескочи.. на година и 2-3 м. беше по спомени.. Оттогава спи без решетка, падаше от време на време като зряла круша от леглото, ама аз слагах възглавници на пода и освен рев не е имало други проблеми.. Е, научи се да не пада.. Тя по-скоро се свличаше с краката надолу  Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
П.С. А не те ли е страх повече от това, че може да падне прескачайки решетката! Александра като я видях да щъка из коридора след като я оставих в леглото и си представих как е прескочила... лошо ми стана при идеята как е можела да падне...

# 17
  • Мнения: 2 332
Стига бе... не е ли голяма на 3 г. да е с решетка.... Rolling Eyes
...
Умрях от срам  Embarassed... и досега не мога да махна решетката на Йоана, казва, че ще и падне одеалото иначе... Иначе - през деня (почивните дни) спи без решетка, ама нощем - ц. Но, живот и здраве, ще сглобяваме 2-етажно легло и, ще не ще, ще трябва да свикне в "голямо" легло без решетка.

Скорпионка, щом детето иска - махай я веднага, да не попаднеш после в моята ситуация Wink.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 605
Но, живот и здраве, ще сглобяваме 2-етажно легло и, ще не ще, ще трябва да свикне в "голямо" легло без решетка.

Напротив, пак ще е оградена, точно както тя иска   hahaha

# 19
  • Мнения: 2 332
Но, живот и здраве, ще сглобяваме 2-етажно легло и, ще не ще, ще трябва да свикне в "голямо" легло без решетка.

Напротив, пак ще е оградена, точно както тя иска   hahaha
Защо?

П.П. Знаеш ли, че син ти (ако е роден на 7-ми септември 2001) е астрален близнак с дъщеря ни?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
Слагаш един стол до леглото и готово!  Peace

# 21
  • Мнения: 14 654
махнахме решетката,когато цецо стана на година и половина. ако ще обезопасяваш по накакъв начин пространството до леглото, по-добре с възглавници. между стола (табуретката) и леглото детето може спокойно са се изтърси и да се удари още по-гадно

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 605
Защо?
П.П. Знаеш ли, че син ти (ако е роден на 7-ми септември 2001) е астрален близнак с дъщеря ни?  Mr. Green
Много хубаво съвпадение!
Докато чакахме бебата и ние направихме двуетажно лего, а то задължително е с хубава стабилна преграда.

# 23
  • Мнения: 2 332
Защо?
П.П. Знаеш ли, че син ти (ако е роден на 7-ми септември 2001) е астрален близнак с дъщеря ни?  Mr. Green
Много хубаво съвпадение!
Докато чакахме бебата и ние направихме двуетажно лего, а то задължително е с хубава стабилна преграда.
На нас ни подариха 2-етажно легло, но не съм го видяла още... Може пък да е различно?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
Още сме си с решетката. Мисля да я махнем към 3 г като и направим стаята. Ако дотогава не се оплаче, че вече не я иска... Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Мисля тази вечер да я махам,
Онзи ден застана на страничната решетката по корем докато се опитвахме да  я приспим.Прехвърли крака и се изтласка и дотам не ми се мисли ако беше го направила ако не бяхме в стаята. На 1 година и 9 месеца  е почти.
Решила съм да постеля един юрган сгънат на две до кошарата.
Утре ще пиша резултата какъв е от първата нощ.

# 26
  • Мнения: 3 447
Според мен можеш да махнеш решетката, но да оставиш матрака на ниското ниво - така че ако падне, да е от височина 15-20 см. Аз, живот и здраве, мисля така да направя.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Да ви кажа какво стана, свалих решетката детето доволно си ляга и се радва че го прави само и това докато не сложих одеяло на земята, заряза млякото и слезе да се търкаля на пода.Така един час сто пъти ляга на леглото и слиза на земята. Накрая ми писна и и сложих решетката протестира 5 мин. ама беше много изморена и заспа.  Утре през деня мисля пак да сваля решетката да свикне с леглото.
лека вечер

# 28
  • Мнения: 7 821
Да ви кажа какво стана, свалих решетката детето доволно си ляга и се радва че го прави само и това докато не сложих одеяло на земята, заряза млякото и слезе да се търкаля на пода.Така един час сто пъти ляга на леглото и слиза на земята. Накрая ми писна и и сложих решетката протестира 5 мин. ама беше много изморена и заспа.  Утре през деня мисля пак да сваля решетката да свикне с леглото.
лека вечер


Сложи, одеалото след като заспи.
Успех

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Иво беше на 2г. и половина някъде когато махнахме решетката. Счупих я по невнимание и докато баща му я оправи спеше без нея. Слагах възглавници до креватчето да не се удари, ако падне, но се оказа, че той всъщност не пада. И така-не я сложихме повече. За толкова време е падал само един път, но не беше страшно, защото креватчето му е много ниско и не падна от високо. Само се стресна (не, че това не беше гадно, но не се удари).

Зависи как спи детенцето. Племенницата ми ужасно много се върти и при нея и немислимо на този етап да спи без решетка.

Общи условия

Активация на акаунт