Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 245

  • 56 671
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 034

Здравейте отново  wavey

Злати Hug, Линка Hug

Имаме нова снимка на Майя и Топрак Peace
Дали е подарък от/за РД? Flutter



О, има още от РД .. newsm68


Канти  Hug мерси за снимките!  bouquet
Хванали са най-вълнуващия момент в един детски рожден ден - нетърпеливото отваряне на подаръците!  Joy
Само че защо сега ги пускат тези снимки , докато Туба я няма. Или вече се е върнала?  newsm78
Днес имаше интересни новини, а си останахме само трите.  ooooh!
Сега ще споделя два колажа с партньори, но третия ми е любим.




Познайте коя двойка е изобразена ... Laughing



Готино, нали... Креативни са някои фенове, хареса ми!  Peace



Лека нощ!  Hug

# 691
  • Мнения: 5 765
Здравейте Hug
Линка Hug Канти HugЗлати HugБлагодаря ви за споделените през вчерашния ден, много новини,снимки,колажи,за всичко.Благодаря ви. bouquet

                                        

Радвайте се на положителните неща, които ви се случват.
Дори да са малки, те със сигурност ще ви накарат да се чувствате добре.
Да бъдем благодарни за всичко, което имаме и вяра, че най-доброто предстои!
Щастлив и цветен Вторник от мен!

     

                                          



Каква си кралица, според месеца на раждане!

Скрит текст:
Януари. Кралицата на издръжливостта и търпението

Тези жени се сблъскват с всякакви неприятности и превратности на съдбата, които са на пътя им, те гледат с високо дигната глава. В такива ситуации такава кралица не се оплаква на никого за нищо, а напротив, изслушва проблемите на другите и споделя на тях полезни съвети. Въпреки това, ако търпението на тази жена все още е достигнала границата си, по- добре е да не явяваш на пътя й. Изневярата със сигурност няма да прости.

Февруари. Кралица, която няма да спре пред нищо
Тези жени са изключително твърди, горди и уверени, но това изобщо не ги прави лоши. Те са естествени лидери, които никога не спират пред нищо и могат бързо да вземат решения. Благодарение на развитата интуиция, такива дами виждат хората директно.

Март. Кралицата е истинска дама
Те са много уязвими, чувствителни и нежни, а в някой моменти, когато тези жени са
упорити, изглежда доста очарователно. Такива дами имат безупречен вкус и като магнит привличат към себе си истински царе, готови да предпазят и защитят своите дами от всякакви неприятности.

Април. Възстаническа кралица
Тяхната особеност не е, че те обичат да нарушават правилата, а факта, че имат свои
собствени . Тези жени се отличават и с ненадмината женска привлекателност,
благодарение на която на пръв поглед завладяват мъжете. Те са решителни, целенасочени и искрени.

Май. Кралица на воини
Може да не осъзнаете, че вътре в тази изискана дама е истински войн, честен и
безкомпромисен. При такива жени несъвместимото е комбинирано – те могат да бъдат
едновременно и отлични домакини, и отлични лидери със завидна сила на воля и
решителност.

Юни. Кралица пророчица
По природа тези царици са много добри и се опитват да избегнат всякакви конфликти. Те са добре запознати с хората и имат развито шесто чувство, което им помага да предвиждат бъдещето, въпреки че в младостта си тези жени обикновено не се доверяват често на своя дар.

Юли. Кралица на сърцето
В детството такива жени са очарователни момичета, които в крайна сметка се превръщат в мощни съпруги и майки. Мъжете са луди по тях – с годините красотата на тези кралици процъфтява. Самите жени обаче не придават голямо значение на външния си вид.

Август. Кралицата- лидер
Тези жени са истински лидери, които могат да водят хората. Най-често те постигат
значителни висоти в живота, но най-важното за тях е семейството и домът. Такива дами са много честни и искрени.

Септември. Кралицата магьосница
Характерът на тези жени може да бъде много различен, но те обикновено са обединени от едно нещо – талантът да създават от нищо чудо. Такива дами могат да бъдат много педантични и прекалено фокусирани. Те са големи домакини и майки.

Октомври. Кралицата на чувствата
Дори външно тези кралици да изглеждат доста хладни, лед и пламък се събрали в тях.
Такива жени са способни да направят така че мъжете да полудеят от тях.

Ноември. Кралица вещица
Такива дами са невероятно очарователни и страстни жени, които се отдават на любов . Те са добри психолози и лесно предсказват намеренията на други хора. Поради своята
вещица те често сънуват пророчески сънища.

Декември. Кралица скитник
Тези жени могат да живеят целия си живот на едно място, но в сърцата си те ще мечтаят за нещо далечно и възвишено. И техните мечти се сбъдват най-често! Освен това тези кралици имат несравним чар и приятен характер.

                          

Добър да ви е денят. bouquet

# 692
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

Здравейте отново  wavey

Злати Hug, Линка Hug

Имаме нова снимка на Майя и Топрак Peace
Дали е подарък от/за РД? Flutter



О, има още от РД .. newsm68



Много са сладки Мая и Топрак, какви интересни партита им правят за РД мама и тате, а и все различни - личи си, че артистични души... както родителите, така и принцесите им  Simple Smile

А по въпроса за филма на Умут... станах разногледа - кое инфо е вярното?  newsm78

Това на Бирсен или статия от пресата? От наблюдение в годините...  Wink май на Бирсен вярвам повече, статии много и измислени сме срещали, за които и опровержения са излизали после, та... Ето какво е написала Бирсен - ''Бирсен Алтунташ пишет:
Поклонники Тубы Бюйюкюстюн ждали новостей о фильме или сериале с участием актрисы. Но новость о новом проекте исходит от возлюбленного Умута Эвиргена, владельца сети ресторанов высокого уровня, который руководит съёмками короткометражного фильма под названием «Хорошая Еда Убивает» В короткометражном фильме примут участие актриса Седа Акман, знаменитый шеф-повар Хазер Амани и актер Бурак Ямантюрк.''

А пък най-добре ще разберем и кой е прав, когато филмът се появи  Wink

Засега аз спирам да се питам по този въпрос и чакам времето да покаже, дали някое издание не си измисли история за да има все пак четен и коментиран материал, който по принцип и не обижда, с това да подлежи на санкции, а само обърква и разстройва някои от най-верните фенове на Туба, особено такива, които не харесват Умут... Аз обаче нали нямам проблем с това кой точно е до Туба, а приемам всеки, който я прави щастлива, то и сега няма за какво  да раздувам повече тези писачески истории и имам търпението да почакам и отговорите, тоест... повече инфо за филм.  Peace



И нещо от фенска страница от... ИНДОНЕЗИЯ  Wink Simple Smile



Хубав ден на всички!  Peace

# 693
  • Мнения: 41 946
Добро утро! Hug Hug Hug





Канти Hug,благодаря за снимките с рожденничките! bouquet И аз ги видях,но вече ги беше пуснала! Wink

Линка Hug,за късния пост! bouquet

Вичи Hug bouquet Цвети Hug bouquet

За новините кое истина и кое-не,времето ще покаже! Peace
Вече гледам 6 сериала,като за 3 следя за инфо! Wink Другите ги гледам направо с превод! Laughing



филмите с Туба...


Желая ви щастлив вторник! bouquet

# 694
  • Мнения: 4 535


Привет, привет!  Hug Hug
Не знам защо Туба замина за Париж, но знам защо аз съм "там" от няколко дни Wink Защото тече седмицата на модата и хвърлям по едно око на ревютата. Не, че разбирам от мода, не че се обличам така..ама приятно е да гледаш нещо красиво Grinning
Та снощи мина ревюто на Ели Сааб под заглавие : Жената, като морска богиня

Ще ви покажа няколко модела, при които си казах : "Ние с Туба това вече сме го минали"  Laughing





Водещи в колекцията на модна къща „Ели Сааб“ (Elie Saab) бяха нюансите на тюркоазено, розово, златисто, червено и синьо, а силуетите бяха феерични и елегантни. /от интернет/


Еми, ...  Sunglasses
Хубав ден на всички желая! Peace

# 695
  • Мнения: 10 034
Здравейте! Heart Exl



Писах, писах и изведнъж комп. маркира поста и го изтри! RageRageRage
Както и да е, ще повторя набързо!
Благодарности за днешните участници в темата – Вичи, Злати, Цвети и Надин! Revolving Hearts
Вичи, хубави нови сн. от РД на момичетата, и Онур се вижда още веднъж, а за тази снимка казват, че дамата в бяло е Хандан ханъм.



Цвети ще се окаже права, че статията е лъжлива, а Бирсена е права. Ето и нова публикация от днес


Цитат
Бирсен Алтунташ:
"Туба Бюйюкюстюн не снималась в короткометражном фильме её возлюбленного Умута Эвиргена «Хорошая еда убивает». В дни съёмок она была в Париже и поделилась фотографиями. Несмотря на это, вышли и распространились везде новости, что она снималась в фильме."


Вчера в Испания стартира ДК по нов и непопулярен канал и в 16.00 часа, тъкмо като е свършила сиестата на испанците. Предполагам, че по това време гледат повече домакини и пенсионери. Независимо от това, вчера са постигнали един отличен рейт, но това е само първи епизод. Ще видим нататък.


Цитат
Сериал "Джесур и красавица", начавшийся вчера в Испании, главные роли в котором исполнили Туба Бюйюкюстюн и Кыванч Татлытуг, стал лучшим дебютным сериалом 2019 года, сделав лучший старт в истории канала. Вчера сериал посмотрели 336 тыс.зрителей. Кроме канала Divinity, сериал начнут транслировать на испанском частном телеканале Telecinco (один из крупных коммерческих испанских телеканалов), который принадлежит итальянской компании Mediaset.


А сега по следите на една стара реклама на Туба.
На снимката отдолу се виждат участничките с днешната им визия.
Втората девойка си е направила операция и се е превърнала в младеж, както виждате.





Лека нощ! Two Hearts

# 696
  • Мнения: 5 765
Здравейте Hug
Линка HugНадин HugЦвети HugЗлати Hug
Благодаря ви споделеното през вчерашния ден. bouquet

                         

Нека не чакаме специален ден, за да правим добрини!
 Да изпълним сърцата си с обич, да се усмихваме на хората,
 които срещаме и да даряваме любов на тези, които обичаме!

                                               

                       

          

Искам този свят да бъде щастлив!
Искам всички хора да бъдат усмихнати!
Искам да няма гладни и жадни!
Искам да не срещам отчаяни лица!
Искам във всяка къща, да има хляб на трапезата!
Мечтая за свят, в който да цари мир и любов!
Мечтая хората да се уважават като братя и сестри!
Мечтая за един по-добър живот!
Мечтая за добри приятели, а не за предатели!
И искам мечтите ми да бъдат реалност!


                                         

Спокоен и усмихнат ден ви желая bouquet bouquet

# 697
  • Мнения: 41 946
Добро утро! Hug Hug Hug





Надин HugЛинка Hug

Вичи Hug

Благодаря за споделеното! bouquet bouquet bouquet





Снощи завърши ДиК/ИО по БТВ! Peace



Приятна сряда на всички! Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 4 251
Здравейте, момичета

За сега няма нищо ново в ТТ, ФБ и ВК във връзка с Туба Peace
Но пък Вичи Hug и днес ни е поднесла сутрешното кафе гарнирано с прекрасни мисли
Злати Hug да, снощи свърши ДК по БТВ. Изгледах си го с удоволствие, независимо от гласовете на дубльорите. Но се наслаждавах до последно на Туба на малкия екран Peace Да се надяваме скоро някоя от нашите телевизии да вземе , че да пусне КПА и/или "20 Минути" Praynig

Цвети Hug и аз съм на мнение, че новини за предстоящ проект или каквото и да е най-сигурно е какво казва Туба, а не таблоидите. Защото знаем, че за тях най-важно е името на Туба да се  спомене. И това е фактор, който им продава изданията. Ето, че Бирсен е написала, че участие на Туба в проекта на Умут няма. Линка Peace  Не можеш да си с някого, да си специалист в дадена област и да не му дадеш някакъв съвет относно това.
Линка Hug Видях при подругите снимките на участничките в ранния рекламен клип с Туба. И не обърнах кой знае какво внимание на сегашния им вид. Даже се зачудих защо ли този младеж е там?  Sunglasses А то.. Еми такъв е света днес  Peace Важното е, че от четирите девойки единствено Туба няма как да не я познае човек в днешния й вид yes
А на снимката от РД на момичетата жената в бяло наистина е баба Хандан Peace

Надин Hug тези снимки от ревюто на Ели Сааб под заглавие : Жената, като морска богиня определено ми харесаха. Нямат нищо общо с някои модни тенденции, чиито облекла са като взети назаем от клошарите Laughing



Живота е цвете, медът на което е любовта.
 
Виктор Юго


Да ви предложа нещо за четене в следобедните часове Peace
Няма случайни срещи
Бих добавила и познанства Heart Eyes
Скрит текст:
На този свят нищо не е случайно. Всяка среща или пък случайно запознанство служат на определена цел. Понякога имаме нужда от хора, които да ни отворят очите и да ни помогнат да променим посоката на живота си; понякога — да ни развеселят и да ни напомнят кои и за какво сме на тази земя.

Понякога, срещаме някои от тях само за миг. Не ни е дадено да знаем предварително защо съдбата ги води в живота ни точно в този момент. Понякога Вселената ни изпраща хора, които просто трябва да ни се притекат на помощ, дори и мимоходом. И макар да не можем да предвидим всичко това, може поне да се подготвим за тези житейски изненади.

Ето 3 вида предначертани връзки

 1. Хората, които трябва да ни събудят

Това са тези, които идват и остават трайно в живота ни. Те може да са нашите половинки или сродни души. Със сигурност това са хората, които напълно променят живота ни.

2. Хората, които ни помагат да си спомним кои сме

Понякога, докато следваме житейския си път започваме да губим себе си. Улисани в ежедневието забравяме за какво сме мечтали, какви сме искали да станем, кои сме всъщност. Има хора, които идват в нашия живот, за да ни помогнат да разберем кои сме ние и да се завърнем към истинската си същност.

 3. Хората, които са важни в този момент

Онези моменти, когато започваме разговор със случаен спътник и не можем да спрем. Или когато просто разменяме усмивка, докато се разминаваме с непознат на съседния ескалатор. И всичко това изглежда като космическа връзка, която просто трябва да се случи.

Само защото някой просто преминава през живота ни, не означава, че срещата с него няма смисъл и цел. Невидимите нишки, които ни свързват един с друг правят живота ни толкова  невероятно непредсказуем и вълнуващ. Защото никога не знаем кога ще срещнем този, който ще ни накара да променим живота си.




Мечтите идват с толкова големи размери, така че ние можем да израстваме в тях.

Josie Bisset





Хубав и спокоен следобед!

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 14:25 от kanti

# 699
  • Мнения: 41 946
Привет! Hug

Канти Hug

Туба е добавила в ИГ си...

Цитат
В 2019 году мы продолжаем работать с ЮНИСЕФ, чтобы превратить мир в синий, и мы продолжаем работать для каждого ребенка. Собранные подписи будут представлены мировым лидерам 20 ноября 2019 года #Всемирныйденьзащитыдетей. Вы тоже можете подписать и поделиться петицией в поддержку ЮНИСЕФ!⠀
Присоединяйтесь к кампании и сделайте так, чтобы все узнали! http://www.unicef.org.tr/dunyacocukgunu/
                   

#UmutEvirgen Instagram

   

Приятна вечер! Hug

# 700
  • Мнения: 10 034
Здравейте!  Hug



Така е, Канти  Hug, няма случайни срещи!  Peace
Ние сме доказателството!  Wink



Значи и ти смяташ, че е мама Хандан? Аз, ако не видя бенката, не мога да определя!  Laughing



Вичи  Hug благодаря, че намираш всяка сутрин позитив за зареждане!  bouquet Аз, когато пиша първа за деня, все се опитвам да намеря нещо зареждащо, и все на някакви смешки се спирам. Всъщност все такова ми излиза във ФБ. Защото харесвам повече несериозни и хумористични материали. Но какво да правя, като освен недоверчива съм и вятърничава!  hahaha hahaha hahaha



Нашето Сюханче се ползва с успех в Испания.
Първи епизод, макар и стартирал успешно, все пак е бил с по-нисък рейт от Кара Севда на този ден.
Но вчера, с втори епизод, ДК е излязъл преди Кара севда



Днес за рейтинга не знам, но пак са в тренда на ТТ



Сега ще продължа с представянето на фенското творчество, чието начало сутринта е дала Вичи  Hug, с този портрет
Цитат








Това беше всичко от мен и дано утре разберем защо Туба е била в Париж, точно когато Умут е снимал филма си. Вероятно работата е била много сериозна.  Peace
Дали не е нещо свързано с УНИЦЕФ, че веднага след пътуването си, Туба публикува  пост, свързан с кампания на УНИЦЕФ. (Злати  Hug ни го сложи. Благодаря!  Hug)
Не знам, но по би ми се искало, пътуването до Париж да е свързано с нов проект.  Praynig Praynig Praynig
Дай Боже!  Praynig Praynig Praynig



Лека нощ!  Hug

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug





Днес имам шанс да ви поздравя дружки с една снимка, която се оказва и че не е фаворит  Wink само на мен  Laughing... обожавам този образ на Туба и то точно този момент  Laughing
Добавям и другите ми два любими образа в разни варианти и без обяснение - няма нужда, нали  Simple Smile Peace







И приключвам засега с класика... портрет  Simple Smile

Хубав ден на всички и... дано все пак изскочи нещо интересно, дори и около филма на Умут да е, за да се разбере и кой участва там  Wink

# 702
  • Мнения: 5 765
Здравейте Hug

Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено от вчерашния ден.



                        

Добро утро, приятели. Днес лошото настроение е забранено,
 защото е неприлично и вредно за здравето.
Бъдете здрави, весели, усмихнати, щастливи, а късметът да е винаги с вас!...
 Нека помахаме за довиждане на Голям Сечко – все пак, най–накрая се накани да си ходи!


          

Канти Hug newsm10



                                
Понякога най – добрата компания може да бъде тишината и хубава книга.
 
Цвети Hug bouquet

Спокоен и позитивен ден,ви желая. bouquet
                            

                                    

# 703
  • Мнения: 41 946
                    Добро утро! Hug

        

    

Линка Hug bouquet

Цвети Hug bouquetВичи Hug bouquet





             

Приятен ден! bouquet

# 704
  • Мнения: 10 034
Здравейте!  Hug



Имало е сушави дни, но такава суша като днешната не помня!  Shocked
Нищо, ама нищо ново... Дори и клюки...
Освен този колаж на испанските фенове



нищо друго интересно не открих. След като публикувам 2 харесали ми снимки




Ще ви сложа и една забавна астрологическа прогноза
 
Благодаря ви Цвети  Hug Вичи  Hug и Злати  Hug, че дори при тази стагнация намирате няколко минути за темата.  bouquet bouquet bouquet



Приятна вечер ви желая, и дано това пожелание се сбъдне!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт