Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 39

  • 13 892
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 9 563
Бий те ме, изгонете ме от групата, ма на мен Цонев страшно много ми хареса.
Айде, ще гледам пак. Жесток, жесток епизод. Нямам думи.

# 421
  • Мнения: X
Бий те ме, изгонете ме от групата, ма на мен Цонев страшно много ми хареса.
Айде, ще гледам пак. Жесток, жесток епизод. Нямам думи.
Хареса ми, че за първи път защити Ина.
Другото не го помня.

# 422
  • Мнения: 12 451
Ааа ама.Роси защо, и аз съм му фен на Цонев и му се кефя. Heart

# 423
  • Мнения: X
Мдааа...Диана била посредствена актриса.
Велислав бил кофти актьор.
Дааааа бееееееее

# 424
  • Мнения: 5 846
Мдааа...Диана била посредствена актриса.
Велислав бил кофти актьор.
Дааааа бееееееее
Е, Митето е повече😁

# 425
  • Мнения: 12 451
Изключителен епизод, изключителен!

# 426
  • Мнения: 9 374
Отивам да пия от радост. Joy Думите "да...от теб" бяха най-хубавото, което чух в този епизод.

# 427
  • Мнения: X
Ти чак сега ли почваш да пиеш?

# 428
  • Мнения: 1 764
Епизодът беше много хубав, честно казано ми беше по-напрегнато от петък. Започнаха много добре, имаше градация и после ни убиха с ранното предаване. Колкото и да искат да намалят напрежението не това беше начина.
Иначе Марио и Зорница бяха страхотни.

# 429
  • Мнения: 9 628
Велислав и Диана бяха жестоки!!!!

Направо ме довършиха с този епизод. Беше готов да я остави самичка в леглото, защото е адски крехка в момента и не знае кое действие може да я разстрои и изплаши, само за да се чувства тя добре.
Самият той се почувства по-добре да е до нея и да я усеща до себе си, че е в безопасност в прегръдките му, да трие сълзите й.


# 430
  • Мнения: 9 374
Ти чак сега ли почваш да пиеш?
Не! Първата чаша беше за убиване на напрежението. Joy

# 431
  • Мнения: 1 764
Велислав и Диана бяха жестоки!!!!

Направо ме довършиха с този епизод. Беше готов да я остави самичка в леглото, защото е адски крехка в момента и не знае кое действие може да я разстрои и изплаши, само за да се чувства тя добре.
Самият той се почувства по-добре да е до нея и да я усеща до себе си, че е в безопасност в прегръдките му, да трие сълзите й.



+1
Но 3 секунди сцена - направо да бяха пропуснали.
Колкото и да ги режат от време, те с играта си запълват екрана.
Още един добър тандем на екран!!!

# 432
  • Мнения: 12 451
Дани, и една секунда им стига да ни покажат любовта си, толкова силна е връзката помежду им.

# 433
  • Мнения: 1 358
Всичко беше много силно - игра, думи, присъствие на екран, всичко! Само Магда и Васко ми бяха абсолютен пълнеж.
Зорница накрая в леглото ме довърши -право в сърцето Broken Heart

# 434
  • Мнения: 371
Много ми хареса частта от финалния монолог на Магда - тъмнината в края на деня ще ти помогне да откриеш страховете си и вглеждайки се в тях , ще успееш да ги пребориш.
Марио е пристанът за лодката на Зорница, попаднала в капана на бурното море. Вълните я заливат от всяк страна , но тя все пак се опитва да се закачи за него!
Истинската любов ще устои на всички препятствия , ще стане дори по-силна и накрая ще възтържествува непобедима!

Общи условия

Активация на акаунт