На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 22

  • 109 254
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 271
Благодаря за споделената информация!
Аз имам въпрос-Работят ли в НЕДЕЛЯ Марги , Кипа и новия МОЛ в Одрин?
Работят.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за споделената информация!
Аз имам въпрос-Работят ли в НЕДЕЛЯ Марги , Кипа и новия МОЛ в Одрин?
Да. Но вече Кипа е Мигрос

# 617
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Благодаря за споделената информация!
Аз имам въпрос-Работят ли в НЕДЕЛЯ Марги , Кипа и новия МОЛ в Одрин?
Трудно е да се чете, знам. По-лесно е да се пита. Върнете се 2-3 стр. назад и ще откриете отговора на въпроса.
Благодаря, намерих го!

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте,
 
в Мигрос вече някаква друга марка лимонада продават, не е Uludag. Някой може ли да подскаже в кои магазини я има лимонадата Uludag? Благодаря

# 619
# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Здравейте,
 
в Мигрос вече някаква друга марка лимонада продават, не е Uludag. Някой може ли да подскаже в кои магазини я има лимонадата Uludag? Благодаря

В Карфур,Бим,Бизим,има Uludağ,но аз съм виждала само с лимон,а има и мандарина,ягода,грейпфрут,нар,горски плодове,които съм намирала само в Мигрос.

# 621
  • Мнения: 19
Да попитам
ако паспорта ми изтича на 20ти
 а искам да отида до Одрин на 8
за един ден ще има ли проблем на границата

# 622
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Току що разгледах брошурата на Мигрос за 6-19 декември. Жизненоважната изчезнала лимонада е там, но пропуснах да видя на коя страница. Та освен да се чете, явно трябва и да се гледа, като влезеш в магазин.

# 623
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Да попитам
ако паспорта ми изтича на 20ти
 а искам да отида до Одрин на 8
за един ден ще има ли проблем на границата
Не, няма.

Лимонадата вероятно е била свършила и затова е липсвала. Вероятно на следващия ден ще заредят, ако имат в склада.

# 624
  • Варна
  • Мнения: 495
И в Бим има.

# 625
  • Мнения: 8 759
Търся този чай ,
Виждали ли сте го някъде ?
Колко струва ?
 

# 626
  • Мнения: 89
Какви препарати си купувате за съдомиялна ?
Обикновено Fairy, но последния път взех на Pril, че бяха по-изгодни. И от двата съм доволна. Гледам да са комбинирани таблетките 3 или 4 в 1
Може ли снимка

# 627
  • Мнения: 563
Този Уикенд има базар на занаятите в мол Ераста--подправки, млечно продукти, меса, труший, кафе, зехтин и маслини.
Цените са добри и е доста интересно.
Цените на пазара са завишени изкуствено. На главната ядки, плодове и  зеленчуци бяха по евтини от тези на пазара.

# 628
  • Мнения: 5 386
Вметка : туршиИ , също и :  позициИ, станциИ, вариациИ, констатациИ, корелациИ, илюстрациИ...... Думи в мн.число с "иИ", няма дума в мн. число, която да завършва на "й".

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Ти пък, не се дразни от окончания,
Представи си че на човека, българският не му е майчин, все пак тук пишат разни хора.

Общи условия

Активация на акаунт