Приспивате ли на гърда?

  • 2 191
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Винаги!

Забелязах, че в слинга засипива и без цица, но и аз като Крейзи чак се учудвам от това.

# 16
  • Мнения: 393
Да.Безотказно заспива докато суче. LaughingСамо като е в количката може и без.

# 17
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Отговорих понякога.

До околко месец и половина-два след раждането приспиването беше на гърдата, ако е на разходка (с мен или баща си) - в слинга или количката. После, освен на гърдата, вечер започнахаме да го приспиваме без асбсолютно никакъв проблем и по други начини.

Постепенно колкото повече растеше, толкова повече заспиванията на гърдата намаляваха и сега са доста рядко, обикновено като е много уморен, защото кърменето преди заспиване ни е част от ритуала за сън.

 Това, че синът ми може да бъде приспиван по различни начини и от баща си от доста малък, си е голям плюс. Най-пълноценно оцених това когато бях болна  и друсах апартамента с кашлицата си доста време, при което магаренцето се стряскаше и беше абсурд да заспи докато съм наоколо.

 Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 20:43 от Червената Кралица

# 18
  • Мнения: 3 205
Вечер само така заспива. Макар че снощи му инсталирахме биберон след банята (докато се оправя и приготвя) и щеше и само с него да си заспи.

През деня не правя нищо специално, за да го приспя, ако иска да спи след кърменето, ако не - играем си, а той по някое време просто си се унася.

# 19
  • Мнения: 2 556
Само така заспива. Единствения друг вариант е навън в количката на разходка. Но вкъщи да заспи без да суче - изобщо не става. Вече се виждам в чудо, защото се буди нон стоп и нощем пак за да суче  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 863
да,само така заспиваме Simple Smile

# 21
  • Мнения: 271
Ние през деня се приспиваме с гушкане на спалнята, но вечер след баня само цицка помага да дойде сънчо Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 4 242
Само навън заспива сама в количката, у дома сме на цица Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 671
Да, редовно като е изнервен или нещо не в добро разположение така си заспива  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 381
В повечето случаи-да Grinning

# 25
  • Мнения: 3 760
Гласувах с "понякога", защото се случва и да заспи докато суче... Но общо взето будува известно време след хранене.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 737
Дааа!
Коженият биберон е отлично средство за приспиване при нас.

# 27
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да

# 28
  • Мнения: 1 503
Ами отговорът ми е понякога,запощо не на  всяко кърмене заспива.Понякога дори и вечер нр заспива на гърда.хапва ,смее се малко с тати и заспива сам.

# 29
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
През деня за приспиване ползвам бибата и гушкане, но не люшкане!, а топла мамина прегръдка, а вечерта и за през ноща, гърдата е единственият начин! То, и за това си спим заедно де! В много редки случай през ноща се задоволява с биберона!

Общи условия

Активация на акаунт