Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 474
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 770
 Здравейте!
  Чакам едно обаждане. Как да го забързам, да се случи по - бързо?

Здравей. Изобщо прекрати да го чакаш и да се съсредоточаваш върху това, най-добре го забрави напълно и си кажи - каквото и да става ми е все едно. Знаем, че когато човек се откаже напълно и си тръгне от спирката автобуса идва.

# 541
  • Мнения: 240
 Здравейте!
  Чакам едно обаждане. Как да го забързам, да се случи по - бързо?

Здравей. Изобщо прекрати да го чакаш и да се съсредоточаваш върху това, най-добре го забрави напълно и си кажи - каквото и да става ми е все едно. Знаем, че когато човек се откаже напълно и си тръгне от спирката автобуса идва.
Благодаря! Ще опитам.
То бива доста неща да забравя,  за да се случат... Но как Simple Smile

# 542
  • Мнения: 1 751
И аз съм тук. Отново объркана и не знаеща какво иска. И сега, накъде? Каква техника за успокояване да ползвам и за решителност. Ами, не става и това е!!! Изнервена съм и отчаяна.

# 543
  • Мнения: 4 770
 Здравейте!
  Чакам едно обаждане. Как да го забързам, да се случи по - бързо?

Здравей. Изобщо прекрати да го чакаш и да се съсредоточаваш върху това, най-добре го забрави напълно и си кажи - каквото и да става ми е все едно. Знаем, че когато човек се откаже напълно и си тръгне от спирката автобуса идва.
Благодаря! Ще опитам.
То бива доста неща да забравя,  за да се случат... Но как Simple Smile

Ами този живот ни е даден да го живеем, а на да седим, да мислим и да чакаме. Живей тук и сега, иначе когато придаваш прекалено голяма важност на нещо му оказваш излишен натиск и  твърде много внимание и така пречиш на материализирането му. Ироничното е, че и с хората е същото, напук на всяка справедливост.

Ани, разбери първо и си отговори честно от какво си изнервена и отчаяна и едва тогава се опитвай да слагаш нещата в ред.

# 544
  • Мнения: 240
 Здравейте!
  Чакам едно обаждане. Как да го забързам, да се случи по - бързо?

Здравей. Изобщо прекрати да го чакаш и да се съсредоточаваш върху това, най-добре го забрави напълно и си кажи - каквото и да става ми е все едно. Знаем, че когато човек се откаже напълно и си тръгне от спирката автобуса идва.
Благодаря! Ще опитам.
То бива доста неща да забравя,  за да се случат... Но как Simple Smile

Ами този живот ни е даден да го живеем, а на да седим, да мислим и да чакаме. Живей тук и сега, иначе когато придаваш прекалено голяма важност на нещо му оказваш излишен натиск и  твърде много внимание и така пречиш на материализирането му. Ироничното е, че и с хората е същото, напук на всяка справедливост.
Много си права Петенце.
Благодаря ти! 😍

# 545
  • Мнения: 1 872
Проченох за метоза капчица роса,пишеш проблема  с молив с гума и си представяш,че по молива се стичат капчици които отмиват проблема,и потупваш с молива ,но не разбрах с гумичката изтрива ли се нарисаното на листа или какво,нещо не схващам смисъла или не съм го разбрала като хората
..

# 546
  • Мнения: 56
Не се изтрива , просто потупваш с гумичката по думата и си представяш, че капчици роса се стичат по молива и отмиват написаното.

# 547
  • Мнения: 1 872
Здравейте,проченох и за метода хоопонопоно ,този метод помага ли ,ако сте скарани с някой да си оправите отношенията и действал ли е при някой от вас,до колко време е идвал резултат?Innocent

# 548
  • София
  • Мнения: 176
За оправяне на взаимоотношения аз имах много добър и бърз резултат след разговор с Висшия Аз на човека, с когото се бях отдалечила за дълго време. Буквално дни.

# 549
  • Мнения: 1 872
За оправяне на взаимоотношения аз имах много добър и бърз резултат след разговор с Висшия Аз на човека, с когото се бях отдалечила за дълго време. Буквално дни.
Това е супер резултат ,но аз едва ли знам как да го направя това Satisfied

# 550
  • София
  • Мнения: 176
Обикновен разговор си представи. Може да е на ум, а ако искаш и на глас. Но не се обръщаш към човека, с когото имаш нещо да оправяш, а към онази част от него, която е неговият дух, който е съществувал и още преди той да избере това тяло, в което да се роди. И се обръщаш към него и си казваш всичко, което ти е на сърце, и може да ти изникват и негови отговори... И просто си водите диалог и си изяснявате каквото имате недоизказано. Благодариш му накрая, за това че ще разреши ситуацията по най-добрия за всички ви начин и толкова. Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 872
Обикновен разговор си представи. Може да е на ум, а ако искаш и на глас. Но не се обръщаш към човека, с когото имаш нещо да оправяш, а към онази част от него, която е неговият дух, който е съществувал и още преди той да избере това тяло, в което да се роди. И се обръщаш към него и си казваш всичко, което ти е на сърце, и може да ти изникват и негови отговори... И просто си водите диалог и си изяснявате каквото имате недоизказано. Благодариш му накрая, за това че ще разреши ситуацията по най-добрия за всички ви начин и толкова. Simple Smile

И вие сте го пробвали и се получама така ли?Blush

# 552
  • София
  • Мнения: 176
Да, точно така. При мен по този начин се случиха нещата.
Не търсете само сложни и непостижими похвати. Понякога може и да бъде доста лесно Simple Smile

# 553
  • Мнения: 4 770
Христос воскресе! Здраве, любов, благословение и безчет чудеса!

# 554
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен!
За работещите техники има цяла страничка в началото на темата,допълвана именно от изпробвали я ,работещи са и са подробно описани. Желая  на всички ползотворен ден изпълнен с чудеса!

Общи условия

Активация на акаунт