Depeche Mode - VIP пропуски за бременни!!!

  • 1 658
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 469
Здравейте, момичета!

Аз съм въпросната Руми и НЕ РАБОТЯ в СМЕ, не съм ОРГАНИЗАТОРКА, а просто съм фен на Depeche, бременна съм в 8ми месец, но твърдо съм решила да отида на концерта и понеже имаме някакви познати в СМЕ реших да ги помоля поне да влезем на концерта БЕЗ ДА НИ БЛЪСКАТ (Цветина и точно за това не е даден телефон на СМЕ - това е нещо, което правя по СОБСТВЕНА ИНИЦИАТИВА, защото с нашият бъдещ татко имаме тази възможност!).

Въобще не става въпрос за специални пропуски или доплащане на каквото и да било - става въпрос за вход, през който да влезем бременните без да ни блъскат. Когато влезем всеки ще отиде в зоната, за която има билет.

В понеделник ще кажа за колко човека става въпрос и след това ще звънна на всички, които са ми се обадили да им кажа каква точно ще бъде организацията, защото пак повтарям ТОВА НЕ Е СПЕЦИАЛНО, ПРЕДВАРИТЕЛНО и ОФИЦИАЛНО ОРГАНИЗИРАНО - това е приятелски жест.  Никого не насилвам, никого не агитирам - аз за себе си искам да съм сигурна, че поне ще вляза без да ме блъскат. А вие - както прецените. Всеки, който иска е добре дошъл.

Очаквам да ми звъннете НАЙ-КЪСНО ДО ПОНЕДЕЛНИК!


P.S.
LejCherry, съжалявам, но когато си ми звъняла (11.21 ч.) просто бях в банята.

Sheherezada, ако искаш - да звънни ми и ми кажи за къде имаш билет и ми дай някакъв телефон, на който да ти звънна след понеделник да ти кажа какво правим  Grinning.

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 16:19 от zvanche

# 16
  • София
  • Мнения: 277
много благодаря на таткото, който внесе допълнителните разяснения относно организацията и чия е инициативата всъщност...аз просто пуснах темичката от името на Руми. Под ВИП пропуски имахме предвид за бъдещи мами, които вече си имат билети да бъде осигурен по-безопасен достъп до залата, защото знаете какво меле става на входовете по принцип...
желая ви леко бременеене и... да се забавлявате

# 17
  • Мнения: 306
Здравейте, момичета!

Аз съм въпросната Руми и НЕ РАБОТЯ в СМЕ, не съм ОРГАНИЗАТОРКА, а просто съм фен на Depeche, бременна съм в 8ми месец, но твърдо съм решила да отида на концерта и понеже имаме някакви познати в СМЕ реших да ги помоля поне да влезем на концерта БЕЗ ДА НИ БЛЪСКАТ (Цветина и точно за това не е даден телефон на СМЕ - това е нещо, което правя по СОБСТВЕНА ИНИЦИАТИВА, защото с нашият бъдещ татко имаме тази възможност!).

Въобще не става въпрос за специални пропуски или доплащане на каквото и да било - става въпрос за вход, през който да влезем бременните без да ни блъскат. Когато влезем всеки ще отиде в зоната, за която има билет.

В понеделник ще кажа за колко човека става въпрос и след това ще звънна на всички, които са ми се обадили да им кажа каква точно ще бъде организацията, защото пак повтарям ТОВА НЕ Е СПЕЦИАЛНО, ПРЕДВАРИТЕЛНО и ОФИЦИАЛНО ОРГАНИЗИРАНО - това е приятелски жест.  Никого не насилвам, никого не агитирам - аз за себе си искам да съм сигурна, че поне ще вляза без да ме блъскат. А вие - както прецените. Всеки, който иска е добре дошъл.

Очаквам да ми звъннете НАЙ-КЪСНО ДО ПОНЕДЕЛНИК!


P.S.
LejCherry, съжалявам, но когато си ми звъняла (11.21 ч.) просто бях в банята.

Sheherezada, ако искаш - да звънни ми и ми кажи за къде имаш билет и ми дай някакъв телефон, на който да ти звънна след понеделник да ти кажа какво правим  Grinning.

ех, Звънче, невероятна идея   bouquet, стискам палци всичко това да стане както трябва и много бременни момичета да влязат спокойно да гледат любимата си група
аз така и не си купих билет, тъжа си тука всеки изминал ден все повече и ме е яд на пустия късмет (т.е. на липсата на такъв   Cry)
незабравими преживявания ви желая на 21ви и ще разказвате после

# 18
Аз имах билет и го върнах - реших че ще е много пренаселено  smile3511

# 19
  • Мнения: 815
звънче, още веднъж те поздравявам за инициативата- ако съм прозвучала грубо извинявай- не е било нарочно- просто разпитвах, за да съм наясно за какво става дума- похвално е,че се опитваш да помогнеш и на други майчета,  а не да решиш проблема си едностранно за себе си

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 469
Цветина    NP  Flutter balloon  balloon
Само се чудя з newsm78 ащо само една бъдеща мама ми се е обадила до сега - тук четох за толкова много момичета  Confused Confused

# 21
  • Мнения: 815
ами аз примерно ще ходя с мъжа ми и още 6 човека най- малко и не ми се иска да се разпокъсваме, че ако се загубим става страшно- аз съм голяма шмата- много лесно мога да се разсея и край!

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 469
ами аз примерно ще ходя с мъжа ми и още 6 човека най- малко и не ми се иска да се разпокъсваме, че ако се загубим става страшно- аз съм голяма шмата- много лесно мога да се разсея и край!
Абсолютно.
То със всички е така - лошото е, че като звъняхме да се разбираме забравихме да питаме за придружителите (пустата му бременност ми е изпила мозъка - сетих се ама късно). В понеделник ще уточня и това нещо. Никой не ходи сам на концерт (особено ако е бременен  Wink)

# 23
  • Мнения: 2 957
Аз имах билет и го върнах - реших че ще е много пренаселено  smile3511

Ами то ЩЕ Е много пренаселено:)Това че ще влезеш от някъде спокойничко не значи че вътре няма да те облъскат хубаво.Докато бях бременна не се съобразяваше никой-нито в автобуса,нито по опашки...никъде,а какво остава на концерт (и то на Депеш) където всички са превъзбудени,нагъчкани,а някои и почерпени.

# 24
  • Мнения: 111
Ами то ЩЕ Е много пренаселено:)Това че ще влезеш от някъде спокойничко не значи че вътре няма да те облъскат хубаво.Докато бях бременна не се съобразяваше никой-нито в автобуса,нито по опашки...никъде,а какво остава на концерт (и то на Депеш) където всички са превъзбудени,нагъчкани,а някои и почерпени.

Абсолютно съгласна! От дете слушам Депеш, но не мога да си позволя риска да получа лакът в корема.А и никой няма да гледа мен Naughty!   Пожелавам на тези,които ще ходят- успех и да има около тях кръг от приятели,които да ги пазят Simple Smile

# 25
  • Мнения: 145
Бях на концерта и видях някои бъдещи мами там. Споделете как се чувствате след това уникално преживяване? Как се отрази концерта на вас и бебоците?

# 26
  • Мнения: 2 332
Бях на концерта и видях някои бъдещи мами там. Споделете как се чувствате след това уникално преживяване? Как се отрази концерта на вас и бебоците?
Невероятно се чувствах през цялото време! Не съм седнала, денсех, пях/виках, ръкомахах, ръкоплясках... Бебчо се беше кротнал (мисля че чак към 24 седмица започват да чуват) - май вибрациите го успокоиха. Чак като си легнах започна да мръдка Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 132
И аз бях там- супер изживяване беше,момичета!Видях някои от вас, но съм сигурна , че всички си изкарахме страхотно и никоя не е имала проблеми. Sunglasses
Публиката беше доста възпитана, не е имало блъсканици и диви изпълнения, опасни за нас.
А за "ДМ"- нямам думи-пълно себераздаване!!!!
 lovekiss
Никога няма да съжаля, че отидох, пожелавам на всички ви подобни приятни емоции! newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 7 191
За съжаление чак днес порових и видях темата за "вход за бременни", така че си влязох през обикновения вход 3, и всичко си беше абсолютно ОК, никакви проблеми, никаква блъсканица. На излизане даже още по-лесно мина. Това го казвам по повод рисковете да идеш бременна на концерт - ми нямаше такива! Даже на бебето май му хареса, щото се беше кротнало Laughing
Пък иначе - просто велик концерт, каквото и да кажа, не може да се опише!!!!!!! Rolling Eyes Grinning

# 29
  • Мнения: 1 671
И аз си влезнах спокойно, никой не ме е блъскал, публиката беше много културна. А бебо как хубаво заспа още в началото, веднъж не ме изрита в корема. И даже за тоалетната едно момиче ми отстъпи място - да не чакам. През цялото време подскачах като луда и накрая бях и много прегракнала от викане. А Депеш бяха страхотни и даже мъжът ми, който дойде само като "охрана", че уж не ги харесва, сега ми задигна половината дискове да си ги слуша в офиса. И навсякъде разправя какъв страхотен концерт е бил.

Общи условия

Активация на акаунт